Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Cyklosedačky

Cyklistika a vyjížďky přírodou se v poslední době rozšiřuje a zájem o ní stoupá. Cyklistika je již leta velmi oblíbeným sportem a to i pro rodiny s malými dětmi. Je pochopitelné, že když máte malé dítě do 3 let, je velmi těžké najít nějakou aktivitu pro celou rodinu a už vůbec není lehké najít v této situaci sportovní aktivitu, která by bavila celou rodinu. Díky bohu cyklistika je právě jedním ze sportů, které baví každého a lze sebou brát i dítě, které již  začalo 18. měsíc života.

Cyklosedačky, ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát je vybavení, které není radno podcenit u samostatného výběru. Existuje zde několik druhů, ale především velmi důležitých parametrů které je třeba sledovat a to hlavně kvůli bezpečnosti vašeho dítěte.

V dnešním článku si tedy nejprve popovídáme o tom, kdy je čas dítě usadit do sedačky a vyjet s ním ven. Dále se podíváme na sedm základních kroků, podle kterých byste se u výběru měli řídit. Zde bude hrát především roli bezpečnost, na kterou v průběhu článku budeme apelovat v každé kapitole. Jako vždy bude následovat kapitole se jménem „Druhy“ kde si prozradíme, že existují 3 druhy cyklosedaček a povíme si, jaký je mezi nimi rozdíl a jaké mají výhody a na druhou stranu i nevýhody.

Následuje kapitola, která nese název parametry, kde je jasné, že se pobavíme o základních parametrech, na které je třeba dávat opravdu veliký pozor. Dále jsme věnovali speciální kapitolu značení cyklosedaček, jelikož se jedná o parametr, který vám o produktu řekne nejvíce a jakmile se vyznáte ve značení, bude vám hned vše jasné. Poslední kapitolou jsou vždy ceny. Ty si jako vždy rozdělíme do tří cenových kategorií a prozradíme si, co od jaké lze očekávat.

Cyklosedačky: Porovnání 10 nejlepších cyklosedaček podle hodnocení, testů a recenzí zákazníků

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali 10 nejlepších cyklosedaček. Jak jsme tyto cyklosedačky vybírali? Vybrali jsme je podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Tyto cyklosedačky jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Tyto produkty si můžete následně seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit cyklosedačky podle orientační ceny s DPH a vybrat si tak nejlevnější a zároveň nejlepší cyklosedačku.

NázevVzhledNosnost (v kg)Hmotnost (v kg)Orientační cena (s DPH)Dostupnost
Hamax SiestaCyklosedačka Hamax Siesta224,31979Zobrazit v obchodech
Thule RideAlongCyklosedačka Thule RideAlong2252990Zobrazit v obchodech
Hamax KissCyklosedačka Hamax Kiss223,81259Zobrazit v obchodech
Thule RideAlong LiteCyklosedačka Thule RideAlong Lite224,31790Zobrazit v obchodech
Hamax CaressCyklosedačka Hamax Caress224,62819Zobrazit v obchodech
Thule Yepp Nexxt MiniCyklosedačka Thule Yepp Nexxt Mini151,92490Zobrazit v obchodech
Thule Yepp MiniCyklosedačka Thule Yepp Mini153,52399Zobrazit v obchodech
Hamax SleepyCyklosedačka Hamax Sleepy223,82399Zobrazit v obchodech
Polisport KoolahCyklosedačka Polisport Koolah223,25899Zobrazit v obchodech
Hamax Caress PlusCyklosedačka Hamax Caress Plus225,12929Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení cyklosedaček od jejich uživatelů.

Kdy je správný čas usadit dítě do sedačky?

Správný čas není nikde předepsán ani přikázán a tak vám pouze můžeme doporučit, jak určit správný čas, kdy je vaše dítě připraveno usednout a vyrazit na svou první jízdu. Je to velmi individuální, protože každé dítě dospívá jiným tempem a tak můžeme stanovit pouze orientační hranici. Touto hranicí se označuje dokončený 18. měsíc, kdy by mělo být dítě schopné udržet hlavičku v rovnoměrné poloze i navzdory nárazům. Je velmi důležité si uvědomit, že dítě má velmi slabou páteř, která je velmi zranitelná. Pokud si nejste jisti, že vaše dítě umí na 100% držet hlavu i záda v rovnoměrné poloze i navzdory nárazům, raději ještě chvíli počkejte, nebo alespoň pořiďte svému dítěti cyklosedačku se silným odpružením, které alespoň částečně tlumí dopady a otřesy, které jsou způsobené nerovným povrchem.

