Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání čističek vzduchu

Umístění ve srovnání: 2. místo

Čistička vzduchu Philips AC3259/10
Čistička vzduchu Philips AC3259/10

Základní vlastnosti modelu

Čistička vzduchu AC3259/10 je široká 34 cm a vysoká 79,8 cm. Nepatří k nejmenším modelů, ale i přesto je poměrně skladná. Její velkou výhodou je snadné ovládání přes chytrý telefon. Vzduchový výkon činí 393 m3/hod, maximální hlučnost dosahuje 62 dB. Model disponuje také nočním režimem.

Tato čistička sice nemá zabudovaný ionizátor, ale má mnoho dalších funkcí, které jeho absenci plně nahrazují. Jedná se především o dálkové ovládání přes aplikaci a speciální technologii AeraSense. Může se navíc chlubit vysokým výkonem, díky kterému dokáže zlepšit vzduch v místnostech do velikosti až 47 m2. Přístroj má tři automatické režimy a pět manuálních. Nabízí tak velký prostor pro uživatelské modifikace.

Technologie AeraSense

Pokročilá čistička vzduchu Philips Series 3000i model AC3259/10 se postará o kvalitní vzduch všude, kde je to třeba. Čistička disponuje speciální detekční technologií AeraSense, která dokáže eliminovat i velmi malé částečky nečistot, takže je velmi vhodná pro alergiky. Díky moderním technologiím přístroj automaticky monitoruje kvalitu vzduchu a podle potřeb upravuje rychlost ventilátoru.

Aplikace Air Matters

Model AC3259/10 je možné připojit k aplikaci Air Matters. Tato funkce vám poskytne okamžitou zpětnou vazbu a umožňuje čističku pohodlně ovládat na dálku. K dispozici je vám také řada různých nastavení (např. extra tichý mód při zapnuté turbo rychlosti). Aplikace vám umožní čističku kdykoliv zapnout, změnit její výkon nebo zkontrolovat filtr.

Air MattersApp navíc dokáže poradit, jak se vyhnout přílišnému náporu alergenů nebo špatnému vzduchu, a to na základě posouzení kvality vzduchu v místnosti i venku.

Technologie VitaShield IPS

Vyspělá technologie VitaShield, použitá u této čističky vzduchu, spolu s aerodynamickou konstrukcí a extra silným filtrem NanoProtect zvyšuje objem čištěného vzduchu až na 393 m3/h. Díky tomu velmi účinně ničí všechny viry, bakterie, a i ty nejdrobnější alergeny.

Vlastnosti a funkce:

 • aplikace Air Matters pro ovládání na dálku a kontrolu přístroje
 • perfektní do místností o velikosti až 47 m2
 • certifikáty Airmind a ECARF
 • technologie AeraSense zachycující i ty nejmenší částečky, vhodné pro alergiky
 • vysoký výkon
 • automatický režim AL eliminující poletující alergeny
 • technologie VitaShield IPS

Režimy nastavení

Čistička vzduchu Philips Series 3000i AC3259/10 disponuje 3 automatickými režimy čištění vzduchu a 5 manuálními. Pokud přístroj zjistí větší nápor poletujících alergenů, automaticky zvýší svůj výkon.

Automatické režimy:

 • obecný režim
 • alergenový režim (velmi citlivý na jakékoliv částice ve vzduchu)
 • extrémně výkonný režim určený speciálně pro viry a bakterie

Manuální režimy:

 • přístroj umožnuje volit mezi 5 režimy
 • od mimořádně tichého až po velmi silný režim „turbo“

Certifikáty

Čistička Philips AC3259/10 je certifikována a byla testována Evropským centrem pro výzkum alergií (ECARF) a společností Airmid. Na základě klinických testů bylo zjištěno, že lidé trpící alergiemi na pyly měli slabší projevy alergie za použití přístroje na čištění vzduchu Philips AC3259/10.