Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Vitamíny na posílení imunity

Imunitu se vyplatí nepodceňovat. Lepší je jí posilovat a předcházet tak různým nachlazením. Kromě léta nám chybí v ostatních ročních obdobích důležité vitamíny. To se může projevovat ospalostí, podzimními změny nálad a chřipkami a dalšími neduhy. Proto se v dnešním článku podíváme na to, které vitamíny jsou dobré pro posílení imunity.

V tomto článku se podíváme na:

Multivitamíny: Porovnání 10 nejlepších multivitamínů na posílení imunity podle hodnocení, testů a recenzí zákazníků

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali nejlepší multivitamíny na posílení imunity. Jak jsme tyto multivitamíny vybírali? Ty jsme vybrali podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Tyto multivitamíny na posílení imunity jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Produkty si můžete následně seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit multi-vitamíny podle orientační ceny s DPH a vybrat si tak nejlevnější a zároveň nejlepší multivitamín.

NázevVzhledFormaOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Orthomol Immun 30 denních dávekMultivitamín na posílení imunity Orthomol Immun 30 denních dávekSypké prášky1236Zobrazit v obchodech
GS Extra Strong Multivitamin 120 tabletMultivitamín na posílení imunity GS Extra Strong Multivitamin 120 tablet120 tablet353Zobrazit v obchodech
Advence Multi40 pro muže 90 kapslíMultivitamín na posílení imunity Advence Multi40 pro muže 90 kapslí90 tablet390Zobrazit v obchodech
Advence Multi40 pro ženy 90 kapslíMultivitamín na posílení imunity Advence Multi40 pro ženy 90 kapslí90 tablet390Zobrazit v obchodech
Livsane A-Z Multivitamin komplex 60 tabletMultivitamín na posílení imunity Livsane A-Z Multivitamin komplex 60 tablet60 tablet229Zobrazit v obchodech
Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslíMultivitamín na posílení imunity Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí90 tablet329Zobrazit v obchodech
Apo Curenzym Forte 60 tabletMultivitamín na posílení imunity Apo Curenzym Forte 60 tablet60 tablet469Zobrazit v obchodech
Pleuran Imunoglukan P4H sirup 250 ml pro dětiMultivitamín na posílení imunity Pleuran Imunoglukan P4H sirup 250 ml pro děti250 ml362Zobrazit v obchodech
Pleuran Imunoglukan 100 mg P4H 60 kapslíMultivitamín na posílení imunity Pleuran Imunoglukan 100 mg P4H 60 kapslí60 kapslí529Zobrazit v obchodech
Preventan ClasicMultivitamín na posílení imunity Preventan Clasic90 tablet460Zobrazit v obchodech

Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení multivitamínů od jejich uživatelů.

Posílení imunity: Vitamín A

 • Vitamíny na posílení imunity

Vitamin A (retinol, kyselina retinová) je živina důležitá pro zrak, růst, dělení buněk, reprodukci a imunitu. Vitamin A má také antioxidační vlastnosti. Antioxidanty jsou látky, které mohou chránit vaše buňky před účinky volných radikálů – molekul produkovaných, když vaše tělo rozkládá jídlo nebo je vystaveno tabákovému kouři a radiaci. Volné radikály mohou hrát roli při srdečních chorobách, rakovině a dalších onemocněních.

Vitamin A se nachází v mnoha potravinách, jako je špenát, mléčné výrobky a játra. Dalšími zdroji jsou potraviny bohaté na beta-karoten, jako je zelená listová zelenina, mrkev a meloun. Vaše tělo přemění beta-karoten na vitamín A.

Jako perorální doplněk je vitamín A prospěšný především lidem, kteří mají špatnou nebo omezenou stravu nebo kteří mají stav, který zvyšuje potřebu vitamínu A, jako je onemocnění slinivky břišní, onemocnění očí nebo spalničky. Pokud užíváte vitamín A pro jeho antioxidační vlastnosti, mějte na paměti, že doplněk nemusí nabízet stejné výhody jako přirozeně se vyskytující antioxidanty v potravinách.

Doporučené denní množství vitaminu A je 900 mikrogramů (mcg) pro dospělé muže a 700 mcg pro dospělé ženy.

Kde můžeme vidět účinky?

Výzkum orálního vitaminu A pro specifické stavy ukazuje:

 • Akné. Zdá se, že velké dávky perorálních doplňků vitaminu A neovlivňují akné.
 • Věkem podmíněné makulární degenerace. Velká klinická studie ukázala, že lidé s vysokým rizikem pokročilé věkem podmíněné makulární degenerace snížili riziko rozvoje tohoto stavu o 25 procent užíváním specifické kombinace vitamínů, která zahrnovala beta-karoten. Není zcela jasné, jakou roli sehrál betakaroten.
 • Souvislost mezi užíváním doplňků vitaminu A a sníženým rizikem rakoviny plic, prostaty a dalších typů rakoviny je nejasná.
 • Spalničky. Doplňky vitaminu A se doporučují dětem se spalničkami, které jsou vystaveny zvýšenému riziku nedostatku vitaminu A. Výzkum naznačuje, že suplementace může snížit úmrtnost způsobenou spalničkami.
 • Nedostatek vitaminu A. Zdá se, že lidé, kteří mají nízkou hladinu vitaminu A, mají největší prospěch z doplňků vitaminu A. Tento druh nedostatku není ve Spojených státech běžný. Nedostatek vitaminu A způsobuje anémii a suché oči.

Kromě použití jako perorální doplněk se vitamín A používá v topických krémech ke snížení jemných vrásek, skvrn a drsnosti a k ​​léčbě akné.

Now Foods Beta Karoten Vitamín A 25000 iu

Vitamin A

5/5

90 kapslí 25 000 IU vitaminu A

Tento přírodní betakaroten mimo jiné obsahuje směs antioxidačních přírodních karotenoidů (alfakaroten, zeaxantin, kryptoxantin a lutein), které se přirozeně vyskytují v mořských řasách Dunaliella salina.

MedPharma Beta karoten

Vitamin A

5/5

25 000 m.j. 107 tobolek

Beta karoten se v potřebném množství přeměňuje v těle na vitamín A, který je nutný pro tvorbu rodopsinu, zrakového pigmentu používaného za nízkého osvětlení.

VitaHarmony Beta karoten

Vitamin A

5/5

25.000 m.j. 100 kapslí

Beta karoten je významný antioxidant. Posiluje imunitní systém a je známý svým blahodárným vlivem na naše oči.

Vitamín C

 • Vitamíny na posílení imunity

Vitamin C (kyselina askorbová) je živina, kterou vaše tělo potřebuje k tvorbě krevních cév, chrupavek, svalů a kolagenu v kostech. Vitamin C je také životně důležitý pro proces hojení vašeho těla.

Vitamin C je antioxidant, který pomáhá chránit vaše buňky před účinky volných radikálů – molekul produkovaných, když vaše tělo rozkládá potravu nebo je vystaveno tabákovému kouři a záření ze slunce, rentgenového záření nebo jiných zdrojů. Volné radikály mohou hrát roli při srdečních chorobách, rakovině a dalších onemocněních. Vitamin C také pomáhá vašemu tělu absorbovat a ukládat železo.

Protože vaše tělo neprodukuje vitamín C, musíte jej přijímat ze stravy. Vitamin C se nachází v citrusových plodech, bobulích, bramborách, rajčatech, paprikách, zelí, růžičkové kapustě, brokolici a špenátu. Vitamin C je také dostupný jako perorální doplněk, obvykle ve formě kapslí a žvýkacích tablet.

Většina lidí přijímá dostatek vitamínu C ze zdravé stravy. Nedostatek vitamínu C je pravděpodobnější u lidí, kteří:

 • Kouříte nebo jste vystaveni pasivnímu kouření
 • Máte určité gastrointestinální stavy nebo určité typy rakoviny
 • Mít omezenou stravu, která pravidelně nezahrnuje ovoce a zeleninu

Závažný nedostatek vitamínu C může vést k onemocnění zvanému kurděje, které způsobuje anémii, krvácení dásní, modřiny a špatné hojení ran.

Pokud užíváte vitamín C pro jeho antioxidační vlastnosti, mějte na paměti, že doplněk nemusí nabízet stejné výhody jako přirozeně se vyskytující antioxidanty v potravinách.

Doporučená denní dávka vitamínu C je 90 miligramů pro dospělé muže a 75 miligramů pro dospělé ženy.

Kde můžeme vidět účinky?

