Menu Zavřeno

Alavis pro lidi: Výběr kloubní výživy, alavisu, recenze a informace

alavis pro lidi

Alavis patří mezi kloubní přípravky, které jsou určeny hlavně pro použití ve veterině. Alavis je původně kloubním veterinárním léčivem určeným hlavně pro koně. Na trhu najdete od Alavisu několik druhů přípravků, jsou určeny jak pro koně, tak i kočky a psy. Poslední dobou si lidé začali kupovat tyto kloubní připravky i pro sebe. Mnoho lidí věří, že veterinární přípravky jsou mnohem kvalitnější, a že mají na jejich klouby pozitivní účinek. Toho se chopil i výrobce Alavis a uvedl na trh přípravek, který je určen pro lidi.

Pokud nechcete používat přípravky, které jsou určeny pro zvířata, můžete si zakoupit speciálně vyvinutý doplněk stravy s firmou Alavis, který je určen a schválen pro používání lidmi. Tento přípravek se jmenuje Barny’s Triple Blend Extra.

Nejlepší přípravky kloubní výživy pro rok 2019

Vybrali jsme pro vás těch 5 nejlepších přípravků pro klouby. Vyberte si tu nejlepší kloubní výživu dostupnou na našem trhu. Analyzovali jsme mnoho dostupných značek a produktů dostupných v internetových obchodech. Též jsme porovnali a přečetli všechny recenze uživatelů a vybrali jsme pro vás ty nejlepší přípravky na kloubní výživu. Jednotlivé produkty jsme pro vás seřadili do přehledné tabulky, kterou si můžete třídit přesně podle vašich preferencí. Můžete si tak například vybrat nejlevnější preparáty na kloubní výživu.

Alavis

NázevVzhledObsah baleníUrčeníOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Alavis pro lidi Barny's Triple Blend ExtraVýživa pro klouby Barny's Triple Blend Extra700 gPro lidi1077Zobrazit v obchodech
Alavis pro lidi Barny's Sioux MSMVýživa pro klouby Barny's Sioux MSM600 gPro lidi575Zobrazit v obchodech
Alavis Triple BlendVýživa pro klouby Alavis Triple Blend700 gPro koně969Zobrazit v obchodech
Alavis Triple Blend Extra SilnýVýživa pro klouby Alavis Triple Blend Extra Silný700 gPro koně1029Zobrazit v obchodech
Alavis DuoflexVýživa pro klouby Alavis Duoflex387 gPro koně730Zobrazit v obchodech

Alternativní doplňky stravy k přípravku Alavis

NázevVzhledObsah baleníUrčeníOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Barny's Celadrin Extra silnýBarny's Celadrin Extra silný60 tabletPro lidi299Zobrazit v obchodech
Orling Geladrink ForteOrling Geladrink Forte360 tabletPro lidi734Zobrazit v obchodech
Walmark Proenzi 3 plusWalmark Proenzi 3 plus180 tabletPro lidi448Zobrazit v obchodech
Cemio KamzíkCemio Kamzík60 tabletPro lidi323Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz „Zobrazit v obchodech“ budete přesměrováni na srovnávací server Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení uživatelů u různých produktů kloubní výživy.

 

Kde zakoupíte Alavis pro lidi

Přípravky od značky Alavis a podobné produkty můžete zakoupit v mnoha internetových obchodech lékáren. Tyto produkty zakoupíte například v Gold Fitness, Pilulka, Dáme Protein, Sport 365.cz, SOS Lékárná a mnoho dalších obchodů, které najdete nejen na internetu. Pokud nevíte, kde si daný produkt zakoupit, podívejte se do tabulky výše, kde si po kliknutí „Zobrazit v obchodech“ vyberete daný produkt v různých obchodech a zobrazíte si i hodnocení uživatelů, protože po kliknutí na tento odkaz jste přesměrování na srovnávací portál Heuréka.

Co je Alavis a k čemu se používá

Alavis je kloubním přípravkem určeným hlavně pro veterinární použití. Můžete si vybrat i produkty, které byly díky popularitě Alavisu vyvinuty i speciálně pro použití pro lidi. Lze zakoupit například produkt Barny’s Triple Blend, který byl vyvinut ve spolupráci se značkou Alavis.

Řada lidí užívá tento druh přípravku kvůli tomu, že mají výrazný pocit, že je přestaly bolet klouby a zlepšila se jim celková pohyblivost. Dalším důvodem, kteří zákazníci často uvádějí je to, že je podle nich daný přípravek levnější, než ostatní produkty. Jestli je to pravda necháme na vašem posouzení. Jednotlivé ceny si můžete zobrazit v tabulce výše, kde jsou porovnány různé produkty kloubní výživy.

Je pro vás Alavis vhodný?

Pokud si vyberete produkt, který je určen pro lidi, pak ano. Nedoporučujeme si vybírat přípravky, které jsou určeny výhradně pro zvířata, protože veterinární přípravky nepodléhají stejným kontrolám, kterým podléhají klasické léky či doplňky stravy určené výhradně pro lidi.

Dále je nutné dbát na to, že tyto přípravky, které jsou určeny pro koně či jiná zvířata, se špatně dávkují. Dávkování těchto přípravků pro lidi není vůbec jednoduché. Dát si správnou dávku tohoto přípravku tedy není vůbec snadné.

Rozhodně nedoporučujeme koupi přípravků pro koně, pokud ho budete používat jiným způsobem, než pro který je určen.

Názory odborníků na přípravky pro koně

Jaké jsou názory odborníků na problematiku používání přípravků, které jsou určeny pro koně? Fungují vůbec tyto přípravky? Posuďte sami. Níže vám prezentujeme názory od různých odborníků, které se problematikou užívání zabývají.

Veterinář Radek Bayer v článku na Lidovky.cz se k této problematice vyjádřil takto:

Veterinární prostředky jsou možná trochu účinější, než přípravky pro lidi, protože obsahují více účinných látek. Navíc je to pro lidi i levnější, takový finanční bonus.Radek Bayer, veterinář

Veterinář Jan Chvátal v článku na Lidovky.cz varuje před možným poškozením jater při užívání těchto přípravků.

Jaké jsou vedlejší účinky nevím, ale mohlo by to poškodit játra.Jan Chvátal, veterinář

Účinnost Alavisu a podobných přípravků: Funguje to?

Mnoho lidí a zákazníků se po použití přípravků na klouby cítí mnohem lépe. Též najdeme na internetu mnoho zastánců daného přípravku, kteří tvrdí, že kloubní výživa pro ně funguje a nedají na ní dopustit. Nicméně se jedná o osobní zkušenost každého ze zákazníků.

Většina odborníků se pře o to, zda vůbec podobné produkty fungují. Někteří tvrdí, že se tyto přípravky rozloží při trávení a do kloubů se tak vůbec nedostanou. Někteří odborníci považují pozorované efekty přípravků na podporu kloubů pouze za placebo efekt. Mnoho odborníků je k těmto přípravkům značně skeptických.

Všeobecně platí, že byste měli užívat všeho s mírou a to včetně přípravku na podporu kloubů. Sice zatím nenajdeme relevantní a podložené informace o tom, zda jsou podobné přípravky pro lidi škodlivé, ale to neznamená, že přípravek zrovna pro vás nemusí být nijak škodlivý. Pamatujte na to, že dávka dělá jed. Proto používejte tyto přípravky opatrně a s rozmyslem, protože zdraví máme jenom jedno.

Recenze produktu Alavis

Na internetu lze najít mnoho recenzí produktu Alavis. Jak ho uživatelé nejvíce hodnotí? Mnoho lidí doplňky na klouby pro lidi nebo produkty Alavis pro koně hodnotí kladnou recenzí a má s těmito produkty tedy kladnou zkušenost.

Jedním z nejprodávanější produktů na klouby je přípravek Alavis Triple Blend, který je označen jako extra silný přípravek. Tento produkt je ale určen pouze pro koně. Přípravky pro koně jsou určeny pro trávicí trakt koně a nejsou moc vhodné pro člověka, nicméně řada lidí si ho kupuje pro svoje použití.

Alavis pro lidi a jeho užívání

Chuť Alavisu a podobných produktů není nejlepší. Jeho chuť se vám může zdát lehce nahořklá. Můžete si tento produkt namíchat do vody, čaje či jogurtu. Lze ho přidat například i do ovocného džusu. Záleží pouze na vás co vám bude nejvíce vyhovovat.

Závěrem

Řekli jsme si důležité informace o Alavisu pro lidi. V článku jste našli i alternativy k tomuto výrobku. Řekli jsme si o výhodách a nevýhodách a i o možných rizicích kloubních preparátů, které jsou určeny pro koně. Teď záleží už jen na vás, který přípravek si vyberete. Doufáme, že si vyberete ten nejlepší přípravek a budete tak mít svoje klouby v pořádku a budete se cítit mnohem lépe než předtím, protože není nic horšího, než mít různé problémy s klouby. Doufáme, že vám náš článek pomohl s vhodným přípravkem na klouby. Níže nám můžete zanechat vaše hodnocení, jsme rádi za zpětnou vazbu od našich čtenářů.

Alavis pro lidi: Výběr kloubní výživy, alavisu, recenze a informace
4.5 (90.7%) 43 vote[s]

Mohlo by vás zajímat