Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání kamer do auta

Umístění ve srovnání: 2. místo

Zobrazit v obchodech

Pojďme se podívat na recenzi kamery do auta Yi Smart Dash Camera.

Co naleznete v balení Yi Smart Dash Camera?

V extrémně minimalistickém balení najdete kameru, dva držáky (pro přísavku a lepené), dvouportovou nabíječku do auta a kabel micro USB pro stahování záznamů z jízdy a napájení zařízení – jeho délka umožňuje vést jej pod stropem, do zásuvky zapalovače cigaret, takže z kamery nikde nic nevisí a neodvádí vám pozornost při řízení. K dispozici v balení je také 16 GB paměťová karta microSD.

Info o kameře do auta Yi Smart Dash Camera

Při připojení kamery stojí za to nejprve zvolit správný držák. Pokud víte, kam chcete kameru namontovat, a neplánujete žádné změny, můžete použít držák připevněný ke sklu pomocí lepicí pásky 3M. Jedná se o velmi pevnou formu montáže – aniž bychom se vyzbrojili dalšími nástroji, neodstraníme rukojeť ze skla.

Můžete také zvolit držák ve formě přísavky. Je o něco větší, a tedy méně praktický, ale umožňuje experimenty a demontáž bez použití síly.

Kamera do auta je perfektně vyrobena, všechny plasty sedí velmi dobře – ani po hrubém zacházení nic nevrčí.

Plast přední části je zakončen čtvercovým vzorem připomínajícím oplet z uhlíkových vláken. Vypadá skvěle, zejména na rozdíl od boků zařízení a velkého objektivu. Má také další výhodu – díky této povrchové úpravě se zdá, že kamera pozorovateli „rozmazává“ zpoza čelního skla, takže je zařízení mnohem méně viditelné než například kamera od značky Navitel.

Výrobce umístil pevné chladicí mezery na horní a dolní část autokamery – je tedy nepravděpodobné, že by se tato kamera během provozu přehřívala.

Nahrávání v noci s autokamerou Yi Smart Dash Camera

Této kameře do auta se daří po setmění. I když se kvalita zjevně velmi liší od denních nahrávek, šum je dobře kontrolován a nárůst zrnitosti obrazu je relativně malý.

Množství zachovaných detailů je působivé, ale sotva bude možné přečíst registrační značku vozidla jedoucího se zapnutými světly z opačného směru – něco jiného je to přímo před námi.

Kamera dělá dobrou práci při udržování správného vyvážení bílé v umělém světle a poskytuje přiměřeně dobře reprodukované barvy.

Cena Yi Smart Dash Camera

Cena této kamery se pohybuje kolem 1 490 Kč s DPH a naleznete ji skladem v mnoha obchodech.

Zobrazit v obchodech