Vyhledejte produkty, recenze nebo články

IPL epilátory

IPL epilátory a celková IPL epilace jsou velkým terčem kritiky. V posledních letech se tento trend rozmohl a z čistě ordinačního zákroku se stal trend v podobě domácích laserových odstraňovačů chlupů. My se o účinnosti těchto přístrojů jen mihneme, ale doporučujeme jako vždy vsadit na recenze uživatelů na stránkách, které se nesnaží žádný produkt reálně prodat.

V naší tabulce na Testino.cz jsou však seřazeny TOP produkty skladem, které se řadí od nejlepšího hodnocení ze všech nezávislých serverů. Najdete zde ty nejlepší IPL epilátory ve své cenové kategorii.

IPL epilátory: Porovnání 10 nejlepších IPL epilátorů podle hodnocení, testů a recenzí zákazníků

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali 10 nejlepších IPL eplitorů. Jak jsme tyto IPL epilátory vybírali? Epilátory IPL jsme vybrali podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Tyto epilátory jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Produkty si můžete následně seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit IPL epilátory podle orientační ceny s DPH a vybrat si tak nejlevnější a zároveň nejlepší IPL epilátor.

Název produktuVzhledBikini hlavaNa obličej?Počet hlavicVodotěsnostOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Philips Lumea Series 9000 BRI958/00IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI958/00AnoAno4Ne14990Zobrazit v obchodech
Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117IPL epilátor Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117AnoAno1Ne6885Zobrazit v obchodech
Philips Lumea Advanced SC1994/00IPL epilátor Philips Lumea Advanced SC1994/00AnoNe1Ne5588Zobrazit v obchodech
Philips Lumea Advanced SC1997/00IPL epilátor Philips Lumea Advanced SC1997/00AnoAno1Ne6490Zobrazit v obchodech
Philips Lumea Series 9000 BRI955/00IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI955/00AnoAno3Ne10290Zobrazit v obchodech
TrueLife Belle IPL E3IPL epilátor TrueLife Belle IPL E3AnoAno1Ne3999Zobrazit v obchodech
Concept IL3020IPL epilátor Concept IL3020AnoAno1Ne3999Zobrazit v obchodech
Braun Silk-expert Pro 5 PL5124 IPLIPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5124 IPLAnoAno1Ne8987Zobrazit v obchodech
Philips Lumea Prestige BRI947/00IPL epilátor Philips Lumea Prestige BRI947/00AnoAno4Ne9999Zobrazit v obchodech
Braun Silk-expert Pro PL5387 IPLIPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5387 IPLAnoAno3Ne10290Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení IPL epilátorů od jejich uživatelů.

Co je IPL epilátor

IPL epilátor je velmi diskutovaným tématem a jedná se o moderní přístroj, který má za úkol laserem odstranit chloupky i s kořínky. Má tam zabraňovat rychlému růstu. Má to však spoustu ale, které si v dnešním článku také nezapomeneme zmínit. IPL je tedy zkratka pro intenzivně pulzní světlo, které se používá k likvidaci chloupků i s kořínky. Ovládání je velmi jednoduché a v celku i bezbolestné. Světelný paprsek přístroje proniká až k samotnému růstovému lůžku, kde se chloupek nachází. Světlo se přemění na tepelnou energii, která lůžko zahřeje tak, až se chloupek uvolní.

Tedy takto nám to alespoň popisují výrobci. Když se ale podíváme na recenze, dělí se to na dva tábory. Někdo tvrdí, že mu IPL epilátor zachránil život a že si bez něj již tento život neumí představit. Druhý tábor se zas brání, že je to nesmysl a že to to nefunguje, a pokud ano, jen velmi krátce. Podle nás v Testinu je to tím, že odpůrci si dobře nepřečetli, pro koho je tento produkt vhodný.

Epilátor totiž není vůbec pro každého a velmi záleží na tom, jaký druh chloupku vám roste. Může se tedy stát, že pokud si důkladně nepřečtete podmínky užívání, nedostaví se požadovaný efekt a vy budete patřit do druhého tábora odpůrců.

 Abychom to shrnuli. Jedná se tedy o vcelku bezbolestnou metodu, která dokáže, pokud splníte podmínky, odstranit chloupek i s kořenem dočasně, někdy i trvale. IPL epilace je možné dělat všude po těle. Rozhodně by neměli používat IPL epilátor těhotné a nemocní lidé. Také je nutno říci, že IPL epilátor není vhodný pro tmavší odstíny pleti. Je také třeba brát v potaz, že přístroj není nesmrtelný a že si po nějakém čase budete muset koupit nový. Avšak asi tou největší nevýhodou je cena, která se může zdát mnohdy velmi vysoká.

Epilace vs. Depilace

Pojem epilace a depilace si často lidé pletou a tak jsme i sem složili kapitolu, kde vám rozdíly objasníme. Oba dva způsoby odstraňují chloupky, avšak každý z nich funguje jinak a každý z nich má jiný účinek.

Depilace

Depilace se řadí mezi způsoby odstranění chloupků, avšak bez odstranění kořínků. Existuje mnoho druhů. Ať už epilátorem, nebo žiletkou, všechno to má stejný účinek. Je to levnější, avšak méně trvající. Většinou je nutné proceduru opakovat každý třetí den, abyste byli stále oholeni. Depilace je sice rychlejší, snadnější a levnější, ale přináší sebou i rizika. Ti, co mají citlivou pokožku tak mohou trpět na zarůstávání chloupků, které je velmi bolestivé a navíc velmi nevzhledné.

Epilace

Epilace je proces, při kterém dochází k odstranění chloupků i s kořínkem. K epilaci můžeme použít pásky, cukrové pasty, nebo také IPL lasery. Pasty i pásky bývají velmi časově i finančně nákladné a navíc tento způsob epilace je velmi bolestivý. I epilační strojky jsou velmi bolestivé. Vyzkoušet si to můžeme například při vytrhávání chloupků s pinzetou. IPL epilace je v podstatě bezbolestná a díky paprskům se ničí chloupek i s kořínky. Tyto způsoby depilace jsou mnohem účinnější a tak vám hladká pokožka vydrží déle. Navíc se postupně dorůstající chloupky oslabují a tak nově narostlý chloupek bude slabý a méně viditelný.

Jak používat IPL epilátor?

 1. Před samotnou epilací si místo, kde chcete chloupky odstraňovat, nejprve oholte klasickým depilátorem, například žiletkou (jde o to je jen zkrátit). Epilátor lépe pronikne až ke kořínkům.
 2. Při počátečním použití otestujte přístroj na noze (tlustá kůže) s nejnižší intenzitou. Aplikace by neměla být bolestivá a rozhodně by po ní neměli být vidět stopy. Také by vás neměla pokožka svědit.
 3. Intenzita světla se u některých epilátorů nastavuje automaticky. Jinak se zvyšuje či snižuje dle odstínu kůže a ošetřovaných částí pokožky.
 4. Nástavec by měl přilnout ke kůži a podle režimu ošetření se buď posouvá pomalu po kůži, nebo zastavuje s každým bliknutím světla.
 5. Neepilujte jedno místo dvakrát, abyste pulzním světlem nedráždili pokožku, která by pak mohla rudnout.
 6. Následujících několik dní po epilaci se doporučuje vyhnout přímému slunečnímu světlu.
 7. Pro dosažení správného efektu doporučují odborníci v prvním roce používání provést 6-8 fotoepilací. V dalších letech se počet sníží na 1–2 za rok. Při jednoduchých počtech tak můžete zjistit, jak dlouho vám přístroj vydrží při daném počtu záblesků.

IPL epilátor: Je to bezbolestné? Funguje to?

Jestli je to opravdu bezbolestné je čistě individuální. Z pravidla tomu tak bývá, ale citlivější pokožka by na epilátor mohla reagovat například mravenčením. To se však může velmi často lišit. S klidem vám však můžeme zaručit, že se jedná o nejméně bolestnou metodu odstraňování chloupků. Dále je také třeba opakovaně zmínit, že tento způsob následně vydrží velmi dlouho a i když vám chloupky po čase dorostou budou velmi slabé a skoro nečitelné.  Redukce chloupků je u většiny lidí až okolo 85%, obecně to pak záleží také na vaší genetické výbavě. Trvalost výsledků je pak nejčastěji 6 měsíců s ohledem na růstový cyklus vlasových folikul (4-12 měsíců).

Opálená pokožka

Opálenost je snem většiny žen a tak je potřeba si říct i pár slov zde. Pokud jste přirozeně opálená v né moc tmavých odstínech neměl by být pro epilátor problém vaše chloupky zpracovat. Epilátory (dražší a kvalitní modely) se umí sami přizpůsobovat odstínu pokožky. Pokud byste však byla opálená moc, nebo máte od přírody velmi tmavou pokožku, ověřte si raději před koupí, že epilátor bude schopen pracovat správně.

