Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Přenosný ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I 36 W, velká nádrž na vodu 7 l, zásobník na ledové kostky, elektronický časovač až 4 hodiny, ionizátor vzduchu pomáhá redukovat částice ve vzduchu, funkce rychlého chlazení, elektronický LED displej, systém chlazení Honeywell s uhlíkovým prachovým filtrem, ovládání pomocí dálkového ovladače, určený do 12 m2.

Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I je lehký bodový chladič, který je ideální pro chlazení malých prostorů v místnostech, jako je malá ložnice, kancelář, dětská herna nebo jídelna.
ES800I je kompaktní a multifunkční zařízení 3 v 1, odpařovací klimatizace, ventilátor a zvlhčovač v jednom.

Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I
Ochlazovač vzduchu Honeywell ES800I

Princip činnosti ochlazovače vzduchu

Voda čerpaná z nádržky čerpadlem zvlhčuje velký filtr, kterým je vzduch současně proháněn vysoce výkonným ventilátorem. Voda odpařující se z povrchu filtru snižuje jeho teplotu o několik stupňů, díky čemuž je do místnosti přiváděn chladný, čerstvý a čistý vzduch. Režim TurboBlast poskytuje rychlost vypouštění vzduchu 359 m³/h.
Režim QuietSleep s nízkou úrovní zvuku 25 dB je ideální pro použití v noci bez rušení spánku.

Zařízení je vybaveno vodním filtrem. Má inovativní design vodního kanálu a elegantní, zářící ukazatel hladiny vody. Tento model se vyznačuje jemným zvukem vodního paprsku, univerzální kompatibilitou napětí a odnímatelným napájecím kabelem pro snadné skladování a údržbu. Vestavěný ionizátor pomáhá redukovat částice ve vzduchu, což přispívá k podpoře čistého vzduchu v místnosti.