Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání elektrických koloběžek

Umístění ve srovnání: 9. místo

Model elektrokoloběžky: Inokim OX

Elektrická koloběžka Inokim OX
Elektrická koloběžka Inokim OX

Zobrazit v obchodech

Popis elektrické koloběžky Inokim OX

Tento model je vůbec nejdražší v našem srovnání. Jedná se o model elektrokoloběžky Inokim OX. Nabízí špičkové parametry a velmi promyšlený nadčasový design. Inokim je renomovaný výrobce elektrických koloběžek, proto není divu, že model Inokim OX je velmi kvalitní se zajímavými parametry. Model má zajímavé funkce jako je tempomat, digitální tachometr, zvonek a praktický stojánek. Model je vybaven velmi účinnou kotoučovou brzdou na zadním kole. Na předním se nachází bubnová brzda.

Koloběžka je vybavena inovativním systémem řízení baterie BMS, která prodlužuje životnost baterie a sleduje její stav neustále. Dojezd na jedno nabití je až 50 kilometrů. Tato koloběžka sviští velmi rychle, může totiž jet až 45 kilometrů za hodinu. Držte si klobouky při jízdě na této elektrické koloběžce.

Ve výbavě nechybí přední LED svetlomety a zadní světlo brzdové. Díky tomu se budete na cestách cítit bezpečně a každý chodec i auto vás uvidí. Model je vybaven velmi kvalitní Lithivou baterií s kapacitou 13 Ah. Můžete ji nabít až tisíckrát.

Hmotnost modelu je 26 kg. Tato elektrická koloběžka uveze osobu s váhou do 120 kg. Model má jednoramennou konstrukci a můžete si nastavit výšku podvozku.

Hodnocení a recenze elektrické koloběžky Inokim OX

Tato elektrická koloběžka je fajn pro lidi, kteří se nespokojí s levnějšími modely. Tento model nabízí velmi rychlou jízdu a zajímavé provedení díky kterému budete vyčnívat od ostatních řidičů elektrokoloběžek. Tento model nemá konkurenci. Je to kvalitní a velmi výkonná elektrokoloběžka.

Cena elektrické koloběžky Inokim OX

Cena za tuto elektrickou koloběžku je výrazně vyšší než u ostatních modelů v našem srovnání elektrických koloběžek. Pohybuje se kolem 50 000 Kč s DPH.