Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Dámské parfémy

Nad 1 000 Kč

Lancôme La Vie Est Belle
5/5

Černý rybíz a hruška

Parfémová voda Lancôme La Vie Est Belle představuje exkluzivní lety osvědčenou vůni, která vám dodá notnou dávku elegance.

500 až 1 000 Kč

Versace Versense
5/5
Dřevité a květinové tóny
Vůně z kategorie dřevitých a květinových tónů. To je Versace Versense. Její svěží a moderní vůně se hodí pro každodenní nošení, a rozhodně vás jen tak neomrzí.

Do 500 Kč

Calvin Klein Eternity
5/5
Květinová vůně
Calvin Klein Eternity je nadčasová parfémová voda, která svým názvem připomíná, že její složení bude v módě věčně.

Jaké jsou nejlepší dámské parfémy?

Nevíte si rady s výběrem parfému? Nemějte strach! Dále se dozvíte, jak na to. Jaké jsou jednotlivé typy vůní a jaký je rozdíl mezi parfémem a toaletní vodou? Je parfémová voda to samé jako parfém? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších informací o výběru ideální vůně se dozvíte dále v textu. Také tam najdete přehled TOP tří parfémů z jednotlivých cenových kategorií.

Dámské parfémy: Porovnání 10 nejlepších dámských parfémů podle hodnocení, testů a recenzí zákazníků

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali 10 nejlepších dámských parfémů. Jak jsme parfémy vybírali? Vybrali jsme je podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Tyto dámské parfémy jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Tyto produkty si můžete následně seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit parfémy pro ženy podle orientační ceny s DPH a vybrat si tak nejlevnější a zároveň nejlepší dámský parfém.

NázevVzhledKategorieSrdce parfémuHlava parfémuZáklad parfémuOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Bruno Banani Magic WomanDámský parfém Bruno Banani Magic WomanNEJ do 500 KčKonvalinka, vanilkaŽlutý meloun, mučenka jedlá, červený rybíz, fialkaSantalové dřevo, mošus270Zobrazit v obchodech
Karl Lagerfeld parfémovaná voda dámskáDámský parfém Karl Lagerfeld parfémovaná voda dámskáNEJ do 500 KčPlumérie, magnólie, růžeBroskev, citronAmbra, dřevité tóny, pižmo459Zobrazit v obchodech
Calvin Klein EternityDámský parfém Calvin Klein EternityNEJ do 500 KčKonvalinka, lilie, měsíček, narcisMandarinko-pomerančové aromaPižmo, santalové dřevo, pačuli, ambra485Zobrazit v obchodech
Chloé ChloéDámský parfém Chloé ChloéNEJ do 1 000 KčRůže, konvalinka, magnólieLiči, frézie, pivoňkaAmbra, cedrové dřevo888Zobrazit v obchodech
Hugo Boss The ScentDámský parfém Hugo Boss The ScentNEJ do 1 000 KčOsmanthusBroskevKakao734Zobrazit v obchodech
Versace VersenseDámský parfém Versace VersenseNEJ do 1 000 KčJasmín, kardamom, fík, mořská lilieBergamot, zelená mandarinkaPižmo, cedr, santalové dřevo, olivové dřevo760Zobrazit v obchodech
Lancôme La Vie Est BelleDámský parfém Lancôme La Vie Est BelleNEJ nad 1 000 KčPomerančové květy. jasmín. kosatecHruška, černý rybízPražené ořechy, vanilka, fazole tonka, pačuli2185Zobrazit v obchodech
Giorgio Armani Acqua di GioiaDámský parfém Giorgio Armani Acqua di GioiaNEJ nad 1 000 KčJasmín, červený pepř, pivoňkaCitron, mátaHnědý cukr, labdanum, virginský cedr1879Zobrazit v obchodech
Yves Saint Laurent Opium BlackDámský parfém Yves Saint Laurent Opium BlackNEJ nad 1 000 KčHořká mandleRůžový pepřCedr, vanilka, pačuli1588Zobrazit v obchodech
Guess 1981Dámský parfém Guess 1981Dřevitá vůněHruškaAmbrettePižmo, cedr, ambra433Zobrazit v obchodech

Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení dámských parfémů od jejich uživatelů.

Z čeho se skládá vůně?

Každá vůně má tři základní složky. Při výběru parfému jsou často uvedeny ingredience každé části. Proto je dobré vědět, co jednotlivé pojmy znamenají, abyste si mohli co nejlépe daný parfém představit.