Co když mám pihy a tetování?

Pihám i tetováním byste se měli při epilaci vyhýbat. Jak už bylo zmíněno, IPL světlo je přitahováno tmavým pigmentem a čím více IPL světla proniká pokožkou, tím více může být podrážděna. V takovém případě může tedy docházet k pálení během epilace, případně začervenání pokožky. Proto je tedy důležité si na tmavá místa na pokožce dávat veliký pozor.

Doba epilace

Protože se pohybujete velmi pomalu, je logické, že vás epilace celého těla bude stát více času, než u klasické žiletky. Avšak ta rozhodně nezajistí trvalé odstranění. Největší epilovanou částí jsou z pravidla lýtka, kde proces trvá 15-25 minut. Paže zvládnete do 8 minut, třísla do 5 minut a podpaží v rozmezí 1-3 minut. V případě obličeje je to pouhá jedna minuta. Vždy však záleží na zručnosti.

Jak vybrat IPL epilátor?

Jak si vybrat IPL epilátor je vlastně velmi snadné. Stačí jen splňovat podmínky pro používání, o kterých si ještě pár slov povíme později v článku, a musíte zhodnotit svou finanční situaci. Je velmi důležité si IPL epilátor koupit od kvalitního výrobce. Je tedy i dobré znát základní parametry a vědět, co by takový kvalitní IPL epilátor měl mít.

V první kapitole našeho článku jsme se podívali na základní princip fungování IPL epilátoru a také na různé rozdíly mezi epilací a depilací.  V následujících řádcích druhé (této) kapitoly si prozradíme na co si dávat při výběru obzvlášť pozor. Dále se jako vždy zaměříme na druhy, kterých v tomto případě nebude mnoho a dále na hlavní část dnešního článku – parametry. V parametrech se vám budeme snažit přiblížit základní údaje, které by takové přístroje mohli, nesměli, nebo naopak museli mít. V krátkosti se zaměříme i na příslušenství a to především na různé hlavice IPL epilátoru. V poslední kapitole si jako vždy rozebereme ceny, které si rozdělíme do našich oblíbených tří kategorií a ukážeme si, co od jaké lze i nelze očekávat. Tak jdeme na to!

Na co si dát při výběru pozor!

 1. IPL epilace je vhodná pro osoby se světlou pletí a tmavými chloupky. Na blonďaté a jiné druhy chloupků nefunguje.
 2. Ještě než se začnete rozhlížet po novém IPL epilátory si rozmyslete, jakou partii budete chtít zbavovat chloupků, podle toho se totiž může váš výběr výrazně zúžit.
 3. Nebojte se podrobně prozkoumávat parametry. I když se vám může zdát, že na první pohled bude epilátor kvalitní, je rozhodně lepší si ho prolustrovat a také se zaměřit na ověřené recenze zákazníků.
 4. S cenou se rozhodně zde nevyplatí šetřit. U IPL epilátoru všeobecně platí, že čím vyšší cena, tím by měl být IPL epilátor kvalitnější.

Druhy IPL epilátorů

IPL epilátory se nijak nedají rozřazovat. Veškeré možnosti rozdělování totiž využijeme v kapitole parametry, kde si každý z parametrů důkladně prostudujeme. Rozhodli jsme se, že tuto kapitolu věnujeme epilátorům obecně a ještě jednou si ukážeme základní rozdíl mezi epilátory.

Klasické epilátory

Klasické epilátory jsou jedním z nejstarších druhů epilátorů. Můžeme si jej přirovnat ke stovce malých pinzet, který vám po přejetí trhají chloupky i s kořínkem. Tato procedura je velmi účinná a i velmi oblíbená avšak né každý zvládne vydržet štípání, které tuto proceduru doprovází.

Epilátory na obličej

Epilátory na obličej se nijak neliší od těch klasických. Jediným rozdílem je mnohem menší hlavice, která se tak mnohem lépe dostane do méně přístupných míst jako je brada, kotlety, ale i kraje chloupků v nose. Pokud se rozhodnete pro epilaci těla i obličeje, nemusíte hned kupovat dva přístroje. Kvalitní epilátory nabízejí více vyměnitelných hlavic.

IPL epilátory

O IPL epilátorech jsme si toho již spoustu řekli a jistě také hodně řekneme. Pro shrnutí si ještě jednou shrneme hlavní funkce a způsoby používání IPL epilátorů. IPL je speciální světlo, které při přejetí po pokožce spálí chloupky i s kořínky. Je to zcela bezbolestná metoda, která dlouho vydrží, ale má to i své ale. Buďto si tuto proceduru necháte udělat v salonu, nebo si svůj IPL epilátor koupíte. Rozhodně vás IPL epilátor vyjde levněji, ale i tak bude částka nejspíše dosahovat přes 10 000 Kč. Navíc IPL epilátor není úplně vhodný pro každého.

Velmi světlá

Ano

Světlá

Ano

Snědá

Ano

Tmavá

Ne

Pro koho je IPL epilace vhodná?

Odstín pleti

Odstín pleti i chloupků bohužel hraje velkou roli při používání IPL epilátory. Je jen několik odstínů kůže, pro které je to vhodné. Je to tím, že tmavé odstíny pleti mají hodně melaninu a ten reaguje na toto světlo. Pokožka by se tak po použití mohla dost ošklivě popálit. Proto je velmi důležité dávat pozor na odstín vaší pleti. V tabulce lze vidět, že co se týče odstínu pokožky, není vhodná jen opravdu hnědá pokožka.

Světlé blond

Ne

Tmavší blond

Ano

Světle hnědé

Ano

Tmavě hnědé

Ano

Černé

Ano

Zrzavé

Ne

Šedé

Ne

Odstín chloupků

Odstín chloupků je také důležitý! Například Šedé, velmi světlé a zrzavé chloupky prostě IPL epilátor nezvládne. Takové odstíny mají totiž velmi velký nedostatek melaninu a tak je světlo ani nedokáže registrovat. Epilace vám tak neublíží, ale nebude vám nejspíše fungovat. Dalo by se tak říci, že je nejdůležitější kontrast barvy pleti a barvy chloupků. Pokud patříte mezi ty, co mají velmi světlou kůži a tmavé chloupky, máte vyhráno.

Je také třeba brát v úvahu, že se vám barvy chloupků i pleti v průběhu roku mění. Pokud se v létě spálíte a budete používat IPL epilátor, nejspíše nebudete dosahovat takových výsledků. Pokud váš chloupek změní strukturu, budu se výsledky lišit a tak často dochází k nespokojenosti a házení viny na přístroj.

IPL epilátor: Parametry pro výběr IPL epilátru

Typ napájení

Drtivá většina podobných přístrojů, jako je IPL epilátor, nabízí 3 různé typy napájení. Takové napájení má vliv na funkčnost a také na cenu. Zatímco síťové bývají levnější, například bezdrátové vždy patří mezi ty dražší. U IPL epilátorů máme tedy tři typy. První je síťové napájení, které se zapojuje do zásuvky. Druhé je napájení akumulátorové, které je zas bezdrátové. Třetím typem je kombinace těchto dvou typů. Pojďme se na ně ale zaměřit podrobně.

Síťové napájení 

Síťové napájení je nejen v tomto případě osvědčený způsob. Musíte se jen smířit s tím, že z přístroje vede šňůra, kterou musíte zapojit do zásuvky. Jelikož nikdo nepředpokládá, že budete s IPL epilátorem pochodovat po vašem obytném prostoru, neměl by to být žádný problém.

Akumulátorové napájení 

Akumulátorové napájení je velmi jednoduché. V přístroji je zkrátka schovaná baterie, která se občasným provozem a nabíjením – vybíjí a nabíjí. Výhodou sice je, že vám při manipulaci nepřekáží žádný kabel, avšak musíte myslet dopředu, kdy chcete IPL epilátor využívat a pak jej dopředu nabít. Navíc se jedná o dražší variantu epilátorů. Velmi často se stává, že záblesky spotřebují mnoho energie a tak doepilujete půlku těla a na zbytek si budete muset počkat, až se přístroj opakovaně nabije.

Kombinované nabíjení 

Pokud bychom mohli nějaký z těchto typů doporučit, budete to tento. Doma si pohodlně IPL epilátor zapojíte a budete se epilovat jak dlouho budete chtít bez myšlení na stav baterie. A pokud pojedete na cesty, stačí jen nabít baterii a v případě nouze epilátor použít.

Světelná plocha

Světelná plocha je místo, přes kterou prochází paprsek pod pokožku. Tato plocha má různé velikosti a měla by se tato velikost přizpůsobovat právě epilované partii. Na trhu lze najít různé rozměry. Většinou se pohybují od 2 do 7 centimetrů čtverečních. Světelnou plochu si však nelze plést s nástavci. Jedná se o jinou část. Světelná plocha tedy nemusí mít návaznost a velikost hlavice (nástavce). Rozhodně je doporučeno na nohy, podpaždí a například bikiny používat ty největší světelné plochy.

IPL epilátor – Záblesky

Zábleskem nazýváme malý zlomek procesu. Jedná se o světelný záblesk, který značí, že byl proces spalování kořínku proveden. Intenzita a intervaly blikání jsou časté a ostré v návaznosti na vámi zvolený program na epilátoru. Pokud váš vybraný epilátor nemá žádné programy, nemusí to hned znamenat špatný produkt. Také se vyrábí produkty, které mají záblesk automaticky generovaný a produkty, u kterých musíte kvůli každému záblesku mačkat tlačítko. Za nás je pro nezkušené rozhodně lepší volit variantu tlačítka. Zajímavé kritérium je však počet záblesků. Je to číslo, které udává, počet záblesků, který je epilátor schopný udělat. Tento údaj tak svědčí o životnosti žárovky v přístroji. Pokud se podíváme na produkty, tyto čísla se pohybují od 50 000 do 400 000 záblesků – a to je sakra rozdíl. Pokud bychom epilovali průměrného člověka, Vychází to na cca 400 záblesků.

Intenzita světla u epilátoru

Pokud byste si pořídili jeden z dražších modelů, nejspíše se setkáte s možností nastavitelnosti intenzity světla. Ta se nastavuje v závislosti na typu vaší pokožky. IPL epilátory mají toto nastavení buď manuální, nebo automatické. Takže pokud zvolíte automatické nastavení světla, nebudete se muset o toto vůbec starat. Manuální nastavení sice není nijak složité, ale je potřeba na toto myslet.

S intenzitou světla není radno si nějak hrát, pokud si manuálně nastavíte danou hodnotu, vyzkoušejte nejprve na nějakém místě na vašem těle, jestli vás světlo nespálí, nebo jestli nedráždí pokožku. Pokud vás záblesk štípne, nebo vám pokožka zčervená, je to varovný signál toho, že je špatně nastavená intenzita světla. Je tedy nutné ubrat na intenzitě paprsků.

Přístroje s automatickým nastavením mají senzor odstínu pokožky, jenž zaručuje co nejefektivnější odstranění chloupků s šetrnými záblesky.

Hmotnost IPL epilátoru

IPL epilátory nebývají nijak extra těžké, ale pokud se rozhodnete na jeden tah epilovat celé tělo, mohla by vás po chvíli velmi bolet ruka. S tím však nic neuděláte a budete se s tím muset smířit, nebo si můžete pořídit nějaký mini epilátor, který však nemusí být tak účinný jako klasický IPL epilátor.

Příslušenství

Jak už bylo řečeno v kapitole „Jak vybrat“, není moc příslušenství, které byste si mohli přikoupit, nebo dostat již k ceně za přístroj. Jediným známým příslušenstvím jsou však nástavce. Známe hned několik druhů nástavců. Každý z nich je jinak veliký a tvarovaný a každý z nich patří na jinou část těla.

Nástavec na tělo

Používá se pro epilaci nohou, paží a jiných velkých míst a má zaoblený tvar pro dokonalé odstranění chloupků. Světelné okénko je ve velikosti od 4 do 7 cm2.

Nástavec pro oblast bikin

 Pro oblast třísel a silnější chloupky se používá nástavec s velikostí okénka přibližně 3 cm2. Menší okénko a zvýšení intenzita dosáhne spálení i odolných chloupků, avšak je potřeba si dávat pozor abyste intenzitu nepřepálili. Zde se pohybujeme na velmi tenkém laně.

Nástavec ideální do podpaží

 Má stejnou velikost okénka jako nástavec pro oblast bikin, ale jiný specifický tvar, který kopíruje záhyby podpaží. Je tedy ideální pro použití v těžce dostupných místech. V podstatě by se tento nástavec dal použít i na oblast bikin, ale v balení většinou dostanete speciální nástavec na obě oblasti a tak není důvod používat ten stejný.

Nástavec na tvář

Toto příslušenství je šetrnější k pokožce, jelikož je vybavené UV filtrem. Nástavec je plochý, ideální pro epilaci na bradě a dolní čelisti či nad horním rtem. Světelné okénko má velikost zhruba 2 cm2.

Cena IPL epilátoru

Dostáváme se do poslední kapitoly tohoto článku. Jak už bylo řečeno několikrát v průběhu, na IPL epilátoru je opravdu nerozumné šetřit. Pokud byste si totiž pořídili levný a nekvalitní produkt, docílíte pouze buďto žádného výsledku, nebo si poraníte pokožku, která by to mohla pěkně dlouhou dobu zpracovávat. Také nikdy nespoléhejte na vysoká cena=kvalitní produkt. Ačkoliv to v drtivé většině platí, jistě se najdou i předražené a nekvalitní produkty.

My si tedy v této kapitole rozdělíme ceny do tří cenových kategorií a ukážeme si, co od jaké lze i nelze očekávat.

Cena IPL epilátoru do 3 500 Kč s DPH

Už i v této kategorii lze narazit a vcelku kvalitní IPL epilátory, který za splnění daných podmínek (výše v článku) dokáží kouzlit podobně jako produkty i trojnásobně dražší. Většinou se jedná o malá zařízení, která jsou z velké části značena jako cestovní. Také zde lze narazit na nekvalitní IPL epilátory z podivných stránek a proto je lepší vždy nakupovat z ověřených stránek, například vybírat z naší tabulky na tomto webu. Tyto IPL epilátory jsou ověřené a fungují!

Cena IPL epilátoru od 3 500 Kč do 5 000 Kč s DPH

Zde narazíme na směť všech druhů a všech parametrů. Nalezneme zde velmi obyčejné velké IPL epilátory na doma, které fungují, ale nebudou disponovat nejluxusnějšími funkcemi. Narazíme zde i na menší přístroje, ke kterým obdržíme i nástavce jako bonus a také se zde nachází luxusní malé a cestoví IPL epilátory s absencí kabelu.

Cena IPL epilátoru nad 5 000 Kč s DPH

Zde už narážíme především na větší, domácí IPL epilátory, které budou mít mnoho nastavitelných funkcí a I spoustu automatických funkcí, které přispívají k perfektnímu přizpůsobení vašemu tónu pokožky i k barvě vašich chloupků. Můžeme zde například narazit na legendární Philips BRI, který v České republice udělal celkem výraznou díru do trhu. K drtivé většině však můžete dostat i různé druhy nástavců.

IPL epilátory: IPL epilátor a pár slov na závěr

V tomto článku jste se dozvěděli o tom, jak si vybrat nový IPL epilátor. Pověděli jsme si o důležitých parametrech, které je dobré znát pro výběr tohoto druhu zboží. Doufáme, že jsme vám s tímto úkolem výběru nového IPL epilátoru pomohli.

Nyní už vám k nákupu stačí pouze pár kroků. Stačí si pouze váš vysněný produkt v podobě nového IPL epilátoru zakoupit v některém z online obchodů a naplnit v něm virtuální nákupní košík.

Z tabulky s porovnáním výše se proklikněte na srovnávací portál Heureka, kde si můžete porovnat IPL epilátory a jejich ceny včetně recenze a uživatelských zkušeností s konkrétními IPL epilátory. Dozvíte se tam také, které IPL epilátory jsou kde skladem a za jakou se prodávají cenu v různých obchodech.

Název produktuVzhledBikini hlavaNa obličej?Počet hlavicVodotěsnostOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Philips Lumea Series 9000 BRI958/00IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI958/00AnoAno4Ne14990Zobrazit v obchodech
Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117IPL epilátor Braun Silk-expert Pro IPL PL 5117AnoAno1Ne6885Zobrazit v obchodech
Philips Lumea Advanced SC1994/00IPL epilátor Philips Lumea Advanced SC1994/00AnoNe1Ne5588Zobrazit v obchodech
Philips Lumea Advanced SC1997/00IPL epilátor Philips Lumea Advanced SC1997/00AnoAno1Ne6490Zobrazit v obchodech
Philips Lumea Series 9000 BRI955/00IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI955/00AnoAno3Ne10290Zobrazit v obchodech
TrueLife Belle IPL E3IPL epilátor TrueLife Belle IPL E3AnoAno1Ne3999Zobrazit v obchodech
Concept IL3020IPL epilátor Concept IL3020AnoAno1Ne3999Zobrazit v obchodech
Braun Silk-expert Pro 5 PL5124 IPLIPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5124 IPLAnoAno1Ne8987Zobrazit v obchodech
Philips Lumea Prestige BRI947/00IPL epilátor Philips Lumea Prestige BRI947/00AnoAno4Ne9999Zobrazit v obchodech
Braun Silk-expert Pro PL5387 IPLIPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5387 IPLAnoAno3Ne10290Zobrazit v obchodech
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

Mohlo by vás také zajímat