Výzkumy týkající se použití vitaminu C pro specifické stavy ukazují:

 • Jíst stravu bohatou na ovoce a zeleninu může snížit riziko mnoha typů rakoviny, jako je rakovina prsu, tlustého střeva a plic. Není však jasné, zda tento ochranný účinek souvisí s obsahem vitamínu C v potravinách. Zdá se, že užívání perorálních doplňků vitamínu C nenabízí stejný přínos.
 • Nachlazení. Užívání perorálních doplňků vitaminu C nezabrání běžnému nachlazení. Důkazy také ukazují, že výhody pravidelného užívání doplňků vitaminu C ke snížení trvání nebo závažnosti nachlazení jsou minimální.
 • Oční choroby. Zdá se, že užívání perorálních doplňků vitamínu C v kombinaci s jinými vitamíny a minerály zabraňuje zhoršení věkem podmíněné makulární degenerace (VPMD). Některé studie také naznačují, že lidé, kteří mají ve stravě vyšší hladinu vitamínu C, mají nižší riziko vzniku šedého zákalu.

MedPharma Vitamín C 1000 mg s šípky

Vitamin C

5/5
107 tablet

Vitamín C je důležitá antioxidační látka lehce rozpustná ve vodě, což způsobuje její vyplavování z organismu během krátké doby.

GS Vitamin C1000 + šípky

Vitamin C

5/5

120 tablet

Extra silný vitamin C obohacený o přírodní sílu šípků v tabletě s postupným uvolňováním. Mega dávka vitaminu C 1000 mg.

Celaskon 250 mg tbl.nob. 100

Vitamin C

5/5

100 tablet

Jedná se o registrovaný léčivý přípravek – vitamín C v podobě tablet, obsahující acidum ascorbicum. Je vhodný k prevenci nebo k léčbě stavů nedostatku vitamínu C v organismu.

Vitamín B6

 • Vitamíny na posílení imunity

Vitamin B-6 (pyridoxin) je důležitý pro normální vývoj mozku a pro udržení zdravého nervového systému a imunitního systému.

Mezi potravinové zdroje vitaminu B-6 patří drůbež, ryby, brambory, cizrna, banány a obohacené cereálie. Vitamin B-6 lze také užívat jako doplněk, obvykle jako perorální kapsle, tablety nebo tekutiny.

Lidé, kteří mají onemocnění ledvin nebo stavy, které brání tenkému střevu vstřebávat živiny z potravin (malabsorpční syndromy), mají větší pravděpodobnost nedostatku vitamínu B-6. Některé autoimunitní poruchy, některé léky na epilepsii a závislost na alkoholu mohou také vést k nedostatku vitaminu B-6. To může způsobit stav, kdy nemáte dostatek zdravých červených krvinek pro přenos dostatečného množství kyslíku do tkání vašeho těla (anémie), zmatenost, deprese a oslabený imunitní systém.

Nedostatek vitaminu B-6 je obvykle spojen s nedostatkem jiných vitaminů B, jako je kyselina listová (vitamin B-9) a vitamin B-12.

Doporučené denní množství vitaminu B-6 pro dospělé ve věku 50 let a mladší je 1,3 miligramu. Po 50. roce věku je doporučená denní dávka 1,5 miligramu pro ženy a 1,7 miligramu pro muže.

Kde můžeme vidět účinky?

Výzkum o použití vitaminu B-6 pro specifické stavy ukazuje:

 • Onemocnění srdce a cév a mrtvice. Vědci se již dříve domnívali, že vitamín B-6 v kombinaci s kyselinou listovou (vitamín B-9) a vitamínem B-12 může předcházet onemocněním srdce a cév snížením hladiny aminokyseliny v krvi (homocysteinu). . Studie však ukazují, že kombinace těchto vitamínů zřejmě nesnižuje riziko nebo závažnost kardiovaskulárních onemocnění a mrtvice.
 • Ranní nevolnost. Vitamin B-6 může snížit závažnost ranních nevolností během těhotenství. Pokud máte přetrvávající nevolnost a zvracení, váš poskytovatel péče o těhotenství vám může předepsat doplňky vitaminu B-6.
 • Premenstruační syndrom (PMS). Existují určité důkazy, že vitamin B-6 může snížit příznaky PMS; tyto studie jsou však považovány za nekvalitní.
 • Sideroblastická anémie. Vitamin B-6 je účinný při léčbě tohoto genetického typu anémie.

Jamieson Vitamíny B6 B12 + kyselina listová

Vitamín B6

5/5

110 tablet

Vysoce kvalitní zdroje B vitamínů Jamieson jsou zpracovány bez použití vysoké teploty, nebo chemických rozpouštědel, čímž je zaručena jejich vysoká účinnost.

Now Vitamin B6 Pyridoxin 100 mg x 250 kapslí

Vitamín B6

5/5

250 tablet

Vitamin B6 je důležitým kofaktorem v řadě (přibližně stovce) enzymatických reakcí a účastní se mj. metabolismu sacharidů (glukózy), tuků a aminokyselin.

Pyridoxin Léčiva por.tbl.nob. 20 x 20 mg

Vitamín B6

5/5

20 tablet

Pyridoxin se používá u dospělých, mladistvých i dětí při prevenci a léčení stavů spojených s nedostatkem vitaminu B6.

Vitamín B12

 • Vitamíny na posílení imunity

Vitamin B-12 (kobalamin) hraje zásadní roli při tvorbě červených krvinek, buněčném metabolismu, nervové funkci a produkci DNA, molekul uvnitř buněk, které nesou genetickou informaci.

Potravinové zdroje vitamínu B-12 zahrnují drůbež, maso, ryby a mléčné výrobky. Vitamin B-12 se také přidává do některých potravin, jako jsou obohacené snídaňové cereálie, a je k dispozici jako perorální doplněk. K léčbě nedostatku vitaminu B-12 mohou být předepsány injekce vitaminu B-12 nebo nosní sprej.

Nedostatek vitaminu B-12 není v USA běžný. Lidé, kteří dodržují vegetariánskou nebo veganskou stravu, však mohou být náchylní k nedostatku, protože rostlinné potraviny vitamin B-12 neobsahují. Starší dospělí a lidé s poruchami trávicího traktu, které ovlivňují vstřebávání živin, jsou také náchylní k nedostatku vitaminu B-12.

Pokud se nedostatek vitaminu B-12 neléčí, může vést k anémii, únavě, svalové slabosti, střevním potížím, poškození nervů a poruchám nálady.

Doporučené denní množství vitaminu B-12 pro dospělé je 2,4 mikrogramů.

Kde můžeme vidět účinky?

Výzkumy využití vitaminu B-12 pro konkrétní činnosti a stavy ukazují:

 • Onemocnění srdce a cév. Vědci se již dříve domnívali, že vitamín B-12 v kombinaci s kyselinou listovou (vitamín B-9) a vitamínem B-6 může předcházet onemocněním srdce a krevních cév snížením hladiny aminokyseliny v krvi (homocysteinu). . Studie však ukazují, že kombinace těchto vitamínů zřejmě nesnižuje riziko nebo závažnost kardiovaskulárních onemocnění a mrtvice.
 • Nedostatek vitaminu B-12 je spojen s demencí a nízkou kognitivní funkcí, ale není jasné, zda doplňky vitaminu B-12 mohou pomoci předcházet nebo léčit demenci.
 • Sportovní výkon. Pokud nemáte nedostatek vitamínu B-12, neexistuje žádný důkaz, že doplňky vitamínu B-12 zvýší vaši energii nebo z vás udělají lepšího sportovce.

Jamieson Vitamíny B6 B12 + kyselina listová

Vitamín B12

5/5

110 tablet

Vysoce kvalitní zdroje B vitamínů Jamieson jsou zpracovány bez použití vysoké teploty, nebo chemických rozpouštědel, čímž je zaručena jejich vysoká účinnost.

VitaHarmony Vitamín B12 120 tablet

Vitamín B12

5/5

120 tablet

Vitamin B12 neboli kobalamin je vitamin rozpustný ve vodě, který je důležitý pro schopnost buněčného dělení. Platí to především pro červené krvinky, které roznášejí po organismu kyslík.

MedPharma Vitamín B12 50 mg 107 tablet

Vitamín B12

5/5

107 tablet

Vitamin B12 neboli kobalamin je vitamin rozpustný ve vodě, který je důležitý pro schopnost buněčného dělení. Platí to především pro červené krvinky, které roznášejí po organismu kyslík.

Vitamín D

 • Vitamíny na posílení imunity

Vitamin D je živina, kterou vaše tělo potřebuje pro stavbu a udržení zdravých kostí. Je to proto, že vaše tělo může absorbovat vápník, primární složku kostí, pouze když je přítomen vitamín D. Vitamin D také reguluje mnoho dalších buněčných funkcí ve vašem těle. Jeho protizánětlivé, antioxidační a neuroprotektivní vlastnosti podporují imunitní zdraví, funkci svalů a aktivitu mozkových buněk.

Vitamin D se přirozeně nenachází v mnoha potravinách, ale můžete ho získat z obohaceného mléka, obohacených cereálií a tučných ryb, jako je losos, makrela a sardinky. Vaše tělo také vytváří vitamín D, když přímé sluneční světlo přemění chemickou látku ve vaší kůži na aktivní formu vitamínu (kalciferol).

Množství vitamínu D, které vaše pokožka vytváří, závisí na mnoha faktorech, včetně denní doby, ročního období, zeměpisné šířky a pigmentace vaší pokožky. V závislosti na tom, kde žijete a na vašem životním stylu, může produkce vitaminu D v zimních měsících klesat nebo zcela chybět. Opalovací krém, i když je důležitý pro prevenci rakoviny kůže, může také snížit produkci vitamínu D.

Mnoho starších dospělých se pravidelně nevystavuje slunečnímu záření a má problémy se vstřebáváním vitamínu D. Pokud má váš lékař podezření, že nedostáváte dostatek vitamínu D, může jednoduchý krevní test zkontrolovat hladiny tohoto vitamínu ve vaší krvi.

Užívání multivitaminu s vitamínem D může pomoci zlepšit zdraví kostí. Doporučené denní množství vitaminu D je 400 mezinárodních jednotek (IU) pro děti do 12 měsíců, 600 IU pro osoby ve věku 1 až 70 let a 800 IU pro osoby starší 70 let.

Kde můžeme vidět účinky?

 • Výzkum o použití vitaminu D u konkrétních stavů ukazuje:
 • Zjištění o výhodách vitaminu D pro prevenci rakoviny jsou smíšená. Je zapotřebí více studií, aby se zjistilo, zda suplementace vitaminem D může snížit riziko některých druhů rakoviny.
 • Kognitivní zdraví. Výzkumy ukazují, že nízké hladiny vitaminu D v krvi jsou spojeny s poklesem kognitivních funkcí. K určení přínosů doplňování vitaminu D pro kognitivní zdraví je však zapotřebí více studií.
 • Dědičné poruchy kostí. Doplňky vitamínu D lze použít k léčbě dědičných poruch vyplývajících z neschopnosti absorbovat nebo zpracovat vitamín D, jako je familiární hypofosfatémie.
 • Roztroušená skleróza. Výzkum naznačuje, že dlouhodobé doplňování vitaminu D snižuje riziko roztroušené sklerózy.
 • Doplňky vitaminu D se používají k léčbě dospělých se závažným nedostatkem vitaminu D, který má za následek ztrátu obsahu minerálních látek v kostech, bolesti kostí, svalovou slabost a měkké kosti (osteomalacie).
 • Osteoporóza. Studie naznačují, že lidé, kteří přijímají dostatek vitamínu D a vápníku ve stravě, mohou zpomalit ztrátu kostních minerálů, pomáhají předcházet osteoporóze a snižují zlomeniny kostí. Zeptejte se svého lékaře, zda potřebujete doplněk vápníku a vitamínu D k prevenci nebo léčbě osteoporózy.
 • Psoriáza. Aplikace vitamínu D nebo topického přípravku, který obsahuje sloučeninu vitamínu D zvanou kalcipotrien na kůži, může u některých lidí léčit psoriázu plakového typu.
 • Křivice. Tento vzácný stav se vyvíjí u dětí s nedostatkem vitaminu D. Doplnění vitamínu D může tomuto problému předcházet a léčit ho.

Sirowa Vitamin D3 2000IU 60 tobolek

Vitamín D

5/5

60 tablet

Vitamin D přispívá k normálnímu stavu zubů a kostí, podporuje správné vstřebávání a využití vápníku a fosforu a přispívá k normální hladině vápníku v krvi. Napomáhá k normální funkci imunitního systému a činnosti svalů.

Jamieson Vitamín D3 1000 IU 240 tablet

Vitamín D

5/5

240 tablet

Doplněk stravy Jamieson s vitamínem D3 1000 I.U. pro Vaši imunitu, kosti, svaly a zuby a pro normální vstřebávání a využití vápníku.

GS Extra Strong Vitamin D3 2000IU 90 kapslí

Vitamín D

5/5

90 tablet

GS Extra Strong Vitamin D3 2000 IU jsou extra silné a extra účinné kapsle vitaminu D3. Obsahují 2000 IU (50 µg) vitaminu D3, navíc obohaceného o olivový olej pro vysokou vstřebatelnost vitaminu D.

Minerály a další živiny, které podporují imunitní systém

Zinek

Zinek, živina nacházející se v celém těle, pomáhá vašemu imunitnímu systému a metabolismu. Zinek je také důležitý pro hojení ran a váš smysl pro chuť a čich.