To, co cítíte v parfému jako první, se nazývá hlava. Tóny obsažené v tomto komponentu se projeví hned na první dojem a také rychle odezní.

Druhou součástí je srdce. To představuje jádro vůně, které působí několik hodin a ucítíme ho po odeznění hlavy.

Posledním kouskem skládačky vůně je základ. Ten voní ze všech tónů nejdéle. Zároveň je také nejméně nápadný. Představuje jakýsi podkres celého parfému.

Jaký je rozdíl mezi parfémem a toaletní vodou?

Pokud si nejste jistí, jaké provedení vůně zvolit, je následující text přesně pro vás. Na lahvičkách v parfumerii naleznete několik různých termínů, které jsou navíc často ve francouzštině, a tak si možná nevíte rady. Jednotlivé produkty se totiž dělí především podle koncentrace vonných látek.

Parfum (parfém)

Nejkoncentrovanější a zároveň nejdražší varianta. Parfém v pravém slova smyslu musí obsahovat minimálně 15 % vonných látek, není však výjimkou, že jich má i 30 %. Někdy můžete nález tyto produkty s označením Extrait či Extract.

Výhodou parfému je především intenzita vůně a její výdrž. Stačí nanést jen malé množství na pulsující místa, například na zápěstí. Vonět pak budete nádherně po celý den. Nenechte se tedy odradit vysokou cenou za malé množství. Produktu totiž spotřebujete mnohem méně, než je tomu třeba u toaletní vody.

Eau de Parfum (parfémová voda)

O něco málo nižší koncentraci vonných látek má pak parfémová voda. Jedná se o takový ideální kompromis mezi parfémem a toaletní vodou určený pro každodenní nošení. Parfém si totiž pravděpodobně budete šetřit jen na výjimečné události. Zde se koncentrace pohybuje mezi 8 a 15 %.

Ojediněle narazíte ještě na produkt s označením Esprit de Parfum, u kterého se koncentrace pohybuje v rozmezí mezi parfémem a parfémovou vodou. Ten je stejně jako parfémová voda skvělý pro každodenní užívání.

Eau de Toilette (toaletní voda)

Asi nejoblíbenější provedení vůně. Toaletní voda většinou láká na příznivější cenu, než je tomu u parfému či parfémové vody. Její výdrž však není zdaleka taková. Koncentrace vonných látek se zde pohybuje mezi 4 a 8 %.

Díky nízkému obsahu vonných látek je možné toaletní vodu aplikovat i na oblečení a nemusíte se bát, že byste se převoněli. Výdrž je zde jen pár hodin, a proto je ideální její aplikace během dne několikrát zopakovat.

Eau de Cologne (kolínská voda)

Možná jste kolínskou vodu považovali za ryze pánský produkt. Není tomu tak. V dnešní době nalezneme širokou škálu kolínských vod i pro ženy. Důležitá je v tomto případě opět koncentrace vonných látek, která se zde pohybuje mezi 3 a 5 %.

Tento typ produktu zpravidla nabízí tu nejnižší cenu za dané množství. Vůně však vydrží pouze zhruba dvě hodiny. Kolínskou vodu je tedy potřeba několikrát denně znovu nanášet. Tím pádem je její spotřeba o dost vyšší, než je tomu například u parfémové vody.

Eau de Solide/Sport (splash perfume)

Eau de Solide představuje tu nejnižší koncentraci vonných látek. Ta se zde pohybuje mezi 1 a 3 %. Z toho důvodu samozřejmě poskytne nejnižší cenu vykoupenou nízkou výdrží.

Někdy tyto produkty nalezneme i pod názvem splash perfume. Perfektně se hodí například na sport, kdy by intenzivnější vůně působila přehnaně. Zároveň ale budete během sportování příjemně vonět.

Co to znamená Legère nebo Extrême?

V parfumeriích se můžete setkat i s dalšími termíny, než které jsme uvedli v předchozí kapitole. Prvním takovým pojmem je Legère. Ten značí, že se jedná o odlehčenou či mírně upravenou verzi původního parfému.

Naprostým opakem je pak označení Extême, jak už ostatně samotný název napovídá. Jedná se o silnější variantu původního výrobku.

Do jakých skupin lze vůně rozdělit?

