Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Pomalý hrnec: Výběr a test nejlepších pomalých hrnců

Obsah článku Ukaž

Pomalé hrnce: Test a výběr 10 nejlepších modelů pomalých hrnců (2024)

Vybrali jsme pro vás 10 nejlepších pomalých hrnců. Podle čeho jsme tyto pomalé hrnce vybírali do našeho srovnání? Vybrali jsme je podle uživatelských recenzí. Zanalyzovali jsme mnoho modelů pomalých hrnců a porovnali je. Výsledkem je tabulka níže, která je přehledná. Výhodou je, že si v této tabulce můžete seřadit produkty podle vašich preferencí. Pokud tedy preferujete výběr modelu podle ceny, můžete si seřadit modely podle orientační ceny a vybrat si tak velmi levný model pomalého hrnce. Nad analýzou jsme strávili mnoho hodin a věříme tak, že jsme vám v této tabulce přinesli ty nejlepší modely pomalých hrnců, které jsou dostupné na našem trhu.
Název hrnceVzhledZnačka hrnceObjem nádoby (v litrech)Materiál nádobyPříkon (W)Počet programůOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Bionaire CrockPot CSC024XPomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC024XBionaire5,6Litý hliník150053939Zobrazit v obchodech
Bionaire CrockPot Saute CSC027XPomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC027XBionaire6Keramický25033350Zobrazit v obchodech
Sencor SPR 6100BKPomalý hrnec Sencor SPR 6100BKSencor5,5Hliníková slitina120052499Zobrazit v obchodech
Bionaire CrockPot CSC026X Saute DuraCeramicPomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC026X Saute DuraCeramicBionaire5Keramický22032848Zobrazit v obchodech
Sencor SPR 7200SSPomalý hrnec Sencor SPR 7200SSSencor6Hliníková slitina125083999Zobrazit v obchodech
Bionaire Crockpot 7,5 l CSC063XPomalý hrnec Bionaire Crockpot 7,5 l CSC063XBionaire7,5Keramický32022798Zobrazit v obchodech
Philco PHSC 5600Pomalý hrnec Philco PHSC 5600Philco5,6Hliníková slitina1500112992Zobrazit v obchodech
Sencor SPR 5500SSPomalý hrnec Sencor SPR 5500SSSencor6Hliníková slitina1350103599Zobrazit v obchodech
Bionaire CrockPot SCCPBPP 605Pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP 605Bionaire5,7Keramický25032598Zobrazit v obchodech
Russell Hobbs Maxicook 22750-56Pomalý hrnec Russell Hobbs Maxicook 22750-56Russell Hobbs6Litý hliník20031490Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací server Heureka. Na něm si lze porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení uživatelů u různých modelů pomalých hrnců.

Nejlepší pomalé hrnce podle Heureky

Jak připravit jídlo tak, aby si zachovalo všechny důležité živiny a vitamíny, které jsou pro naše tělo tak důležité? Řešením je elektrický hrnec, který je určen pro pomalé vaření. Tento hrnec je speciálně uzpůsoben tak, aby se v něm vařilo co nejlépe s ohledem na zachování všech živin a vitamínů. Díky dostatečně pomalému vaření dochází k zachování vitamínů v zelenině a maso připravené v tomto hrnci je křehké.

Pomalý hrnec: Proč si zakoupit pomalý hrnec?

Hlavním důvodem pro zakoupení pomalého hrnce je již zmíněné zachování vitamínů. V tomto typu hrnce můžete například připravit velmi jemné maso, které bude dokonale šťavnaté. V pomalém hrnci se dá připravit i zelenina u které dojde k zachování vitamínů. Ty se totiž při běžném vaření vytrácí. Pomalý hrnec disponuje zajímavými prvky, které budete milovat.

Pokud se zajímáte o zdravý životní styl, pak je příprava jídla v pomalém hrnci nutností. V hrnci na pomalé vaření vydrží pokrm déle teplý. Hrnec na pomalé vaření má zkrátka mnoho výhod.

