Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání elektrických koloběžek

Umístění ve srovnání: 10. místo

Model elektrokoloběžky: City Boss V5

Elektrická koloběžka City Boss V5
Elektrická koloběžka City Boss V5

Zobrazit v obchodech

Popis elektrické koloběžky City Boss V5

Silný a úsporný elektrický pomocník jménem City Boss V5. Umístil se v našem srovnání elektrokoloběžek na 10. místě. Je vybaven výkonným bezúdržbovým elektrickým motorem o výkonu 500 W. Můžete si vybírat ze 3 režimů rychlosti pomocí tlačítek, které jsou umístěny pod LCD displejem. Elektrokoloběžka zvládne jet rychlostí až 35 km/h. Váha elektrické koloběžky je 16,2 kg. Její nosnost je do 150 kg. Je napájena baterií s kapacitou 15,4 Ah. Jedná se o Li-Ion baterii, která se dobije přibližně za 6 hodin do plné kapacity. Po plném dobití jste na ni schopni ujet až 45 kilometrů.

LCD displej je transreflexní, takže je dobře čitelný na přímém slunci a dobře na něj uvidíte i v noci. Na něm uvidíte stav baterie, rychlost, dobu jízdy a dokonce i vaši ujetou vzdálenost. Koloběžka je vybavena USB portem z kterého si můžete dobíjet váš mobilní telefon.

Na koloběžce najdete přední i zadní světlo. Nechybí ani houkačka, která upozorní ostatní chodce či další účastníky provozu o vaši přítomnosti na silnici nebo chodníku.

Na modelu je i zadní brzdící světlo. Koloběžka je vybavena kvalitními pneumatikami, které perfektně tlumí veškeré otřesy a vibrace. Na modelu najdete blatníky, které chrání kola.

Cena elektrické koloběžky City Boss V5

Tento model elektrické koloběžky City Boss se prodává běžně za cenu kolem 17 990 Kč s DPH a naleznete ji skladem v mnoha různých obchodech.