Vůně lze kvůli přehlednosti rozdělit do několika skupin, kterým se říká rodiny vůní. Každá rodina pak nese název dle hlavních složek dané vůně. Není ale výjimkou, že se jednotlivé kategorie jmenují podle některého ze zlomových parfémů, který v minulosti vznikl.

Rozdělení vůní do jednotlivých rodin je praktické z toho pohledu, že si můžete jako zákazník snadno najít parfém přesně podle vašich představ. Máte rádi santalové dřevo? Sáhněte po některé z dřevitých vůní. Dáte raději přednost růžím nebo liliím? Tak právě pro vás je rodina květinových vůní.

Kategorizovat vůně je samozřejmě velice komplikované, jelikož se jedná o silně individuální dojem. Proto zatím neexistuje a asi ani nikdy existovat nebude zcela jednotný systém pro rozdělení všech vůní. Na žádném se totiž pravděpodobně všichni parfuméři nikdy neshodnou. Řadu vůní lze navíc zařadit hned do několika skupin najednou. Jejich dělení je tedy spíše orientační, ale stejně poskytne nápomocného průvodce při vybírání toho nejlepšího parfému přesně podle vašich představ.

Aromatické vůně

Dámský parfém Hugo Boss Alive parfémovaná voda dámská 80 ml
Dámský parfém Hugo Boss Alive parfémovaná voda dámská 80 ml

Jako první se podíváme na kategorii aromatických vůní. Pokud si říkáte, že aroma je přece to samé jako vůně, a tak by sem měly patřit úplně všechny, nemáte tak úplně pravdu. Aroma samozřejmě znamená synonymum ke slovu vůně. Pokud jde však o výrobu parfému, jde o velice specifickou skupinu.

Nejpoužívanějšími prvky v této skupině jsou zelené bylinky jako bazalka, máte, tymián nebo šalvěj. Nesmíme opomenout ani typickou rostlinu pro parfumerskou velmoc Francii, totiž levanduli.

Aromatické vůně se označují jako čisté a nekomplikované. I proto jsou oblíbeny především u mužů. Rozhodně ale existuje několik dámských vůní, které se jim vyrovnají. Patří k nim například Hugo Boss Alive nebo unisex vůně Calvin Klein Ck One.

 

Citrusové vůně

Dámský parfém Mexx Woman parfémovaná voda dámská 40 ml
Dámský parfém Mexx Woman parfémovaná voda dámská 40 ml

Oblíbené vůně především na léto se řadí do citrusové rodiny. Jejich složení nabízí svěžest a lehkost i v těch neparnějších dnech. Citrusové vůně mají dlouhou historii, jelikož už před stovkami let se vyráběly vonné esence právě z citrusů.

Nejčastěji v těchto vůních najdete pomeranč, citron, grapefruit, limetku, bergamot nebo mandarinku. Citrusové vůně se bohužel nepyšní takovou výdrží jako jiné skupiny, vše ale doženou svým rychlým nástupem vůně a širokou oblíbeností.

S citrusovou vůní se vám skoro určitě nestane, že by váš parfém někomu vadil. Jedná se o příjemné a osvěžující tóny, které se hodí na každodenní nošení. Vybírat tak můžete z produktů jako Mexx Woman nebo Calvin Klein CK One Summer.

 

Dřevité vůně

Dámský parfém Guess 1981 toaletní voda dámská 100 ml
Dámský parfém Guess 1981 toaletní voda dámská 100 ml

Další rodinou vůní je ta dřevitá. Jedná se o jednu z nejmladších kategorií, jelikož efektivní využívání dřevitých tónů umožnily až moderní technologie. Dnes už ale často můžeme v parfémech najít právě tu nádhernou a uklidňující vůni lesa.

Základními tóny tak jsou samozřejmě dub, cedr, borovice a další jehličnaté stromy. Najdete zde i produkty s vysoce oblíbenou vůní santalového dřeva nebo i dalších exotických dřevin.

Dřevité vůně patří k těm nejoblíbenějším mezi muži. I pro ženy zde ale najdeme několik skvělých produktů. Těmi nejznámějšími jsou parfémová voda Calvin Klein Truth nebo toaletní voda Guess 1981.

 

Fougèrové vůně

Dámský parfém Gres Les Signes De Grés Extreme Pureté parfémovaná voda dámská 100 ml
Dámský parfém Gres Les Signes De Grés Extreme Pureté parfémovaná voda dámská 100 ml

Nyní se dostáváme k zástupcům rodin vůní, které vznikly díky vynálezu určitého specifického parfému. Tato skupina je totiž pojmenována podle převratného parfému Fougère Royale z roku 1882, který vymyslel francouzský parfemář Paul Parquet.

Slovo fougère ve francouzštině znamená kapradina. Ta však žádnou vůni ve skutečnosti nemá. Parfému s tímto názvem vévodí jedinečný tón z tonka fazole, který imituje čerstvě posečenou trávu a nazývá se kumarin.

Kromě kumarinu ve vůni nalezneme také levanduli, šalvěj, bergamot, vanilku a dubový mech. Dodnes se parfémy rodiny fougère těší obrovské oblibě. Zařadit k nim lze například Guerlain Jicky nebo Grès Les Signes de Grès Extrême Pureté.

 

Chyprové vůně

Dámský parfém Chloe Nomade parfémovaná voda dámská 75 ml
Dámský parfém Chloe Nomade parfémovaná voda dámská 75 ml

I u chyprové rodiny byl její název odvozen od přelomového parfému. Ten pod názvem Chypre vymyslel francouzský parfumér Francois Coty už v roce 1917. Chypre znamená ve francouzštině Kypr, a právě tímto ostrovem byla vůně inspirována. Obsahuje totiž dubový mech, který je k nalezení právě na Kypru.

Pro tento typ vůní je typické, že jsou velice osobité a výrazné. Pokud tedy chcete vystupovat z davu, je chyprová vůně to pravé. Kromě mechu se v parfému objevují i různé aromatické, kožené, ale také ovocné tóny.

Chyprové vůně mají v oblibě především ženy. Skvělými příklady proto jsou Chloé Nomade nebo Lancôme Idôle.

 

Kožené vůně

Dámský parfém Tom Ford Ombré Leather parfémovaná voda unisex 100 ml
Dámský parfém Tom Ford Ombré Leather parfémovaná voda unisex 100 ml

Tajemná kožená vůně může být pro někoho příliš těžká, v parfumérské branži je však žádanou komoditou. Kožené vůně jsou svůdné, živočišné a vzrušující. Využívá se zde aroma kouře, pižmo nebo třeba civet. V pánských vůních najdeme také tabák, dřevo či kadidlo.

Kožené vůně se kvůli svojí těžkosti hodí spíše na chladnější období jako je podzim nebo zima. I přes to, že jsou kožené vůně typické pro pánské parfémy, najdeme zde i zástupce pro dámy jako je Montana Parfum De Peau. Skvělým příkladem je také luxusní unisex vůně Tom Ford Ombré Leather.

 

Květinové vůně

Dámský parfém Versace Versense toaletní voda dámská 100 ml
Dámský parfém Versace Versense toaletní voda dámská 100 ml

Květinové vůně možná netřeba představovat. Těžko nás napadne typičtější příklad vůně, než jsou růže nebo lilie. Tyto parfémy lze využívat na každodenní nošení do práce stejně jako i na speciální příležitosti.

Květinové vůně jsou zkrátka klasika. Nemusejí však vždy mít jen sladkou kompozici, jak si možná představujete. Existují i svěžejší květinové vůně a najdeme je i pánských provedeních.

V květinových parfémech najdeme tóny jasmínu, konvalinek, pivoněk, magnólie či levandule nebo kosatce. K těm nejoblíbenějším patří například Versace Versense nebo Calvin Klein Women.

 

Orientální vůně

Dámský parfém Hugo Boss Hugo Deep Red parfémovaná voda dámská 90 ml
Dámský parfém Hugo Boss Hugo Deep Red parfémovaná voda dámská 90 ml

Pro exotické kořeněné vůně se používá označení orientální. Patří sem základní tóny jako skořice, vanilka, hřebíček, pepř, kadidlo nebo pižmo. V parfémech této skupiny ale najdeme i santalové nebo cedrové dřevo.

Vůně jsou tajemné a hodí se spíše pro večerní události než pro každodenní používání. Parfémy z této kategorie jsou honosné a smyslné, a proto jsou ideální na chladnější období. V létě by mohly působit příliš intenzivně. Jako typický příklad lze uvést parfémovou vodu Hugo Boss Deep Red.