Při pestré stravě vaše tělo obvykle získá dostatek zinku. Potravinové zdroje zinku zahrnují kuřecí maso, červené maso a obohacené snídaňové cereálie.

Lidé používají perorální zinek k léčbě nachlazení, ale může snížit účinnost některých léků a způsobit vedlejší účinky.

Doporučené denní množství zinku je 8 miligramů (mg) pro ženy a 11 mg pro dospělé muže.

Kde můžeme vidět účinky?

Výzkum orálního zinku pro specifické stavy ukazuje:

 • Nedostatek zinku. Zdá se, že lidé, kteří mají nízkou hladinu zinku, nejvíce těží ze zinkových doplňků. Tento druh nedostatku není ve Spojených státech běžný.
 • Nachlazení. Důkazy naznačují, že pokud se zinkové pastilky nebo sirup užije do 24 hodin po nástupu příznaků nachlazení, může doplněk pomoci zkrátit délku nachlazení. Užívání intranazálního zinku však bylo spojeno se ztrátou čichu, v některých případech dlouhodobou nebo trvalou.
 • Hojení ran. Lidé s kožními vředy a nízkými hladinami zinku mohou mít prospěch z perorálních doplňků zinku.
 • Průjem. Perorální doplňky zinku mohou snížit příznaky průjmu u dětí s nízkou hladinou zinku, jako je podvýživa. Není dostatek důkazů pro doporučení užívání perorálního zinku u dětí s průjmem, které mají zdravou a pestrou stravu.
 • Věkem podmíněné makulární degenerace. Výzkum naznačuje, že perorální zinek může zpomalit progresi tohoto očního onemocnění.

Zinek, který se používá lokálně, je známý jako oxid zinečnatý. Krém, mast nebo pasta s oxidem zinečnatým se nanáší na pokožku, aby se zabránilo stavům, jako je vyrážka a spálení sluncem.

VitaHarmony Zinek Forte 25 mg

Zinek

5/5

100 tablet

Vitaharmony Zinek forte je doplněk stravy ve formě tablet s obsahem minerálu zinku. Komfortní užívání polykacích tablet, dávkování pouze jedna tableta denně.

Prom-In 100% Zinc Bisglycinate

Zinek

5/5

120 tablet

Prom-IN 100% Zinc Bisglycinate obsahuje zinek ve vysoce využitelné chelátové vazbě bisglycinátu zinečnatého.

BIO-Pharma Zinek citrát Forte 25 mg 180 tablet

Zinek

5/5

180 tablet

Zinek citrát Forte 25mg BIO-PHARMA je doplněk stravy ve formě tablet. Silná dávka zinku v organické formě pro lepší vstřebávání do lidského těla.

NázevVzhledFormaOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Orthomol Immun 30 denních dávekMultivitamín na posílení imunity Orthomol Immun 30 denních dávekSypké prášky1236Zobrazit v obchodech
GS Extra Strong Multivitamin 120 tabletMultivitamín na posílení imunity GS Extra Strong Multivitamin 120 tablet120 tablet353Zobrazit v obchodech
Advence Multi40 pro muže 90 kapslíMultivitamín na posílení imunity Advence Multi40 pro muže 90 kapslí90 tablet390Zobrazit v obchodech
Advence Multi40 pro ženy 90 kapslíMultivitamín na posílení imunity Advence Multi40 pro ženy 90 kapslí90 tablet390Zobrazit v obchodech
Livsane A-Z Multivitamin komplex 60 tabletMultivitamín na posílení imunity Livsane A-Z Multivitamin komplex 60 tablet60 tablet229Zobrazit v obchodech
Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslíMultivitamín na posílení imunity Reflex Nutrition Nexgen Pro 90 kapslí90 tablet329Zobrazit v obchodech
Apo Curenzym Forte 60 tabletMultivitamín na posílení imunity Apo Curenzym Forte 60 tablet60 tablet469Zobrazit v obchodech
Pleuran Imunoglukan P4H sirup 250 ml pro dětiMultivitamín na posílení imunity Pleuran Imunoglukan P4H sirup 250 ml pro děti250 ml362Zobrazit v obchodech
Pleuran Imunoglukan 100 mg P4H 60 kapslíMultivitamín na posílení imunity Pleuran Imunoglukan 100 mg P4H 60 kapslí60 kapslí529Zobrazit v obchodech
Preventan ClasicMultivitamín na posílení imunity Preventan Clasic90 tablet460Zobrazit v obchodech
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat