Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání popcornovačů

Umístění ve srovnání: 4. místo

Popkornovač Guzzanti GZ 130A Retro
Popkornovač Guzzanti GZ 130A Retro

Výrobník popcornu Guzzanti GZ 130A Retro potřebuje jen několik málu minut na přípravu křupavého domácího popcornu, takže v našem srovnání popkornovačů nemohl chybět. Zařízení se velmi snadno používá. Další výhodou je skutečnost, že pražení kukuřice nevyžaduje použití oleje. Je to slušný model, se kterým se snadno manipuluje.

Je také velmi výhodné, že lze zařízení rozebrat a důkladně umýt. Příprava popcornu v popcornovači často končí spálením semen na dně a balená zrna pro mikrovlnnou přípravu nejsou tak lahodná a aromatická, a proto je toto zařízení mimořádně atraktivní. Další výhodou je jeho zajímavý retro vzhled.

Jedná se o malý model s jedním tlačítkem, takže jej může používat i malé dítě. Výkon tohoto výrobce popcornu je 1 200 W. Model Guzzanti GZ 130A Retro je červeno-bílý. Zařízení pojme maximálně 55 g kukuřice.

Chrání uživatele před nasypáním příliš velkého množství zrn do nádoby. Rovněž by se nemělo zapomínat, že tento červeno-bílý stroj na popcorn má velmi dobré hodnocení od uživatelů, kteří ve svých recenzích uvádějí spolehlivost tohoto produktu pro výrobu domácího popkornu.

Hodnocení popcornovače Guzzanti GZ 130A Retro

Výhody popcornovače Guzzanti GZ 130A

Jednoduchý ovládání: Zařízení se snadno používá, takže příprava popcornu pro nás nebude výzvou. Stačí nalít kukuřici dovnitř, zavřít strojek a poté stisknout tlačítko start.

Žádný olej: Výhodou tohoto zařízení je, že nám umožňuje připravit popcorn bez přidání oleje. Ve výsledku bude naše svačina zdravější a méně kalorická.

Spousta popcornu: Do zařízení se vejde 55 g kukuřice, takže si můžete připravit spoustu lahodného popcornu najednou. Zařízení navíc připraví kukuřičná zrna za pouhé cca 2 až 3 minuty.

Snadné čištění: Zařízení lze snadno rozebrat na první části a poté důkladně umýt. Díky tomu nám její péče nebude způsobovat mnoho problémů.

Bezpečnostní systém: Stroj má speciální měřítko, takže do zařízení nevložíte příliš mnoho zrn. Tento model má navíc ochranu proti přehřátí.

Cena

Tento popkornovač si koupíte za cenu, která se obvykle pohybuje kolem 599 Kč včetně DPH.