 

Nejlepší 3 parfémy, které pořídíte do 500 Kč

Bruno Banani Magic Woman

Dámský parfém Bruno Banani Magic toaletní voda dámská 50 ml
Dámský parfém Bruno Banani Magic toaletní voda dámská 50 ml

Oblíbenou vůni Bruno Banani Magic Woman poznáte ihned podle originálního flakonku, který znázorňuje svůdné ženské křivky. Tato toaletní voda se díky své ovocno-květinové vůni skvěle hodí pro každodenní nošení.

Hlavu vůně tvoří sladký meloun, kterému kontrastují fialka, červené bobule a mučenka. V srdci nalezneme konvalinku s jahodou. Základ sestává z pižma a santalového dřeva. Toaletní voda Bruno Banani Magic Woman skvěle podtrhne vaši ženskost, a vy tak budete pro každého muže zcela neodolatelná.

 

Karl Lagerfeld For Her

Dámský parfém Karl Lagerfeld parfémovaná voda dámská 85 ml
Dámský parfém Karl Lagerfeld parfémovaná voda dámská 85 ml

Sexy dámská parfémová voda Karl Lagerfeld For Her vás ohromí svojí ovocno-květinovou vůní. Jako první zaznamenáte tóny citronu a broskve, které tvoří hlavu vůně. Dále ucítíte srdce tvořené magnólií, plumérií a růží. Vše rafinovaně dokresluje ambra, dřevité tóny a pižmo.

Vůni vyvinuli Serge Majoullier a Christine Nagel, kteří v produktu dokonale vystihli přirozenou ženskost. Parfémovou vodu můžete díky její lehkosti používat každý den po celý rok. Pořiďte si i vy rafinovanou dámskou vůni z dílny celosvětově proslulé módní značky Karl Lagerfeld, která reprezentuje styl a luxus.

 

Calvin Klein Eternity

Dámský parfém Calvin Klein Eternity parfémovaná voda dámská 30 ml
Dámský parfém Calvin Klein Eternity parfémovaná voda dámská 30 ml

Calvin Klein Eternity je nadčasová parfémová voda, která svým názvem připomíná, že její složení bude v módě věčně. Příjemná každodenní květinová vůně je tvořena hlavou s šalvějí, mandarinkou a frézií. Srdce obsahuje narcis, karafiát, růži, konvalinku, lilii, fialku, jasmín a měsíček lékařský. Základ sestává z ambry, pačuli, pižma, otočníku a santalového dřeva.

Vůně byla uvedena na trh již v roce 1988 a od té doby stále stoupá v oblibě tisíců žen po celém světě. Vůni provází milostná romance inspirovaná svatebními prsteny s diamanty. Z vůně i flakonku zkrátka vyzařuje láska, elegance a lehkost.

Tato parfémová voda navíc nadchne i příjemnou cenou. Nemusíte se však rozhodně bát, že by kvůli cenovce jakkoli utrpěla kvalita. Ne nadarmo patří Calvin Klein k nejoblíbenějším značkám parfémů i módy mezi ženami i muži. Značka je zárukou kvality a elegance.

 

Nejlepší 3 parfémy v rozmezí od 500 Kč do 1000 Kč

Chloé Chloé

Dámský parfém Chloé Chloé parfémovaná voda dámská 30 ml
Dámský parfém Chloé Chloé parfémovaná voda dámská 30 ml

Tato parfémová voda skrývá jedinečnou květinovo-pudrovou vůni. Hlavu tvoří liči, pivoňka a frézie. V srdci najdeme magnólii, růži a konvalinku. Vše dotváří základ v podobě ambry a virginského jalovce. Vůni lze zařadit do květinové či orientální rodiny.

Značka Chloé je zaručenou francouzskou kvalitou v parfumérském průmyslu. O tom vypovídá i nádherný flakon, ve kterém parfémovou vodu dostanete. Z obalu stejně jako z vůně samotné vyzařuje luxus a elegance.

 

Hugo Boss The Scent For Her

Dámský parfém Hugo Boss The Scent parfémovaná voda dámská 30 ml
Dámský parfém Hugo Boss The Scent parfémovaná voda dámská 30 ml

Značka Hugo Boss patří k těm vůbec nejoblíbenějším mezi pánskými parfémy. Ikonická pánská vůně Hugo Boss Bottled je již desítky let oblíbencem u milionů mužů na celém světě. Výrobce však nezapomíná ani na dámské vůně.

Hugo Boss The Scent je příjemná květinovo-ovocná parfémová voda pro celodenní nošení každé ženy. S touto vůní budete vždy působit moderně a stylově. Hlavu zde tvoří broskev s frézií doplněné srdcem v podobě vonokvětky. Vše dokresluje základ tvořený kakaem.

 

Versace Versense

Dámský parfém Versace Versense toaletní voda dámská 100 ml
Dámský parfém Versace Versense toaletní voda dámská 100 ml

Vůně z kategorie dřevitých a květinových tónů. To je Versace Versense. Její svěží a moderní vůně se hodí pro každodenní nošení, a rozhodně vás jen tak neomrzí. Inspirací pro vznik této vůně bylo Středozemní moře, a tak v každém závanu této toaletní vody zacítíte trošku mořského vzduchu a pobřežní atmosféry.

Hlava vůně sestává z tónů opuncie, bergamotu a mandarinky. Srdce tvoří kardamon, lír přímořský a jasmín. Vše uzavírá základ v podobě olivovníku, cedru, pižma a santalového dřeva.

 

Nejlepší 3 luxusní parfémy nad 1000 Kč

Lancôme La Vie Est Belle

Dámský parfém Lancôme La Vie Est Belle parfémovaná voda dámská 100 ml
Dámský parfém Lancôme La Vie Est Belle parfémovaná voda dámská 100 ml

Parfémová voda Lancôme La Vie Est Belle představuje exkluzivní lety osvědčenou vůni, která vám dodá notnou dávku elegance. Produkt vznikl spojením prací tří předních francouzských parfumérů již v roce 2012 a výsledek opravdu stojí za to.

Hlava vůně sestává z černého rybízu a hrušky. To doplňuje srdce s tóny kosatce, květu pomerančovníku a jasmínu. Základ tvoří pačuli, tonka fazole, vanilka a pralinka. Parfémová voda je navíc k dostání v ekologickém doplnitelném flakonu.

 

Giorgio Armani Acqua di Gioia

Dámský parfém Giorgio Armani Acqua di Gioia parfémovaná voda dámská 100 ml
Dámský parfém Giorgio Armani Acqua di Gioia parfémovaná voda dámská 100 ml

Je voda váš živel? Tak to si pravděpodobně oblíbíte parfémovou vodu Giorgio Armani Acqua di Gioia. Tato svěží květinovo-vodní vůně se hodí pro navození optimismu a povzbuzení do každého dne. Díky lehké kompozici ji můžete aplikovat celoročně a nosit jí do práce i na společenské události.

Hlava vůně je tvořena květem citroníku, který doplňuje jasmín v srdci.  Základ pak vytváří labdanum a cedr. Tato svěží lehce citrusová vůně vás zkrátka učaruje svým kouzlem.

 

Yves Saint Laurent Black Opium

Dámský parfém Yves Saint Laurent Opium Black parfémovaná voda dámská 50 ml
Dámský parfém Yves Saint Laurent Opium Black parfémovaná voda dámská 50 ml

Další z luxusních vůní je parfémová voda Yves Saint Laurent Black Opium. Není náhodou, že se jedná o oblíbený produkt mnoha žen. Vůně patří do kategorie orientálních tónů, proto se hodí především na večerní události.

V hlavě vůně nalezneme růžový pepř, květ pomerančovníku a hrušku. Srdce se pak skládá z kávy a jasmínu. V základu nalezneme tóny pačuli, cedru a vanilky. Yves Saint Laurent Black Opium je ideální volbou pro energické a sebejisté ženy, které chtějí na výjimečné události vystoupit z davu.

 

Dámské parfémy: Dámské parfémy a pár slov na závěr

V tomto článku jste se dozvěděli o tom, jak si vybrat nový dámský parfém. Pověděli jsme si o důležitých parametrech, které je dobré znát pro výběr tohoto druhu zboží. Doufáme, že jsme vám s tímto úkolem výběru nového parfému pro vás pomohli.

Nyní už vám k nákupu stačí pouze pár kroků. Stačí si pouze váš vysněný produkt v podobě nového dámského parfému zakoupit v některém z online obchodů a naplnit v něm virtuální nákupní nákupní košík.

Z tabulky s porovnáním výše se proklikněte na srovnávací portál Heureka, kde si můžete porovnat jednotlivé dámské parfémy a jejich ceny včetně recenze a uživatelských zkušeností s konkrétním dámským parfémem. Dozvíte se tam také, který parfém pro ženy je kde skladem a za jakou se prodává cenu v různých obchodech.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat