Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání kamer do auta

Umístění ve srovnání: 5. místo

70 Mai 1S
Autokamera 70 Mai 1S

Zobrazit v obchodech

Popis autokamery 70 Mai 1S

Během 12 měsíců si tato značka 70Mai odvozená od ekosystému Xiaomi získala značnou popularitu a k nabídce se přidaly nové modely videorekordérů. Tentokrát se zde zaměříme na model 70 Mai 1S.

Dříve se tento model nabízel pod jménem 70mai Dash Camera, nyní ho naleznete pod novým jménem 70Mai 1S. Nicméně se stále jedná o tutéž samou kameru do auta.

Hlasová komunikace kamery

70mai kamera do auta je nepřeslechnutelná při nahrávání. Co máme na mysli? Jsou to hlasové zprávy, které kamera dává. Informuje svého majitele o důležitých událostech, ke kterým dochází během jejich každodenní práce.

Například kamera do auta nás bude informovat, že spouští (a končí) záznam tzv „Emergency video“, tj. soubor, který zaznamenává náhlou událost detekovanou G-senzorem. Po dokončení záznamu vás bude informovat.

Nepřestane informovat svého pána, že paměťová karta vložená do ní má problém a měla by být naformátována nebo vyměněna (to je velmi důležitá informace). A mnoho dalších zpráv.

Tuto funkci považujeme za velkou výhodu, protože si můžete vybrat spoustu kamer, které během nahrávání mají tendenci vypnout se potichu aniž byste si toho všimli. Což je pak nepříjemné pokud dojde k nějaké nehodě či události a zjistíte, že kamera před chvíli přestala nahrávat a vy jste si toho bohužel nevšimli.

Co za hardware najdeme uvnitř 70mai Dash Camera?

Nejprve – velmi populární obrazový snímač Sony IMX323, který se používá v mnoha populárních modelech Mio MiVue J60 nebo Mio MiVue 785 – v tomto okamžiku je třeba zmínit, že zmíněné kamery do auta od značky Mio mohou být dvakrát a dokonce třikrát dražší než model od značky 70mai. Cena je samozřejmě ovlivněna mnoha jinými věcmi než samotným snímačem, ale dává podnět k zamyšlení v souvislosti s kvalitou obrazu, kterou můžeme z této kamery do auta získat.

Záznamy ve FullHD rozlišení, stejně jako pozorovací úhel na úrovni 130 stupňů jsou již standardem u všech druhů autokamer, není tedy třeba se jimi zabývat déle, než je nutné.

Další výhodou je zabudovaný WiFi modul.

Kamera nabízí rozlišení nahraného videa až 1920 x 1080 obrazových bodů. Maximální velikost paměťové kamery u této kamery je až 64 GB. Kamera nabízí kapacitu baterie 240 mAh. Pozorovací úhel kamery je 130 °.

Díky své velikosti tato kamera bohužel nenabízí displej. Můžete ji však pohodlně ovládat přes svůj mobilní telefon přes Wi-Fi nebo Bluetooth připojení.

Cena kamery 70 Mai 1S: Za kolik se prodává?

Za kolik se tato kamera 70Mai 1S prodává? Tuto kameru do auta si můžete zakoupit za cenu, která se pohybuje kolem 1 099 Kč s DPH.
Zobrazit v obchodech