Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání elektrických koloběžek

Umístění ve srovnání: 8. místo

Model elektrokoloběžky: Ecowheel ER58 STRONG

Elektrokoloběžka EcoWheel ER58 STRONG
Elektrokoloběžka EcoWheel ER58 STRONG

Zobrazit v obchodech

Popis elektrokoloběžky Ecowheel ER58 Strong

Tento model elektrické koloběžky je dobrým pomocníkem. Odveze vás všude kam potřebujete. Má silný elektrický motor. Je vybavena Lithiovou baterií o kapacitě 8,8 Ah 36 V. Koloběžka má přední a zadní odpružení. Přední kolo brzdí kotoučovou brzdou. Tu ovládáte na řídítkách pomocí jednoduché páčky. Je vybavena velikým LCD displejem, který vám ukáže důležité informace jako je rychlost, stav baterie, dojezd a mnoho dalších užitečných informací, které potřebujete znát při jízdě na této elektrické koloběžce.

V balení nalezneme velmi praktický držák na nápoje. Model je vybaven bezdušovými koly. Maximální rychlost této elektrokoloběžky je 35 km / h. Dojezd při optimálních podmínkách se pohybuje kolem 30 kilometrů. Nosnost tohoto modelu je 120 kg. Doba nabíjení baterie do plného nabití se pohybuje od 2 do 3 hodin. Po této době můžete zase vyrazit na cesty.

Obsah balení Ecowheel ER58 Strong

Co nalezneme v balení této elektrokoloběžky Ecowheel ER58 Strong? V balení na vás bude čekat koloběžka, nabíječka, držák na pití, potřebné nářadí a samozřejmě návod k použití.

Hodnocení a recenze Ecowheel ER58 Strong

Tato elektrická koloběžka nabízí zajímavé parametry za dobrou cenu. Výhodou je dobrá rychlost 35 km/h a vysoká nosnost až 120 kg. Dále považujeme za výhodou i dojezd kolem 30 km, což není zrovna malá vzdálenost. Určitě se vám bude hodit i praktický držák na pití, který je součástí balení ER58 Strong. Výhodou jsou snadno sklopná řídítka. Někomu může vadit absence červené odrazky na zadní části koloběžky.

Cena Ecowheel ER58 Strong

Za kolik se tato elektrická koloběžka Ecowheel ER58 Strong prodává na našem trhu? V mnoha obchodech ji naleznete skladem a tam se prodává za cenu, která se pohybuje kolem 7 490 Kč včetně DPH.