Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Sérum na řasy

Zvedněte ruku, pokud chcete mít plnější a třepetavější řasy. Nyní zvedněte ruku, pokud toho chcete dosáhnout bez použití falešných řas nebo prodlužování řas.

V dnešním článku si představíme jedinečný produkt – séra na řasy. Séra na řasy udělaly v posledních měsících relativně velký humbuk a vidíme testující influencerky všude. Co za tím stojí? Opravdu to funguje? To a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Séra na řasy: Porovnání 7 nejlepších sér na řasy podle hodnocení, testů a recenzí zákazníků

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali 7 nejlepších sér na řasy. Jak jsme tato séra vybírali? Tato séra na řasy jsme vybrali podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Ty jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Produkty si můžete následně seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit séra na řasy podle orientační ceny s DPH a vybrat si tak nejlevnější a zároveň nejlepší sérum na řasy.

NázevVzhledObjem (l)Orientační cena (s DPH)Dostupnost
Hairplus FacEvolution Growth Serum for EyelashesSérum na řasy Hairplus FacEvolution Growth Serum for Eyelashes4,52280Zobrazit v obchodech
Revitalash Advanced sérum na řasySérum na řasy Revitalash Advanced sérum na řasy21479Zobrazit v obchodech
tianDe vyživující sérum na řasy 5 mlSérum na řasy tianDe vyživující sérum na řasy 5 ml5449Zobrazit v obchodech
Saloos Bio sérum na řasy a obočí 7 mlSérum na řasy Saloos Bio sérum na řasy a obočí 7 ml7175Zobrazit v obchodech
Eveline Lash Therapy Professional 8v1Sérum na řasy Eveline Lash Therapy Professional 8v110120Zobrazit v obchodech
Hairplus Zero Growth Serum for EyelashesSérum na řasy Hairplus Zero Growth Serum for Eyelashes31432Zobrazit v obchodech
Long 4 Lashes Lash FX5 FormulaSérum na řasy Long 4 Lashes Lash FX5 Formula3671Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení sér na řasy od jejich uživatelů.

Sérum na řasy: Jak to funguje?

Vlasy se skládají z bílkovin, přesněji přes 80 procent keratinového proteinu. Zde vstupují do hry aminokyseliny. Aminokyseliny jsou nejen stavebními kameny bílkovin (a vašich řas), ale mohou také vyživovat a opravovat poškození. To je důvod, proč jsou hlavní složkou tolika receptur na vylepšení řas. Ale pozor: Mnoho značek zahrnuje aminokyseliny ve svých vzorcích, které mají jiný název: peptidy. Podle Kima peptidy „vyživují, upravují a posilují křehké a lámavé řasy“.

Když už mluvíme o bílkovinách, kolagen je nejhojnější bílkovinou v lidském těle a víme vše o jeho výhodách pro pokožku a vlasy. Z tohoto důvodu je také součástí mnoha sér na řasy, takže vaše řasy získají stejné výhody.

Jak poznat kvalitní sérum na řasy

1. Prokázané výsledky

Pokud značka nemůže ukázat skutečné výsledky na skutečných lidech, pokračujte! Přejděte na jejich webové stránky nebo na sociální profily a hledejte jasné obrázky „před a po“. Ty naznačují, jaké výsledky můžete od jejich produktu očekávat.

2. Záruka vrácení peněz

Značky mohou dělat obrovské nároky, ale mohou dát své peníze tam, kde mají ústa? Pokud značka skutečně věří svému produktu, nebude mít problém nabídnout záruku vrácení peněz, což znamená, že můžete její produkt vyzkoušet bez jakéhokoli rizika.

3. Pozitivní recenze

Jedním z nejlepších způsobů, jak změřit účinnost séra na řasy, je přečíst si recenze. Když se podíváte na skutečné recenze od skutečných lidí na platformě, jako je Amazon, můžete zjistit, jak dobře sérum na řasy skutečně funguje.

4. Vysoce kvalitní suroviny

Aby sérum na řasy skutečně fungovalo, musí být vyrobeno z osvědčených ingrediencí, které mají vysoký obsah vitamínů na posílení řas, jako je vitamín E a ingredience s antioxidačními vlastnostmi. Hydratační oleje také dodávají řasám vlhkost, zabraňují lámavosti a lámavosti. Mezi dobré přísady, na které je třeba dávat pozor, patří rostlinné extrakty, jako je bergamot, modrý hrášek a kigelia africká. Ricinový olej, tokoferol (vitamín E) a acetyltetrapeptid-3 peptid (pro stimulaci vlasových folikulů) jsou také známé pro své vlastnosti na posílení řas.