Jak vybrat cyklosedačku?

Jak už bylo řečeno v úvodu, takový výběr cyklosedačky nemusí být úplná sranda a tak jsme si pro vás připravili pár bodů, kterými je dobré se řídit a zamyslet se nad nimi ještě před samotným hledáním „té pravé“.  V dnešním článku jsme každou kapitolu důkladně rozdělili tak, abyste se v druzích a parametrech neztratili.

Jak je na tom vaše dítě?

Tuto tématiku už jsme lehce nakousli a to hned v úvodu, kde jsme si říkali o nepřesné věkové hranici. U výběru cyklosedaček (popřípadě cyklovozíků), je třeba ale myslet i na to, jaké je vaše dítě a zda snáší omezení pohybu, které ho čeká díky popruhům, které ho budou muset kvůli bezpečnosti svírat.

Povaha vašeho dítěte bude hrát hlavní roli při výběru typu samotné sedačky. Pro děti, které jsou živější a je potřeba na ně vidět, jsou rozhodně vhodné sedačky, které se umisťují dopředu, takže máte neustálý přehled o tom, co vaše dítě právě dělá.

Pokud jste si jisti, že vaše dítě usadíte za sebe a bude hodné a v klidu, můžete si dovolit umístění sedačky vzadu, což je pro jezdce (tedy pro vás) mnohem pohodlnější.

Sedačka na pánské, nebo dámské kolo?

Existují druhy sedaček, které je možné upevnit buďto na pánské, nebo dámské kolo. Většina sedaček na dnešním trhu už vyrábí sedačky, které pasují na oba dva druhy, avšak lze i dnes najít druhy, které pasují pouze na jedno z kol. Je tedy lepší si tento parametr ověřit.

Jak často budu sedačku sundávat a nandavat?

I na to, jak často se bude sedačka nandávat a sundávat je potřeba myslet. Toto zas hraje klíčovou roli při výběru upevnění na jízdní kolo. Na trhu existují dva druhy upevnění a to:

  1. Upevnění k podsedlové trubce, jejíž vzpěry se upevňují k zadní vidlici.
  2. Upevnění k nosiči, které je trvalejšího typu.

O obou typech upevňování se ještě podrobněji budeme bavit v kapitole s názvem parametry. Pro shrnutí informací v této kapitole si však povíme základní vlastnosti těchto typů.

První typ, tedy – Upevnění k podsedlové trubce, jejíž vzpěry se upevňují k zadní vidlici, je typ, který je vhodný, pokud sedačku čas od času potřebujete odendat a případně jej přidat na jiné kolo. Druhý typ, tedy – Upevnění k nosiči, je typ, který má spíše sloužit jako trvalé připevnění a je složitější ho odendat z kola.

Bezpečnost především

O bezpečnosti, jak už bylo řečeno v úvodu, se dnes budeme bavit často a je třeba n tento parametr dát největší pozor. Nejdůležitějším bezpečnostním prvkem jsou bezpečnostní pásy, které by měly dítě obepínat kolem ramen a přes rozkrok, či kolem ramen a za pas. Jsou i případy, kdy jsou bezpečností pásy přes ramena, rozkrok i před trup. Bezpečnostní pásy by měly být minimálně 20 milimetrů široké a měly by mít nastavitelnou délku. Vyvarujte se nákupu sedačky, která nemá příslušnou certifikaci. V Evropě by sedačka měla splňovat přísný evropský bezpečnostní atest EN 14344.

Dále nesmí chybět na sedačce i podpěry nohou, které by nohy měli současně i zakrývat kvůli hrozícímu zachycení do kola, či jiných předmětů, kolem kterých budete projíždět. Pro nezbedy doporučujeme obstarat i cyklosedačku, která budeme mít u opěr nohou současně i pády na končetiny, které sice mohou vypadat hrozivě, avšak kvůli bezpečnosti je to velmi vhodné.

Pohodlí

Pohodlí vašeho dítěte je také jeden z nejdůležitějších ukazatelů na který je při výběru potřeba dávat pozor. Správná cyklosedačka by měla být dostatečně široká a vysoká a dítě by z ní za žádných okolností nemělo „přečuhovat“. Pokud si pořídíte cyklosedačku, lze předpokládat, že dítě se v ní bude vozit i několik let a tak je velmi důležité zvolit takovou sedačku, která bude vyhovovat všem dnes zmíněným kritérií. Je lepší si sedačku nejdříve vyzkoušet a pak jí teprve kupovat na internetu.

Drobné, ale důležité parametry

Některé parametry, které tu dnes zmíníme, se na první pohled nemusí zdát příliš důležité a nejspíše se vám nebude chtít jim věnovat nějakou pozornost, ale pozor. Výběr cyklosedačky je velmi náročný a právě tyto drobné parametry, které se na první pohled nemusí zdát důležité, jsou pak prvky, které vaše dítě mohou uchránit před zraněním. Mezi takové parametry, na které se často zapomíná, patří například upínací mechanismus, polstrování, reflexní prvky a opěrky, nebo třeba zvýšená opěrka.

Ukazatel cena/výkon

Po tom, co jste se pročetli až sem, jste museli nejspíše pochopit, že na cyklosedačce se rozhodně nevyplatí šetřit, ale považujeme za důležité toto raději zmínit i v samostatné podkapitole. Jelikož se jedná o pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte, je opravdu třeba nepolevovat ve vašich nárocích a vybrat tu nejlepší. Pro tyto případy jsme si pro vás připravili tabulku s TOP 10 CYKLOSEDAČKAMI, na které se snadno prokliknete rovnou do obchodu. Základní pravidlo pro určování ceny je jednoduché – nikdy nejděte pod 2 000 Kč.

Druhy cyklosedaček

U cyklosedaček existují pouze dva druhy (pokud nebereme cyklovozíky, o kterých se také zmíníme a to hned v následující kapitole). V úvodu i v kapitole „Jak vybrat cyklosedačku) už jsme nakousli, že máme sedačky, které se umisťují vepředu a ty, které se umisťují vzadu. Každý z těchto druhů má své výhody i nevýhody a my si v následujících řádcích ukážeme, které to jsou.

Přední umístění sedačky

Přední umístění sedačky je vhodné především pro malé děti a to zejména do 15 kilogramů a pro malé raubíře, nad kterými je potřeba držet neustálou stráž. Výhod je tu zde spoustu. S dítětem můžete pohodlně komunikovat a většina sedaček je uzpůsobena i pro pohodlný spánek dítěte. Dítě má také mnohem větší požitek z jízdy, jelikož vidí přes řídítka vše. Je určitě potřeba zmínit, že přední posazení dítěte má i své nedostatky a to především v bezpečnosti. Vztahuje se to především na nedostatečnou ochranu v podobě opěrky, která dítě drží ve vzpřímené poloze a tak chrání záda a také na ochranu před vlivy. Těmito vlivy se rozumí především foukání větru, vlétávání hmyzu a jiných nečistot, které se pře zvýšené rychlosti snadno dostávají do obličeje. Další nevýhodou, kterou je potřeba zmínit je například horší ovladatelnost pro řidiče. Jelikož máte před sebou ještě dítě, máte řídítka dále od sebe a tak se ovladatelnost kola mže zhoršit.

Tento způsob – tedy přední umístění sedačky je tak nejvhodnější jen pro občasné jízdy, na rovné cyklotrasy, nebo například do měst.

Klady

Přední umístění je vodné pro děti od 9 do 15 kilogramů.

Komunikace s dítětem je snazší.

Neustálý dozor nad pohybem dítěte.

Lepší rozhled pro dítě.

Pohodlnější spánek.

Zápory

Zhoršená ovladatelnost pro řidiče kola.

Snížená bezpečnost.

Hrozí vniknutí hmyzu a dalších nečistot do obličeje dítěte.

Méně komfortní při bdělém stavu.

Zadní umístění sedačky

Předem je určitě potřeba říci, že typ se zadním umístěním cyklosedačky je mnohem častější a také praktičtější. Shledáváme tento typ lepším nejen my v Testinu, ale také odborníci, kteří se na tomto faktu jednoznačně shodují. Tyto sedačky mají nosnost až do 22 kilogramů, což je až o 7 více, než u předchozího typu. Jelikož je těžiště umístěné vzadu na vašem kole, vyšší hmotnost těchto sedaček vám vůbec nebude překážet a naopak pro vás bude mnohem příjemnější, než přední typ.

Co se týče bezpečnosti a komfortu, vede si tento typ také mnohem lépe. Bezpečnost se až několikanásobně zvýší, jelikož zezadu je dítě chráněno opěrkou a podpěrami na nohy, které by měli chránit vaše celé dítě zezadu a zepředu jej chráníte vy svým vlastním tělem – konkrétně zády. Tímto tedy dochází k mnohem větší ochraně v případě srážky, či pádu z kola. Pohodlí vašeho dítěte se také několikrát zvýší a to především proto, že jeho tělo je kompletně držené a zafixované a tak se žádná část těla v podstatě ani nehýbe. Sedačky mívají velmi příjemné polstrování a některé mají i tzv. ucha, která jsem zde v případě, že by vaše dítě chtělo spát – podobně je tomu i při klasických sedačkách do auta.

Jízda v tomto typu sedaček není pohodlnější nejen pro dítě, ale také pro vás, protože o dítěti v podstatě „nevíte“ a nepřekáží vám v pohodlném a bezpečném ovládání řídítek a šlapek.

Ale ani tento typ není tak úplně bez chybičky a je tu i pár nevýhod, které je také potřeba zmínit. Je tu například velké omezení, co se týče nákladu. Bohužel, pokud máte za sebou dítě, už zde není prostor na batoh nebo jiné zavazadlo, které byste chtěli mít na zádech. Další nevýhodou je například omezený výhled dítěte. Bohužel zorné pole dětí je velmi omezeno a tak většinu jízdy vaše dítě neuvidí nic jiného, než záda. Za zmínku také stojí určité hledisko, které je velmi individuální. Pokud je vaše dítě – řekněme divočejšího rázu, je obtížnější jej napomenout, nebo zkrotit. V takovém případě vám nezbývá nic jiného, než zastavit a pokárat jej.

Tento typ cyklosedaček je tedy určitě lepší volbou a pokud plánujete s dítětem jezdit i na delší cesty, popřípadě do terénu, je tento typ naprosto nevyhnutelný.

Klady

Tyto sedačky jsou vhodné i pro větší děti (cca do 22 kilogramů).

Větší bezpečnost.

Pohodlnější jízda jak pro dítě, tak i pro jezdce.

Zápory

Menší kontrola nad pohybem dítěte.

Dítě má omezený výhled.

Nelze mít na zádech zavazadlo.

Cyklosedačka vs. Cyklovozík

Určitě jste v podledních letech mohli zaznamenat, že po cyklotrasách už nejezdí jen děti v sedačkách, ale jezdí také ve vozíku, který je upevněn s odstupem až za kolem. Tento způsob je čím dál tím populárnější a tak si myslíme, že je potřeba se i zde o tomto způsobu zmínit. To, co je lepší nelze tak snadno určit a výběr je velmi individuální. Způsob je rozhodně praktičtější pokud máte například víc dětí – podmínkou však je, že děti musí být hodné a nesmí se ve vozíku výrazně vrtět.

Pojďme si v rychlosti rozebrat, jaké jsou rozdíly v parametrech u cyklosedaček a u cyklovozíků.

Velikost

Velikostně je tu jasný vítěz a jasný poražený. Je na první pohled zřejmé, že cyklovozíky jsou mnohem větší, což bývá největší problém při jízdě po úzkých cestách, nebo například při vyhýbání se protijedoucím kolům, či dalšímu vozíku. Značnou nevýhodou je zde také ovladatelnost, která díky nákladu, který musíte táhnout za sebou je ochromena.

Hmotnost a stabilita

Hmotnost je sice u cyklosedaček o trochu menší, avšak je třeba si uvědomit, že všechna váha včetně dítěte spočívá na nosné trubce kola, což může značně ochromit vaši rovnováhu při jízdě. Tím, že má vozík vlastní kolečka, v tomto případě má vozík veliké plus.

Ovladatelnost

U ovladatelnosti je to tak i tak. Každý z typů má své pro a proti. Jak už bylo řečeno, cyklosedačky mají nevýhodu v tom, že celá její váha i s dítětem spočívá na trubce, která je součástí kola, čímže je narušené přirozené těžiště kola a tak si musíte dávat veliký pozor při zatáček a vystopování a nastupování na kolo. U vozíku j tu však také riziko horší ovladatelnosti a to především v zatáčkách a při brždění, kde se vaše brzdná dráha krapet prodlouží.

 Bezpečnost

S bezpečností zde také není jednoznačného vítěze. Cyklovozíky, ačkoliv mají výhodu v tom, že v případě pádu toho, co řídí kolo, se vozík nikterak nepřevrátí, nejsou také na 100% bezpečné a to především v horším terénu.

Pohodlí

Pokud budete vybírat správně, rozhodně zde označit jednoznačného vítěze. Vozíky jsou pro dítě mnohem komfortnější, jelikož umožňují dítěti alespoň trochu pohybu a navíc vozík chrání pasažéra před sluncem, deštěm, větrem i hmyzem. Na druhou stranu jsou velmi blízko u země a v případě, že vyjedete například nějaký exkrement, bude to mít vaše děťátko z první ruky.

Cena a variace

Začneme nejprve variacemi, které jsou v případě vozíku poněkud rozsáhlejší než u sedaček. Vozík nemusíte používat jen za kolo, ale například pro běhání, či bruslení. Bohužel s trojnásobnou variabilitou musíte počítat i s trojnásobnou cenou. Rozhodně totiž nemá cenu pořizovat vozík levnější, než je 10 000 Kč. Kdežto kvalitní cyklosedačky začínají již na 2 000 Kč.

Cyklosedačky: Parametry cyklosedaček

Jak už bylo slíbeno, podíváme se i na konkrétní parametry, se kterými se lze u cyklosedaček setkat. Mezi ně patří především bezpečnost, způsob uchycení nosnost a příslušenství.

V další kapitole si představíme samostatně další parametr, kterým je značení cyklosedaček, které však oddělujeme pro zvýraznění důležitosti toto parametru.

Způsob uchycení

Způsob uchycení už jsme si rozebrali v kapitole „Jak vybrat cyklosedačku“, avšak také jsme slíbili, že si tento parametr podrobně rozebereme. Tak pojďme na to. Na trhu sice najdeme dva základní druhy uchycení, ale lze se u nich setkat se čtyřmi dalšími pojmy, které si v následujících řádcích objasníme.

Rámová

Rámové uchycení, jak už vyplývá z názvu, se uchycuje na rám kola. Tento způsob nabízí spoustu variant, avšak je vhodné spíše pro trekingová, horská nebo městská kola, která nabízejí více prostoru k uchycení. Zde je také velmi důležité, aby vám sedačka nepřekážela během šlapání.

Sedlová

Sedlové uchycení je uchycení sedaček, které mají vlastní sedadlo, jedná se tedy pouze o sedačky, které se upevňují vzadu. Tento způsob uchycení nabízí větší možnosti.

Samonosné

Samostatné držení většinou vypadá tak, že a zadní kolo se přimontuje pomocí imbusu samostatný držák, na který je pak sedačka položena. Tento způsob je velmi praktický a to především do terénu, protože nabízí větší odpružení.

Montáž na nosič

Montáž na nosič je také jeden z velmi praktických způsobů, který lze použít na každý druh kola. Další výhodou těchto upevnění je také jejich snadná montáž a demontáž, která lze snadno opakovat.

Cyklosedačka a bezpečnost

Bezpečnost je parametr, který zmiňujeme v každém odstavci, ale jak vůbec zjistit, že je sedačka bezpečná? Je to jednoduché. Každá cyklosedačka musí mít svou platnou certifikaci s označením EN14344. Toto označení je povinné podle evropské bezpečnostní normy. Necertifikované sedačky vůbec nemají smysl a nemají na trhu co dělat.

Každá sedačka by tedy měla mít tří, nebo pěti bodový pás, který je vždy přes ramena a může být i přes rozkrok, nebo před trup. Takový pás musí být minimálně 20 milimetrů široký a měl by být odolný vůči rozepnutí od dítěte – čili musí mít i bezpečnostní pojistku. Další povinným prvkem je držák na nohy, který může vypadat různě, ale z bezpečnostního hlediska by měl obepínat zadní i boční stranu nohou. Takové opory na nohy mohou být obohaceny o další pásy, které fixují nožky dítěte.

Bezpečnostní třída

I cyklosedačky se dají rozřadit na různé bezpečnostní třídy, díky nimž je snadnější se zorientovat v rozmanitém trhu. Pojďme se na ty základní tři zaměřit.

C15 – nosnost 9 – 15 kg

A15 – nosnost 9 – 15 kg (vyšší opěradla a bočnice než u typu C15)

A22 – nosnost 9 – 22 kg

Cyklosedačky: Nosnost

O nosnosti jsme se již také zmínili, ale pro přehlednost si pojďme tento parametr shrnout. Cyklosedačky, které se umisťují dopředu – tedy před řidiče, mají nosnost do 15 kilogramů. Zadní cyklosedačky mají nosnost až do 22 kilogramů. Vozíky, o kterých už dnes také byla zmínka, dosahují největší nosnosti a to až do 35 kilogramů.

Příslušenství cyklosedaček

CO se týče cyklosedaček, tak se příslušenství meze nekladou a je zde nepřeberné množství možností jak obohatit sedačku, ale i vaše kolo, aby se lépe jelo vám i vašemu dítěti. Sedačka může mít například pláštěnku, světélka, nebo reflexní prvky. Dále můžete bezpečnost povýšit na vyšší level díky ochrannému plexisklu, nebo také můžete přidat opěrku hlavy nebo zámek.

Správné označení cyklosedačky

Správné označení cyklosedačky je dokonalou signalizací toho, že jde o dobrý produkt. Abyste takový produkt poznali, měl by mít tyto náležitosti:

Odznak o splnění evropské bezpečnostní třídy – EN14344.

Označení výrobce i distributora produktu.

Musí zde být uvedena bezpečnostní třída – C15,A15 nebo A22.

Musí být veden měsíc a rok výroby.

Označení kompatibility s různými druhy kol.

Vyznačení těžiště na vnější straně.

Musí být na každém produktu uvedeno varování: „Přídavná bezpečnostní zařízení musí být vždy zapnuta.“

U produktů, které se montují na rám kola, musí být uveden průměr rámové trubky.

Nepřípustné jsou ostré hrany, rohy, trhliny a otřepy (kontrola pohledem a hmatem).

Musí být uvedena výška opěradla a bočnic u přední cyklosedačky.

Výška opěradla zad – 110 mm

Výška bočnice – větší než 30 % hloubky sedačky

Výška opěradla a bočnic u zadní cyklosedačky (do 22 kg)

Výška opěradla zad – minimálně 350 mm

Výška bočnice – minimálně 100 mm

Cena cyklosedačky

Jak už bylo slíbeno v úvodu, jsme u poslední kapitoly a to jsou ceny. Ty si jako vždy u nás v Testinu rozdělíme na tři hlavní cenové kategorie a prozradíme si, co od každé z nich lze i nelze očekávat.

Cena cyklosedačky do 1 000 Kč s DPH

Už v předchozích kapitolách, jsme se zmínili  o našem ostrém doporučení, že cyklosedačku pod 2 000 Kč nemá cenu kupovat a za svým tvrzením si stojíme, avšak je třeba i tuto cenovou kategorii zde zmínit. Tyto sedačky bývají většinou velmi nepohodlné jak pro vás, tak i pro vaše dítě. I z bezpečnostního hlediska se tyto produkty nedají pokládat za bezpečné, i když může se stát, že i v kupce sena se najde zlatá jehla, která bude splňovat bezpečností podmínky k užívání.

Cena cyklosedačky od 1 000 Kč do 3 000 Kč s DPH

Tuto kategorii vždy nazýváme zlatou střední cestou a nemá své jméno jen tak. Je to kategorie, ve které se nalézají kvalitní produkty, které bohatě postačí začátečníkům i náročnějším uživatelům. U cyklosedaček tomu není jinak a naleznete zde nepřeberné množství produktů s různými variantami.

Cena cyklosedačky nad 3 000 Kč s DPH

Zde se setkáte už jen s maximální kvalitou, nejlepšími značkami a luxusem, které dopřejete sobě, ale i svému dítěti. Zde se můžete spolehnout na 100% bezpečnost a lze se setkat i s příslušenstvím v podobě pláštěnky a dalších přídavných věcí, které ještě více zvýší požitek z jízdy.

Cyklosedačky: Cyklosedačka a pár slov na závěr

V tomto článku jste se dozvěděli o tom, jak si vybrat novou cyklosedačku. Pověděli jsme si o důležitých parametrech, které je dobré znát pro výběr tohoto druhu zboží. Doufáme, že jsme vám s tímto úkolem výběru nové cyklosedačky pomohli.

Nyní už vám k nákupu stačí pouze pár kroků. Stačí si pouze váš vysněný produkt v podobě nové cyklosedačky zakoupit v některém z online obchodů a naplnit v něm virtuální nákupní nákupní košík.

Z tabulky s porovnáním výše se proklikněte na srovnávací portál Heureka, kde si můžete porovnat jednotlivé cyklosedačky a jejich ceny včetně recenze a uživatelských zkušeností s konkrétním modelem cyklosedačky. Dozvíte se tam také, která cyklosedačka je kde skladem a za jakou se prodává cenu v různých obchodech.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat