Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Alavis pro lidi: Výběr kloubní výživy, alavisu, recenze a informace

Alavis je jedním z výrobců kloubních přípravků, které původně sloužily pro použití ve veterinární medicíně, především pro koně. Na trhu jsou k dispozici různé druhy přípravků od Alavisu, které jsou určeny nejen pro koně, ale také pro kočky a psy. Nicméně poslední dobou si stále více lidí kupuje tyto přípravky i pro sebe. Někteří lidé totiž věří, že veterinární přípravky jsou kvalitnější a účinnější než přípravky určené výhradně pro lidi.

Aby vyhověl poptávce zákazníků, výrobce Alavis uvedl na trh i kloubní přípravek, který je speciálně určen pro lidi. Jedná se o Barny’s Triple Blend Extra, který je schválen pro používání lidmi a obsahuje značkový kolagen, MSM a chondroprotektivní látky. Pokud nechcete používat veterinární přípravky, můžete si zakoupit tento speciálně vyvinutý doplněk stravy od firmy Alavis.

Nejlepší přípravky kloubní výživy pro rok 2024

Pro vás jsme sestavili seznam pěti nejlepších přípravků na kloubní výživu, které jsou dostupné na trhu. Naši odborníci analyzovali mnoho značek a produktů, které jsou k dispozici v internetových obchodech, a přečetli a porovnali recenze uživatelů. Následně jsme vybrali ty nejlepší přípravky pro podporu kloubů. Náš výběr jsme vám přehledně seřadili do tabulky, kterou můžete třídit podle svých preferencí a vybrat si tak produkt, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Pokud například preferujete nižší cenu, můžete si vybrat nejlevnější kloubní preparáty, které jsou v našem seznamu.

Alavis

NázevVzhledObsah baleníUrčeníOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Alavis pro lidi Barny's Triple Blend ExtraVýživa pro klouby Barny's Triple Blend Extra700 gPro lidi1127Zobrazit v obchodech
Alavis pro lidi Barny's Sioux MSMVýživa pro klouby Barny's Sioux MSM600 gPro lidi569Zobrazit v obchodech
Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 gVýživa pro klouby Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g700 gPro lidi1149Zobrazit v obchodech
Alavis Triple Blend Extra SilnýVýživa pro klouby Alavis Triple Blend Extra Silný700 gPro koně1079Zobrazit v obchodech
Alavis DuoflexVýživa pro klouby Alavis Duoflex387 gPro koně795Zobrazit v obchodech

Nejlepší veterinární přípravky Alavis podle Heureky

 

Nejlepší kloubní přípravky podle Heureky

 

Alternativní doplňky stravy k přípravku Alavis

NázevVzhledObsah baleníUrčeníOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Geloren CAPS pro lidi 120 kapslíGeloren CAPS pro lidi 120 kapslí120 tabletPro lidi800Zobrazit v obchodech
Apotex Colafit 120 kostičekApotex Colafit 120 kostiček120 tabletPro lidi573Zobrazit v obchodech
Walmark Proenzi 3 plusWalmark Proenzi 3 plus180 tabletPro lidi479Zobrazit v obchodech
Cemio KamzíkCemio Kamzík60 tabletPro lidi349Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací server Heureka, kde budete mít možnost porovnat ceny jednotlivých obchodů a prohlédnout si recenze a hodnocení uživatelů týkající se různých produktů kloubní výživy.

Recenze, popis a hodnocení doplňků stravy ze srovnání

V této části článku se zaměříme na popis a recenze jednotlivých produktů. Tyto produkty jsou stejné jako v tabulce – viz naše srovnání výše.

Alavis pro lidi Barny’s Triple Blend Extra

Alavis pro lidi Barnys Triple Blend Extra

Kloubní výživa Barny’s Triple Blend Extra pro lidi je pro nás první volbou mezi doplňky stravy pro klouby – umístil se v našem srovnání na prvním místě. Tento doplněk stravy byl vyvinut ve spolupráci se značkou Alavis a je určený pro lidi, kteří jsou aktivní. Jeho složení obsahuje značkový kolagen, MSM a chondroprotektivní látky, které účinně podporují zlepšení pohybového aparátu a chrání klouby.

Barny’s Triple Blend Extra nás zaujalo nejen kvůli jeho složení, ale také kvůli pozitivním recenzím od zákazníků. Výrobce uvádí, že přípravek přispívá k celkové dobré kondici jedince, což se dle našeho názoru potvrzuje i díky jeho účinkům na klouby.

Dávkování Barny’s Triple Blend Extra je snadné – stačí užít jednu odměrku denně a rozpustit ji v alespoň 200 ml vody. Zákazníci si pochvalují, že přípravek má účinky, které se mohou projevit až po cca 8 týdnech užívání, ale že se jedná o jeden z nejlepších produktů pro klouby na trhu.

Zákazníci také uvádějí, že tento doplněk stravy může pomoci při zánětu a bolestech svalů, kostí a šlach. Pokud hledáte účinný doplněk stravy pro chránění svých kloubů a podporu svého pohybového aparátu, doporučujeme zvolit Barny’s Triple Blend Extra jako vaši první volbu.

Hodnocení zákazníků

koupila jsem pro starší rodiče. problémy s klouby se zmírnily.Zákazník
Mam problemy s kolenama, zacalo mi v nem pri chuzi do schodu krupat.
Po tydnu piti Barnysu mi v kolene krupat prestalo a prestalo bolet.
Jsem nadsena, mozna se diky nemu vyhnu operaci.
Chut je hrozna, prvni jsem zkousela pridat do jogurtu, ale to opravdu nedoporucuju je to nepozivatelne.
Pridavam do nejakeho kyselejsiho dzusu, tak 2 dcl, nejlepe cerny rybiz, brusinka, naleju do lahve uzavru a protrepavam tak minutu a krasne se rozpusti, jinak lzickou nerozmichatelne.Sisi

Cena

Kolik při nákupu Barny’s Triple Blend Extra stojí? Tento produkt se prodává za cenu kolem 1 129 Kč s DPH. Naleznete ho skladem v mnoha různých obchodech. V některých obchodech narazíte i na různé slevy a akce.

Alavis pro lidi Barny’s Sioux MSM

Alavis pro lidi Barnys Sioux MSM

Barny’s Sioux MSM je dalším produktem od výrobce / značky Barny’s, který je vyvinut ve spolupráci s Alavis a je určen pro podporu pohybového ústrojí a zmírnění bolesti. Balení s obsahem 600 g dokáže pomoci při zánětu a bolestech svalů, kostí a šlach.

Složení Barny’s Sioux MSM je dalším důvodem, proč se nám tento doplněk stravy líbí. Obsahuje organicky vázanou síru (MSM), vitamin C, kolagen prvního a druhého typu a kolagenní protein z ryb. Tyto látky mají účinné účinky na pohybový aparát a klouby.

Zákazníci většinou Barny’s Sioux MSM chválí a tvrdí, že jim pomáhá zmírnit bolest a zlepšuje jejich pocit při sportovních aktivitách. Recenze zákazníků jsou tedy dalším faktorem, který nás přesvědčil o kvalitě tohoto produktu.

Celkově tedy doporučujeme Barny’s Sioux MSM jako účinný doplněk stravy pro ty, kteří chtějí podpořit své klouby a zmírnit bolest. Přestože se umístil na druhém místě v našem srovnání, jedná se o kvalitní produkt, který stojí za vyzkoušení.

Hodnocení zákazníků

Po týdenním užívání pociťuje menší bolest kloubů.Zákazník
Vyzkoušel jsem malé balení a asi má pozitivní účinekZákazník

Cena

Kolik peněz budete potřebovat k nákupu Barny’s Sioux MSM? Cena za tento produkt se pohybuje kolem 575 Kč s DPH.

Alavis Triple Blend

Alavis Triple Blend

Alavis nabízí kloubní výživu pro koně, která má zajistit podporu při skocích – Alavis Triple Blend. Jedná se o komplexní kloubní výživu pro dospělé koně, která obsahuje MSM, značkový kolagen a chondroprotektivní látky.

I když se tento produkt umístil na třetím místě v našem srovnání, stále se jedná o kvalitní přípravek pro koně. Jeho složení a účinky jsou důvodem, proč se nám tento produkt líbí.

Alavis kloubní výživa pro koně má pomoci zmírnit bolest kloubů a pozitivně přispívat k celkovému zdravotnímu stavu zvířete. I když je určena pouze pro koně, je to skvělá volba pro majitele koní, kteří chtějí podpořit zdraví svého zvířete.

Pokud hledáte kvalitní kloubní výživu pro koně, doporučujeme zvážit Alavis kloubní výživu pro koně jako možnost pro zlepšení zdraví vašeho koně a podporu jeho kloubů.

Hodně pomohl koni jak na chůzi, tak na celkové kondici.Zákazník

Jaká je cena Alavis Triple Blend? Cena za tento produkt se pohybuje kolem 998 Kč s DPH. V různých obchodech narazíte i na slevy, takže si ho můžete pořídit i za nižší cenu.

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný 700 g

alavis maxima

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný je další produkt od značky Alavis, který je určen pro lidi a nabízí se v velkém balení o obsahu 700 gramů. Tento doplněk stravy obsahuje prémiové ingredience přírodního / organického původu a je určen i pro dlouhodobé používání.

Ačkoli se tento produkt umístil na čtvrtém místě v našem srovnání, stále se jedná o kvalitní přípravek pro klouby. Jeho složení a výhody jsou důvodem, proč se nám tento produkt líbí.

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný je váš pomocník při potížích s klouby a může být užitečný pro lidi, kteří chtějí chránit své klouby a podpořit svůj pohybový aparát. Cena tohoto produktu se pohybuje kolem 1 076 Kč s DPH, což je relativně vysoká cena, ale zákazníci si všimnou, že tento produkt nabízí velké balení, což je jeho výhodou.

Celkově tedy doporučujeme Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný jako účinný doplněk stravy pro ty, kteří chtějí chránit své klouby a podpořit svůj pohybový aparát. Přestože se umístil na čtvrtém místě v našem srovnání, stále se jedná o kvalitní produkt, který stojí za vyzkoušení.

Barny’s Celadrin Extra silný

Barny’s Celadrin Extra Silný je doplněk stravy pro lidi, který je určen na podporu kloubů a pohybového aparátu. Tento produkt obsahuje Vitamin C a esterifikované mastné kyseliny a je k dispozici ve formě snadno vstřebatelných kapslí.

Ačkoli se tento produkt umístil na pátém místě v našem srovnání, stále se jedná o kvalitní přípravek pro podporu zdraví kloubů. Jeho složení a pozitivní recenze jsou důvodem, proč se nám tento produkt líbí.

Zákazníci poznamenávají, že po nějaké době užívání Barny’s Celadrin Extra Silný jim nastala úleva od pocitu bolesti a celkově se cítí lépe. Tento doplněk stravy se může stát užitečným pro lidi, kteří potřebují podpořit své klouby a zmírnit bolest.

Cena tohoto produktu je relativně příznivá v porovnání s jinými doplňky stravy na klouby, což je jeho další výhodou. Celkově tedy můžeme doporučit Barny’s Celadrin Extra Silný jako kvalitní doplněk stravy pro podporu zdraví kloubů a pohybového aparátu. I když se umístil na pátém místě v našem srovnání, stále stojí za vyzkoušení pro lidi, kteří chtějí zlepšit zdraví svých kloubů.

Cena

Kolik tento doplněk stravy stojí? Cena se pohybuje kolem 338 Kč s DPH a naleznete ho skladem v mnoha obchodech.

Jak vybrat kloubní výživu?

Kloubní problémy jsou běžné a mohou postihnout každého, bez ohledu na věk nebo aktivitu. Pokud se potýkáte s bolestí kloubů, sníženou pohyblivostí nebo jinými problémy, může být kloubní výživa řešením. Avšak, jak vybrat tu správnou kloubní výživu?

Složení – účinné látky

Především je důležité vybrat výživu, která obsahuje klíčové ingredience pro zdraví kloubů. Jedou z těchto klíčových ingrediencí je pektin. Pektin je vláknina, která může pomoci snížit zánět v těle a podpořit zdraví kloubů.

Další důležitou složkou je kolagen, který tvoří základní stavební jednotku kloubů, chrupavek a kostí. Kolagen je protein, který se v těle vyskytuje přirozeně, ale jeho hladina může klesat s věkem nebo kvůli zátěži kloubů.

Při výběru kloubní výživy je tedy dobré hledat produkty s dostatečným množstvím pektinu a kolagenu. Další složkou, kterou byste měli hledat, jsou omega-3 mastné kyseliny. Tyto kyseliny mají protizánětlivé účinky a mohou pomoci snížit bolest kloubů.

Důležité je také vybírat produkty od renomovaných výrobců s dobrou reputací a sledovat složení produktu a jeho dávkování. Je také dobré poradit se s lékařem nebo odborníkem, pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte léky, abyste se ujistili, že daná kloubní výživa je pro vás vhodná.

Celkově tedy vybírejte kloubní výživu s dostatečným množstvím pektinu, kolagenu a omega-3 mastných kyselin od kvalitních výrobců a konzultujte výběr s odborníkem, abyste zvolili nejvhodnější produkt pro vaše zdraví a pohodu kloubů.

Co je MSM?

MSM je zkratka pro methylsulfonylmethan, což je přírodní organická sloučenina síry. Je to populární složka v kloubní výživě, protože má protizánětlivé účinky a může pomoci snížit bolest a záněty kloubů. Kromě toho se také tvrdí, že MSM může pomoci při různých zdravotních problémech, jako jsou například alergie, astma a průjem. MSM se běžně používá jako doplněk stravy v kapslích, tabletách nebo prášcích a lze ho nalézt v mnoha kloubních výživách pro lidi i zvířata.

Chondroprotektivní látky

Chondroprotektivní látky jsou látky, které pomáhají chránit a regenerovat chrupavku v kloubech. Tyto látky jsou obvykle přidávány do kloubních výživových doplňků a mají různé formy, jako jsou glukosamin, chondroitin sulfát, hyaluronan, kolagen a další. Tyto látky jsou důležité pro správnou funkci kloubů a pomáhají při prevenci a léčbě artritidy a jiných kloubních onemocnění.

Co je značkový kolagen?

Značkový kolagen znamená, že se jedná o kolagen, který je vyroben pod konkrétní značkou a splňuje určité standardy a kvalitativní požadavky. Značkový kolagen může být vyroben například z určitého zdroje, může mít specifickou molekulární strukturu a být vyroben určitým způsobem, aby byl co nejvíce účinný pro konkrétní účely. Toto označení tak může zaručovat vysokou kvalitu a účinnost kolagenu.

Co jsou esterifikované mastné kyseliny?

Esterifikované mastné kyseliny jsou druhem mastných kyselin, které prošly procesem esterifikace, což je chemická reakce, při které se mastné kyseliny spojují s alkoholem za vzniku esterů. Tyto látky jsou často přidávány do potravinových doplňků a kosmetických produktů kvůli svým přínosům pro zdraví kůže, srdce a cév. V kloubní výživě mohou esterifikované mastné kyseliny přispět k udržení zdravých kloubů a zlepšení mobility.

Vitamín C

Do kloubních přípravků se často přidává vitamín C, protože je to silný antioxidant a má prokázaný přínos pro klouby. Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu, což je důležitá složka chrupavky a kostí, která chrání klouby. Také pomáhá snižovat záněty v těle, což může přispět k prevenci poškození kloubů.

Kde zakoupíte Alavis pro lidi

Přípravky od značky Alavis a podobné produkty můžete zakoupit v mnoha internetových obchodech lékáren. Tyto produkty zakoupíte například v Gold Fitness, Pilulka, Dáme Protein, Sport 365.cz, SOS Lékárná a mnoho dalších obchodů, které najdete nejen na internetu. Pokud nevíte, kde si daný produkt zakoupit, podívejte se do tabulky výše, kde si po kliknutí “Zobrazit v obchodech” vyberete daný produkt v různých obchodech a zobrazíte si i hodnocení uživatelů, protože po kliknutí na tento odkaz jste přesměrování na srovnávací portál Heuréka.

Pokud jste se rozhodli zakoupit produkt Alavis, můžete si ho objednat přímo na oficiálním webu značky Alavis nebo na různých internetových obchodech s doplňky stravy. Následující kroky vám ukážou, jak snadno a rychle objednat produkt Alavis na oficiálním webu značky:

  1. Navštivte webovou stránku značky Alavis.

  2. Vyberte požadovaný produkt Alavis, který chcete zakoupit.

  3. Klikněte na tlačítko “Přidat do košíku”.

  4. Pokud jste si vybrali všechny požadované produkty, klikněte na tlačítko “Dokončit objednávku”.

  5. Na stránce s košíkem zkontrolujte svou objednávku a poté klikněte na tlačítko “Dokončit objednávku”.

  6. Vyplňte své kontaktní údaje a přejděte na stránku se způsobem platby.

  7. Vyberte si preferovaný způsob platby a proveďte platbu.

  8. Potvrďte svoji objednávku a po dokončení platby bude produkt Alavis odeslán na vámi zvolenou adresu.

Pokud preferujete nákup na internetových obchodech s doplňky stravy, postupujte podle kroku 1 a 2 a následně klikněte na tlačítko “Koupit”. Následně budete přesměrováni na stránku košíku, kde můžete dokončit svou objednávku a provést platbu.

Mějte na paměti, že ceny a dostupnost produktů Alavis mohou být na různých webových stránkách různé, a proto je vždy dobré porovnat více možností předtím, než se rozhodnete pro nákup.

Doprava zdarma

U některých obchodů máte nárok na dopravu zdarma, pokud překročíte určitou hodnotu objednávky. V některých e-shopech proto může být výhodnější nakupovat, abyste získali dopravu zdarma.

Co je Alavis a k čemu se používá

Alavis je kloubním přípravkem určeným hlavně pro veterinární použití. Můžete si vybrat i produkty, které byly díky popularitě Alavisu vyvinuty i speciálně pro použití pro lidi. Lze zakoupit například produkt Barny’s Triple Blend, který byl vyvinut ve spolupráci se značkou Alavis.

Řada lidí užívá tento druh přípravku kvůli tomu, že mají výrazný pocit, že je přestaly bolet klouby a zlepšila se jim celková pohyblivost. Dalším důvodem, kteří zákazníci často uvádějí je to, že je podle nich daný přípravek levnější, než ostatní produkty. Jestli je to pravda necháme na vašem posouzení. Jednotlivé ceny si můžete zobrazit v tabulce výše, kde jsou porovnány různé produkty kloubní výživy.

Je pro vás Alavis vhodný?

Pokud hledáte doplněk stravy pro lidi, je důležité si vybrat produkt, který je přímo určen pro lidskou spotřebu. Nedoporučujeme používat veterinární přípravky určené pouze pro zvířata, neboť nejsou podrobeny stejně přísným kontrolám jako léky a doplňky stravy pro lidi.

Důležité je rovněž dbát na správné dávkování, což u přípravků určených pro zvířata může být problematické. Není jednoduché stanovit správnou dávku pro člověka, pokud se jedná o přípravek určený pro zvířata.

Rozhodně nedoporučujeme používat přípravky určené pro koně nebo jiná zvířata, pokud nejsou určeny pro lidskou spotřebu. Použití přípravků jinak, než pro co jsou určeny, může být nebezpečné a může mít nepředvídatelné důsledky.

Názory odborníků na přípravky pro koně

Jaké jsou názory odborníků na problematiku používání přípravků, které jsou určeny pro koně? Fungují vůbec tyto přípravky? Posuďte sami. Níže vám prezentujeme názory od různých odborníků, které se problematikou užívání zabývají.

Veterinář Radek Bayer v článku na Lidovky.cz se k této problematice vyjádřil takto:

Veterinární prostředky jsou možná trochu účinější, než přípravky pro lidi, protože obsahují více účinných látek. Navíc je to pro lidi i levnější, takový finanční bonus.Radek Bayer, veterinář

Veterinář Jan Chvátal v článku na Lidovky.cz varuje před možným poškozením jater při užívání těchto přípravků.

Jaké jsou vedlejší účinky nevím, ale mohlo by to poškodit játra.Jan Chvátal, veterinář

Účinnost Alavisu a podobných přípravků: Funguje to?

Mnoho lidí se po užití přípravků na podporu kloubů cítí mnohem lépe a na internetu najdeme mnoho zastánců, kteří tvrdí, že tyto výživové doplňky pro ně fungují a nedají na ně dopustit. Nicméně, jedná se pouze o subjektivní zkušenosti jednotlivých zákazníků.

Odborníci se stále přou o účinnost těchto přípravků a někteří tvrdí, že se při trávení rozloží a nedostanou se tak do kloubů. Mnoho odborníků je k těmto přípravkům skeptických a považuje pozorované efekty pouze za placebo efekt.

Je důležité si uvědomit, že byste měli užívat všech přípravků na podporu zdraví s rozmyslem a s mírou, včetně přípravků na podporu kloubů. Zatím neexistují žádné podložené informace o tom, že by tyto přípravky mohly být škodlivé pro lidi, ale to neznamená, že jsou bez rizika. Pamatujte, že dávka dělá jed a přípravky byste měli používat s opatrností a uvážením, protože zdraví je to nejcennější, co máme.

Recenze produktu Alavis

Na internetu lze najít mnoho recenzí produktu Alavis. Jak ho uživatelé nejvíce hodnotí? Mnoho lidí doplňky na klouby pro lidi nebo produkty Alavis pro koně hodnotí kladnou recenzí a má s těmito produkty tedy kladnou zkušenost.

Jedním z nejprodávanější produktů na klouby je přípravek Alavis Triple Blend, který je označen jako extra silný přípravek. Tento produkt je ale určen pouze pro koně. Přípravky pro koně jsou určeny pro trávicí trakt koně a nejsou moc vhodné pro člověka, nicméně řada lidí si ho kupuje pro svoje použití.

Alavis pro lidi a jeho užívání

I když chuť Alavisu a podobných produktů není úplně nejlepší, existují způsoby, jak ji zlepšit. Například můžete si tento produkt snadno namíchat do vody, čaje nebo jogurtu, a dokonce ho přidat i do ovocného džusu. Vše záleží na vašich preferencích a tom, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Zajímavé video o kloubní výživě

Závěrem

V tomto článku jsme se zaměřili na důležité informace o produktu Alavis pro lidi. Nejenom jsme vám přiblížili výhody a nevýhody tohoto přípravku, ale také jsme vám představili alternativy, které mohou být pro vás zajímavé.

Je důležité si uvědomit, že při výběru přípravku na klouby je důležité zvažovat různé faktory a najít tak ten nejlepší pro vaše potřeby. V našem článku jsme vám představili různé možnosti, abyste mohli udělat informované rozhodnutí.

Je také nutné být si vědomi rizik, která mohou být spojena s některými přípravky na klouby, zejména těmi určenými pro koně. Proto je důležité zvolit si produkt, který je speciálně určen pro lidi a podléhá přísným kontrolám.

Doufáme, že vám náš článek pomohl s výběrem vhodného přípravku na klouby a že si vyberete produkt, který bude pro vás účinný a efektivní. Pokud máte s některým z přípravků zkušenost, budeme rádi za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Nezapomeňte, že zdraví vašich kloubů je velmi důležité pro vaše celkové zdraví a pohodu.

TIP: Podívejte se na slovenské srovnání alavisu pro lidi. Více zde – alavis pre ľudí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.6]

Mohlo by vás také zajímat