Je také důležité vyhýbat se sérům na řasy obsahujícím škodlivé růstové hormony známé jako prostaglandiny. Tyto hormony mohou mít neuvěřitelně negativní, trvalé vedlejší účinky, jako jsou tmavé kruhy pod očima a změna barvy duhovky.

5. Testováno dermatologem

Vždy se ujistěte, že je váš produkt testován dermatologem! Být v takové blízkosti vašich očí, vaše linie řas je extrémně citlivá, a i když běžně netrpíte citlivou pokožkou, použití drsných, netestovaných chemikálií v této oblasti může způsobit vážné poškození.

6. Netoxický

Pokud si nejste jisti, rozhodněte se pro variantu čisté krásy! Byli byste překvapeni, kolik ingrediencí se známými nepříznivými vedlejšími účinky (od podráždění kůže po rakovinu) je stále široce používáno v kosmetických přípravcích po celých Spojených státech Buďte v bezpečí a rozhodněte se pro netoxické produkty vyrobené z netoxických rostlin na bázi ingredience.

Séra na řasy – druhy

PROSTAGLANDINOVÁ SÉRA NA ŘASY

Prostaglandiny jsou lipidy, které působí jako hormony a regulují různé tělesné fyziologické procesy, včetně růstu vlasů.

Prostaglandiny a jejich analogy (podobné synteticky vyrobené verze) jako latanoprost, bimatoprost a travopost byly použity k léčbě glaukomu snížením očního tlaku pacientů. Potenciál prostaglandinů jako stimulantů růstu vlasů byl náhodně objeven v roce 1997, kdy byla zveřejněna studie o tom, jak oční kapky latanoprostu pro léčbu glaukomu také prokázaly zlepšení řas – díky nimž jsou delší, silnější, tmavší a ladnější.

V roce 2002 vedl novější analog prostaglandinu, bimatoprost, k ještě výraznějším řasám než latanoprost. Je to jediná možnost léčby hypotrichózy řas (malý nebo žádný růst chloupků) schválená FDA. Studie ukázaly, že Bimatoprost (Latisse) může prodloužit trvání anagenní (růstové) fáze řas. Může ovlivnit tento cyklus růstu vlasů tím, že dříve a déle stimuluje vlasové folikuly v anagenní fázi. To bylo evidentní tím, že u subjektů léčených bimatoprostem bylo pozorováno více anagenních vlasových folikulů než telogenů a katagenů.

Kvůli těmto zjištěním výzkumu bylo vyvinuto mnoho sér pro zvýšení růstu řas s použitím prostaglandinu nebo analogů prostaglandinu.

JAK DLOUHO BUDE TRVAT, NEŽ UVIDÍTE VÝSLEDKY PROSTAGLANDINU?

Při každodenní aplikaci uživatelé obvykle vidí úplné výsledky po 2-3 měsících.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY PROSTAGLANDINU

Častými vedlejšími účinky dlouhodobého užívání analogu prostaglandinu jsou spojivková hyperémie (rozšíření spojivkových cév a zarudnutí), suchost, svědění a ztmavnutí kůže kolem očí. Oni, zejména bimatoprost, jsou také spojeny se závažnějšími, ale zřídka se vyskytujícími nežádoucími účinky, jako je oční infekce, šedý zákal, rozmazané vidění, tečkovitá keratitida (vyvýšené skvrny na rohovce), zanícená oční víčka, bolest hlavy, bolest očí, citlivost na světlo, makulární a degenerace, mezi ostatními.

Přidružené vedlejší účinky analogů prostaglandinu vedly k omezení jejich prodeje pouze na předpis na některých trzích až k úplnému zákazu v mnoha zemích.

SPOLEČNÉ INGREDIENCE

Prostaglandin (Bimatoprost) nebo analogy (isopropyl kloprostenát, isopropanol fenyl-hydroxyl-penten, dihydroxy-cyklopentyl-heptenát, dechlordihydroxydifluor, ethylcloprostenolamid, trifluormethyl dechlorethylprostenolamid).

ZNAČKY SÉRA NA ŘASY

Latisse, Neulash, NeuveauBrow, RevitaLash, Nutraluxe MD Lash, M2 Lashes Sérum na aktivaci řas, Peter Thomas, Roth Lashes zemřít pro Platinum, Rodan a Fields Lash Boost.

PEPTIDOVÁ SÉRA NA ŘASY

Peptid je krátký řetězec aminokyselin. Aminokyseliny v peptidu jsou vzájemně spojeny v sekvenci pomocí vazeb nazývaných peptidové vazby. V sérech na řasy jsou dva nejběžnější peptidové proteiny Myristoyl Pentapeptid-17 a Myristoyl Hexapeptide-16. Tyto peptidy působí tak, že stimulují produkci keratinu, což je klíčový strukturální protein vlasů. Myristoyl pentapeptid-17 navíc podporuje dodání dalších klíčových složek v séru.

Studie řasových sér obsahujících jeden z těchto nebo podobných peptidů prokázaly, že zlepšují délku řas, lesk, tloušťku, objem a natočení řas. Většina sér na řasy na bázi petide obsahuje také kondicionační a zvlhčující látky, jako je biotin, arginin a kolagen.

JAK DLOUHO BUDE TRVAT, NEŽ UVIDÍTE VÝSLEDKY Z PEPTIDŮ?

Nedávná studie ukázala výsledky u 95 % žen užívajících peptidová séra na řasy po jednom měsíci.

PEPTIDOVÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY

Séra na řasy na bázi peptidů mají obvykle minimální vedlejší účinky a jsou vhodná pro citlivou pleť. Nejčastěji hlášenými nežádoucími účinky jsou podráždění a zarudnutí očí.

SPOLEČNÉ INGREDIENCE

Peptidy: Myristoyl Pentapeptid-17, Myristoyl Hexapeptide-16, Acetyl Tetrapeptide-3, Biotinoyl Tripeptide-1

ZNAČKY SÉRA NA ŘASY

Lashfridays, uklash, covergirl lashblast, skutečně labs peptablast, mléčný make-up kush growhouse, neutrogena zdravé řasy, neulash.

Cena séra na řasy

Pokud se zblízka podíváte na jednotlivé kategorie, zjistíte, že se jedná o produkt s obrovskými cenovými rozdíly – bohužel! Pojďme si tedy cen sér na řasy rozdělit do tří cenových kategorií a pojďme si povědět, které si vybrat.

Séra na řasy do 200 Kč s DPH

V této cenové kategorii najdete v 98% velmi nekvalitní produkt. Buď bude „nacpán“ spoustou chemií, a nebo bude označován jako „přírodní produkt“ s obsahem 3 bylin, které jsou na růst řas dost … Každopádně doporučujeme se této cenové kategorii raději vyhnout.

Séra na řasy do 1 000 Kč s DPH

V této cenové kategorii už naleznete opravdu kvalitní séra na řasy. I tak zde ale platí to, že je potřeba si přečíst před koupí produktu složení a zkontrolovat ho dle návodu výše. Určitě si také přečtěte recenze z ověřených zdrojů. Pokud se vám však ale nechce takto pátrat, dejte na náš výběr!

Séra na řasy nad 1 000 Kč s DPH

Zde se nachází (většinou) ty nejluxusnější séra na řasy, které slibují maximální růst a zabarvení řas. Ve většině případů to tak opravdu je, ale nevsázejte jen na cenu. I tak si raději zkontrolujte složení a přečtěte si pár recenzí!

Séra na řasy: Séra a pár slov na závěr

V tomto článku jste se dozvěděli o tom, jak si vybrat nové sérum na řasy. Pověděli jsme si o důležitých parametrech, které je dobré znát pro výběr tohoto druhu zboží. Doufáme, že jsme vám s tímto úkolem výběru nového séra na řasy pomohli.

Nyní už vám k nákupu stačí pouze pár kroků. Stačí si pouze váš vysněný produkt v podobě nového séra na řasy zakoupit v některém z online obchodů a naplnit v něm virtuální nákupní košík.

Z tabulky s porovnáním výše se proklikněte na srovnávací portál Heureka, kde si můžete porovnat séra na řasy a jejich ceny včetně recenze a uživatelských zkušeností s konkrétním sérem na řasy. Dozvíte se tam také, která séra na řasy jsou kde skladem a za jakou se prodávají cenu v různých obchodech.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.5]

Mohlo by vás také zajímat