Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání alkohol testerů

Umístění ve srovnání: 10. místo

Alkohol tester Sencor SCA BA02
Alkohol tester Sencor SCA BA02

Zobrazit v obchodech

Popis alkohol Sencor SCA BA02

Hledáte nejlevnější alkohol tester? Pak pro vás máme tip na Sencor SCA BA02. Jedná se o velmi základní model jehož hlavní výhodou je hlavně nízká cena. Prodává se totiž za cenu kolem 499 Kč.

Alkohol se měří přes foukací trubičky. Naleznete na něm LCD displej. Alkohol tester Sencor SCA BA02 je vybaven funkcí automatického vypnutí. Je vybaven polovodičovým senzorem, což je starší typ než například elektrochemický senzor. Rozsah měření tohoto modelu je 0,2 až 1,5 promile. Rychlost měření je kolem 6 sekund. Čas přípravy k měření je 25 sekund a doba regenerace trvá 5 sekund. Model je napájen klasickými mikrotužkovými AAA bateriemi. Hmotnost přístroje je 50 gramů (hmotnost se uvádí bez baterií.)

U přístroje si můžete nastavit měrné jednotky alkoholu BAC nebo mg/l.

Rozměry přístroje: 43 x 105 x 23 mm

Co najdeme v balení u modelu Sencor SCA BA02?

V balení nalezneme 3 foukací trubičky, návod k použití Sencor SCA BA02 v češtině a samozřejmě samotný přístroj na měření množství alkoholu v dechu.

Hodnocení Sencor SCA BA02

Jedná se o velmi levný model, tudíž u něj nečekejte takové kvalitní vlastnosti jako u mnohem dražších modelů z našeho srovnání. Nevýhodou je trochu složité ovládání a starší technologie měření. Model je vhodný pro nenáročné uživatele a proto je také tak levný. Na portálu Heureka obdržel tento model hodnocení 74 %.

Cena Sencor SCA BA02

Již jsme zmínili, že Sencor SCA BA02 patří mezi úplně ty nejlevnější alkohol testery. Za kolik peněz se tedy prodává? Na českém trhu ho můžete zakoupit za cenu, která se pohybuje kolem 499 Kč s DPH. Naleznete ho skladem v mnoha e-shopech. S dopravou se cena pohybuje kolem 530 Kč s DPH.