Pomalý hrnec jen zapojíte do zásuvky, přidáte suroviny a můžete začít vařit. Stačí jen ráno nastavit čas a po příchodu z práce máte připraveno velmi chutné jídlo plné vitamínů, minerálů a velmi potřebných živin. K vaření tedy nepotřebujete sporák, troubu či jiný externí zdroj tepla. Pomalý hrnec umí uvařit pomocí svého topného tělesa.

Další výhodou je fakt, že příprava v tomto hrnci je velmi jednoduchá a zvládne ji doopravdy každý. Jídlo se vaří opravdu pomalu, takže nedojde k jeho připálení. Pomalý hrnec má velmi jednoduché ovládání.

Jednoduše do něj vložíte suroviny a ty pak v pomalém hrnci uvaříte. Výhodou je, že si na hrnci nastavíte čas vaření a o nic dalšího se již nemusíte starat. Hrnec na pomalé vaření je velmi užitečný. S pomalým hrncem vás vaření bude zaručeně bavit.

Rekapitulace výhod pomalého hrnce:

Pomalé hrnce: Recenze a popis 5 pomalých hrnců

Co nabízí prvních 5 pomalých hrnců na pomalé vaření z naší tabulky, která je výše? Pojďme se na prvních pět modelů podívat o něco podrobněji v následujícím testu pomalých hrnců.

Test pomalých hrnců roku 2024

Bionaire CrockPot CSC024X

1. Bionaire CrockPot CSC024X

Prvním pomalým hrncem, který se umístil v naší tabulce, je pomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC024X. Značka Bionaire patří mezi důležité výrobce na trhu s pomalými hrnci. Proto v naší recenzi najdete více modelů od této značky. Pojďme se nyní zaměřit na tento model, Bionaire CrockPot CSC024X.

Tento model pomalého hrnce má dostatečný objem a to 5,6 litrů. Je vybaven displejem a disponuje funkcí nastavení teploty. Umí též i udržovat teplotu po uvaření pokrmu, takže vám vaše jídlo po uvaření nevychladne a na stůl tak budete vždy servírovat dostatečně teplé jídlo. Pomalý hrnec vaří velmi dobře. Na displeji je všechno krásně viditelné.

Tento model je vybaven 5 varnými funkcemi. Je vybaven například funkcí rychlého opékání, funkcí pomalého vaření, opékání a pečení. Tyto funkce dělají z tohoto hrnce kromě pomalého hrnce i multifunkční hrnec. Pokud toho chcete s hrncem zvládnout mnohem více, pak je model Bionaire CrockPot CSC024X dobrou volbou.

Tento model má vnitřní nádobu vyrobenou z litého hliníku.

Jak model Bionaire CrockPot CSC024X hodnotí jeho uživatelé? Uživatelé a zákazníci u tohoto modelu nejčastěji oceňují jednoduchost ovládání. Také se jim líbí pěkný vzhled a vybavenost různými funkcemi.

Hodnocení
5/5
Bionaire CrockPot Saute CSC027X

2. Bionaire CrockPot Saute CSC027X

Další hrnec na pomalé vaření od značky Bionaire, tentokrát model CrockPot Saute CSC027X, který se umístil na druhém místě.

Model má objem 6 litrů. Je vybaven displejem a jeho příkon je 250 Wattů. Model je vybaven nastavitelnou teplotou - má přepínač, který ovlivňuje výkon hrnce.

Tento pomalý hrnec má vnitřní nádobu, která je vyrobena z litého hliníku a s keramickým povrchem. Model je vybaven digitálním časovým spínačem, který vám umožní nastavit si dobu vaření a přípravy. Nádoba z tohoto přístroje se dá použít i pro pečení v klasické troubě. Pokud tedy budete potřebovat nádobu na pečení, můžete použít nádobu z tohoto modelu hrnce. Model kromě nádoby z povrchu DuraCeramic obsahuje i elegantní skleněnou poklici.

Uživatelé si tento produkt velmi chválí a líbí se jim, že tento hrnec jim velmi usnadnil přípravu pokrmů a zároveň dochází k zachování důležitých živin v potravinách a uvařených pokrmech.

Hodnocení
5/5
Hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP 605

3. Bionaire CrockPot SCCPBPP 605

Dalším pomalým hrncem od Bionaire je model CrockPot, tentokrát již třetí v řadě. Teď se zaměříme na model Bionaire CrockPot SCCPBPP 605.

S jakými parametry se setkáte u tohoto modelu hrnce na pomalé vaření? Tento model s cenou kolem 2 599 Kč má velmi dobrou specifikaci. Jeho objem je 5,7 litrů a disponuje 3 programy na vaření. Model je dále vybaven poklicí s těsněním, takže vám z hrnce nebude unikat pára a voda se vrací zpátky do hrnce. Během vaření se dá poklice jednoduše otevřít a přidat další koření či suroviny.

V tomto modelu připravíte maso, omáčku a dokonce i polévku. Můžete si nastavit výkon a teplotu vaření a stejně tak i dobu přípravy pokrmu.

Jak si tento model Bionaire CrockPot SCCPBPP 605 hodnotí jeho uživatelé? Zákazníci, kteří si zakoupili tento model, jsou nejčastěji spokojeni s jednoduchým ovládáním a přípravou velmi chutných jídel, které si zachovávají důležité živiny a vitamíny. Též se zákazníkům velmi líbí úspora času při vaření, kdy nemusí jídlo neustále kontrolovat, protože hrnec vám jídlo uvaří sám bez zbytečné námahy. Někteří uživatelé kritizují, že pomalý hrnec je příliš velký (toto ale není chybou modelu - pozn. red.)

Hodnocení
5/5
Russell Hobbs Maxicook 22750-56

4. Russell Hobbs Maxicook 22750-56

Další hrnec na pomalé vaření umístěný v našem srovnání, tentokrát model, který není od značky Bionaire, ale model od značky Russell Hobbs. Jedná se o model Russell Hobbs Maxicook 22750-56.

Tento model obsahuje odnímatelný kastrol, takže se dá velmi dobře umýt. Můžete použít funkci odloženého startu a teplotního nastavení.

Můžete také zapnout funkci, která vám bude udržovat jídlo teplé i po delší době, takže vám jídlo nevychladne a bude na stole vždy teplé.

Cena modelu se pohybuje kolem 1 485 Kč. Tento model je jeho uživateli hodnocen kladně. Zákazníkům se také líbí, že tento model má skvělý poměr cena / výkon.

Hodnocení
5/5
oneConcept Bristol 65

5. Klarstein oneConcept Bristol 65

Pátým pomalým hrncem z našeho srovnání je model Klarstein oneConcept Bristol 65.

Jedná se o model, který je vybaven dostatečně velikou keramickou nádobou. Cena modelu se pohybuje kolem 1019 Kč. Model je vybaven přepínačem na nastavení intenzity výkonu vaření. Model je jedním z levných, tudíž nemá mnoho funkcí navíc. Nabízí spíše základní výbavu.

Jeho uživatelé si u tohoto modelů chválí jeho skvělý poměr cena / výkon. Pokud hledáte pomalý hrnec, který je jednoduchý na ovládání a je dobře cenově dostupný, pak je pro vás model od oneConcept skvělou volbou.

Hodnocení
5/5

Jak vybrat pomalý hrnec (2024)

Na trhu není zrovna málo modelů pomalých hrnců a proto se může zdát výběr hrnců jako docela obtížný. Pokud nechcete trávit hodiny hledáním a zjišťováním o tom, které informace a parametry jsou ty nejdůležitější, pak jsme pro vás připravili tento návod na to, jak nejlépe vybrat pomalý hrnec. V této části si povíme o nejdůležitějších parametrech, které je nutné znát pro výběr ideálního hrnce na pomalé vaření. Zaměříme se na parametry jako je velikost nádoby, materiál, funkce, příkon a další.

Objem nádoby pomalého hrnce

Objem nádoby je prvním parametrem, na který byste se měli při výběru vhodného modelu pomalého hrnce na vaření zaměřit. Objem nádoby se odvíjí od toho, pro kolik lidí budete chtít vařit v pomalém hrnci. Většinou se objem nádoby pohybuje v hodnotách od 3,5 litru a největší modely mají objem až 6,5 litru. Modely s malým objemem se hodí pro jednoho až dva lidi. Pokud chcete hrnec pro větší rodinu, podívejte se po hrncích alespoň s objemem kolem 5 l.

Pomalý hrnec a materiál nádoby

Materiál nádoby na vaření hraje docela důležitou roli, protože vám ovlivní to, jak dobře jídlo uvaříte a zda se vám k materiálu potraviny nepřipečou. Levné modely bývají obvykle vyrobeny z keramického materiálu. U dalších modelů se setkáte s litým hliníkem, teflonem nebo dokonce i s kameninou. Materiál nádoby ovlivňuje to, zda můžete nádobu používat i k více účelům. Některé materiály se nehodí do mikrovlnky, trouby nebo na sporák a s některými materiály tohle vše udělat jde. S jakými materiály se setkáte u pomalého hrnce?
  • Keramika – Keramika se hodí na delší dušení a vyhovuje tedy i pro potřeby pomalého hrnce. Tento materiál je většinou u hrnců, které disponují pouze jednou funkcí. Najdete ho u nejlevnějších modelů pomalých hrnců.
  • Teflon – Teflon má nejlepší nepřilnavost ze všech materiálů. Bývá dražší a také je o něco složitější na umývání. Nemůžete na něj použít žádné kovové nástroje, protože jinak ho poškrábete a teflon postupně ztratí svoje vynikající vlastnosti.
  • Litý hliník – Nádoby vyrobené z litého hliníku se většinou dají použít pro pečení v troubě nebo ohřátí v mikrovlnné troubě.
  • Kamenina – Nádoby z kameniny jsou odolné proti vysokým teplotám a setkáte se s ní většinou u těch nejdražších modelů.

Příkon pomalého hrnce

Příkon přístroje nám udává to, kolik daný pomalý hrnec spotřebuje elektrické energie pro svůj chod. Čím větší příkon bude u daného modelu, tím více vás pak bude stát na nákladech za elektrickou energii. Příkon se udává ve Wattech (W). Příkon ovlivňuje i to, jak velký výkon má hrnec k dispozici. Obvykle budou mít modely s větším objemem i vyšší příkon. U většiny hrnců na pomalé vaření se pohybuje jejich příkon kolem 270 W. Hrnec, který má větší objem by měl mít zároveň i větší příkon. Pokud si zakoupíte hrnec, který má více funkcí, pak se jeho příkon může vyšplhat až k hodnotě 1000 W. Záleží ale také na tom, jakou funkci budete používat, protože pomalé vaření bude využívat jiný příkon než ostatní funkce.

Velikost přístroje – pomalého hrnce

Též je dobré se podívat na to, jak veliký je daný model pomalého hrnce. Pokud máte v kuchyni málo místa, je důležité se na velikost modelu zaměřit. Velikost modelu je ovlivněna objemem nádoby. Pokud budete mít malý přístroj, myslete také na to, že celková velikost ovlivní i objem nádoby a uvaříte tak jídlo pro méně lidí.

Funkce a vybavení pomalého hrnce

Pomalý hrnec je velmi jednoduché zařízení. Setkáte se však i s hrnci, které jsou vybaveny více funkcemi a umožňují vám tak používat tento typ hrnce jako multifunkční hrnec.
  • Časovač – Umožňuje vám nastavit to, za jak dlouho se hrnec vypne. Některé modely se dají nastavit tak, že po vypnutí přejdou do režimu ohřevu a budou vaše jídlo udržovat dostatečně teplé.
  • Displej – Displej vám ukáže důležité informace. Zobrazí vám například zbývající čas nebo díky němu provedete různá nastavení.
  • Nastavení výkonu – Většina modelů bývá vybavena přepínačem pro změnu výkonu. Změnou výkonu ovlivníte i teplotu v hrnci.
  • Funkce držení teploty – Tato funkce umožňuje udržovat váš pokrm teplý i po tom, co je vaše jídlo již uvařeno. Díky této funkci nikdy nebudete servírovat studený pokrm.
  • Programy – Některé modely jsou vybaveny programy, které vám umožní i mnohem více než jen pomalé vaření. S více programy se setkáte ovšem až u dražších modelů.

Pomalý hrnec: Kolik stojí pomalý hrnec?

Nyní se pojďme podívat na to, v jakých cenových relacích se pomalé hrnce pohybují. Před nákupem je si dobré rozmyslet, kolik peněz jste ochotni do pomalého hrnce investovat. Cenu nám ovlivňují použité materiály, příkon, objem a dodatečné funkce. Též nám cena ovlivní to, jak je daný model pomalého hrnce kvalitně zpracován.

Cena pomalého hrnce do 1 000 Kč

V této cenové hladině nenajdete veliký výběr modelů, ale pár se jich s cenovkou nepřesahující 1 000 Kč najde. Jedná se o opravdu levné modely a tyto modely mají hlavní a jedinou funkci a to je samozřejmě pomalé vaření. U těchto modelů očekávejte nejmenší objem, který se pohybuje kolem 3,5 l. Tyto modely jsou většinou vybaveny pouze nastavením výkonu. Displej ani přídavné funkce však u nich nehledejte.

Cena pomalého hrnce od 1 000 Kč do 2 000 Kč

V této cenová kategorii, která se pohybuje od 1 000 Kč do 2 000 Kč, najdete modely pomalých hrnců od značek Bionaire, Profi Cook či Klarstein (oneConcept). Tyto modely pomalých hrnců jsou již vybaveny displejem a nabízejí různé materiály v nádobách. Setkáte se s pomalými hrnci, které jsou vybaveny funkcemi jako je přepínač výkonu, časovač, odložený start a jsou vybaveny i kontrolkami, které vás informují o aktuálním stavu. Objemy těchto modelů se pohybují od 3,5 l do 8,5 l, takže si vyberete i dostatečně veliké nádoby se kterými připravíte jídlo i pro veliký počet strávníků.

Cena pomalého hrnce od 2 000 Kč do 3 000 Kč

V této kategorii naleznete modely, které jsou velmi dobře hodnocené. Nabízí i více funkcí, takže se z těchto hrnců stane multifunkční hrnec, takže s ním můžete udělat i mnohem více než jen vařit pomalu. Setkáte se zde s hrnci, který mají větší objem a dostatečný příkon. Pokud hledáte dostatečně výkonné a vybavené modely, tak si v této cenové hladině od 2 000 Kč do 3 000 Kč určitě vyberete.

Cena pomalého hrnce nad 3 000 Kč

S cenou nad 3 000 Kč si vyberete ty nejdražší a zároveň i nejlépe vybavené hrnce na pomalé vaření. Jsou vybaveny displejem i prakticky všemi funkcemi, takže vám můžou také fungovat jako multifunkční hrnce. Modely se pohybují s příkonem kolem 1000 W. V těchto hrncích připravíte až 6 porcí jídla, takže tímto hrncem nakrmíte veliký počet strávníků.

Další zajímavé pomalé hrnce

Název hrnceVzhledObjem nádoby (v litrech)Materiál nádobyPříkon (W)Počet programůOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Bionaire CrockPot CSC024Xpomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC024X pomalý hrnec nejlepší5,6Litý hliník130053910Zobrazit v obchodech
Bionaire CrockPot Saute CSC027Xpomalý hrnec Bionaire CrockPot Saute CSC027X6Keramický25033098Zobrazit v obchodech
Bionaire CrockPot SCCPBPP 605pomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPBPP 605 pomalý hrnec 45,7Keramický25032649Zobrazit v obchodech
Russell Hobbs Maxicook 22750-56pomalý hrnec Russell Hobbs Maxicook 22750-56 pomalý hrnec 56Litý hliník20011189Zobrazit v obchodech
Bionaire CrockPot SCCPRC507Bpomalý hrnec Bionaire CrockPot SCCPRC507B4,7Keramický22031850Zobrazit v obchodech
Russell Hobbs 22740-56pomalý hrnec Russell Hobbs 22740-563,5Keramický1601807Zobrazit v obchodech
Klarstein oneConcept Bristol 65pomalý hrnec oneConcept Bristol 656,5Keramický3001999Zobrazit v obchodech
Bionaire CrockPot SCV400PY 3,5 lpomalý hrnec Bionaire CrockPot SCV400PY 3,5 l3,5Keramický21011390Zobrazit v obchodech
TESLA SLOWCOOK S600pomalý hrnec TESLA SLOWCOOK S6005Keramický22031258Zobrazit v obchodech
Bionaire CrockPot CSC046Xpomalý hrnec Bionaire CrockPot CSC046X2,4Keramický1801990Zobrazit v obchodech

Značky pomalých hrnců

pomalý hrnec recepty
Na trhu s pomalými hrnci se setkáte s mnoha různými značkami, které nemusíte znát. Proto si pojďme ty nejčastější a nejvíce viditelné představit ať víte, co od nich zhruba můžete očekávat. Podíváme se také na to, co tyto značky na našem trhu nabízejí a zda jsou jejich výrobky kvalitní.

Pomalé hrnce Bionaire

Značka Bionaire nabízí celou řadu pomalých hrnců na našem trhu. Výrobky od této značky mají povedený design. Tato firma se zabývá nejen výrobou a prodejem pomalých hrnců, ale i velmi kvalitní vzduchotechniky. Od této firmy si zakoupíte klasické i výrobky pro profesionální použití. Firma Bionaire vyrábí velmi kvalitní výrobky již od roku 1977. Byla založena v Montrealu v Kanadě. Tato značka nabízí i čističky vzduchu, zvlhčovače a mnoho dalších výrobků, které se pohybují kolem vzduchotechniky.

Pomalé hrnce značky Russell Hobbs

Russell Hobbs je britskou značkou, která vyrábí mnohé přístroje do vaší kuchyně. Vyrábí například rýžovary, smoothie makery nebo pomalé hrnce. Výrobky od této značky jsou dobře cenově dostupné a zároveň tato značka dbá na inovace a použití nejnovějších technologií. Tato značka například uvedla první rychlovarnou konvici na trh ve Velké Británii v roce 1960. V současné době je tato značka jedničkou na trhu ve Velké Británii a získává postupně na oblibě po celém světě včetně Česka.

Pomalé hrnce Steba

Steba je německou firmou, která byla založena již kolem roku 1919 v Německu. Tato firma má velmi dlouhou tradici a zkušenosti a prodává mnoho domácích spotřebičů do vaší domácnosti. Steba je firma, která nabízí kvalitní pomalé hrnce, zmrzlinovače a mnoho dalších výrobků nejen do vaší kuchyně. Aktuálně zakoupíte od značky Steba pomalý hrnec, který má veliký objem a to 10 l.

Pomalé hrnce Profi Cook

Profi Cook je německá společnost, která byla založena již v roce 1985. Je to distributor elektroniky, která je velmi dobře cenově dostupná a nezaostává ani ve svých funkcích. Tato značka nabízí malé i velké spotřebiče, které jsou dostupné prakticky po celém světě a jejich výrobky najdete i u nás na českém trhu. U nás najdete tedy i pomalé hrnce od značky Profi Cook. Například pomalý hrnec Profi Cook PC-SV 1112 má dobré hodnocení od uživatelů a zároveň je velmi dobře cenově dostupný. Pomalý hrnec má 5 programů a dostatečný objem.

Co uvařit jako první v pomalém hrnci?

Záleží na vašich preferencích a chutích, co byste si jako první v pomalém hrnci vyzkoušeli. Můžete začít něčím jednoduchým, například polévkou nebo gulášem, abyste zjistili, jak pomalý hrnec funguje.

Můžete si vyzkoušet i něco náročnějšího, jako je kuřecí nebo hovězí maso s rýží a zeleninou. V pomalém hrnci lze připravit téměř jakékoliv jídlo, takže se nebojte zaexperimentovat a zkuste i nové recepty.

 

Recepty pro vaření v pomalém hrnci: Pomalý hrnec recepty

Jaké jsou recepty na vaření v pomalém hrnci? Pojďme se na některé recepty podívat, ať víte, co za delikatesy se dá v tomto přístroji připravit. Na internetu najdete různé recepty. Většinou bývají u každého modelu přiloženy recepty, které jsou přizpůsobené konkrétnímu modelu. Vařením v pomalém hrnci se můžete naučit i spoustu pokrmů, které jste před tím ještě nikdy nevařili.

Recept: Vepřové plátky na rajčatech v pomalém hrnci

Tento recept je opravdu skvělý. Výborné vepřové plátky na rajčatech, které jsou připravené za pomocí pomalého hrnce.

Recept: Hovězí guláš v pomalém hrnci

Ochutnejte skvělý hovězí guláš, který je připraven v pomalém hrnci. Recept na hovězí guláš naleznete na internetu.

Více receptů pro pomalý hrnec

Mnoho receptů do pomalého hrnce naleznete na mnoha internetových stránkách. Doporučujeme se podívat na recepty například zde. V pomalém hrnci připravíte mnoho jídel a receptů. Vaší fantazii se meze nekladou. Nejlepší na tom je, že všechna jídla připravená v pomalém hrnci si zachovají důležité minerály a vitamíny. Vyberte si ten nejlepší recept pro pomalé vaření v pomalém hrnci.

Pomalý hrnec a pár slov závěrem

V tomto článku jsme si pověděli o tom, jak vybrat dobrý model pomalého hrnce a řekli jsme si o důležitých parametrech jako je objem a materiál nádoby, cena a mnoho dalších. Ze začátku se mohl výběr hrnce na pomalé vaření zdát jako složitý. Proto doufáme, že jsme vám s tímto článkem pomohli vybrat si ten ideální model pomalého hrnce. Doufáme, že se pomalý hrnec stane vašim pomocníkem u vaření a stane se tak často používaným přístrojem, který vám připraví chutné a zdravé jídlo bez zbytečné námahy. Tento přístroj by si měl koupit každý, kdo dbá na zdravý životní styl a zajímá ho kvalita jídla a obsah živin.

Pomalý hrnec

video

Pomalý hrnec a zajímavé video

Podívejte se na názor na pomalý hrnec a na recepty v tomto video od YouTube uživatelky Domi Happy:

Pomalý hrnec video YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=OiDoGay0aX0

Názory zákazníku na pomalý hrnec

Karel:
Jsem nadšený z pomalého hrnce. Dám do něj vše a on to pomalu uvaří. Jsem z toho fakt nadšený.

Petra:
Nejdřív jsem váhala zda pomalý hrnec zakoupit, ale tento článek mě přesvědčil! Jsem za to ráda.

Karla:
Já jsem teda nevěděla, že něco jako pomalý hrnec existuje. Když jsem ho objevila, už vařím jen v něm! Jsem z toho nadšená.

Petr:
Koupil jsem ho manželce pod stromeček. U nás je kuchařka hlavně moje manželka. Obával jsem se zda to bude dobrý dárek. Nakonec jsem z něj nadšený já i moje manželka. Výhody převažují nad negativy. Používáme ho minimálně jednou denně. Výborný na sous vide vaření. Děláme v něm několik porcí denně.

Jana:
Jsem si ho koupila jen tak a nemůžu si ho vynachválit. V prodejně mi ho ukázali a byl to jasný kup. Počkala jsem si ovšem na slevovou akci. Spatřuju v tom samé výhody. Doporučuju na sous vide.

Doporučujeme také:
Srovnání pomalých hrnců od Žebříčkátor.cz

Časté dotazy

Jak dlouho trvá vaření pokrmů v pomalém hrnci?

Doba vaření v pomalém hrnci závisí na druhu pokrmu, který se vaří. Některé pokrmy, jako je například polévka, mohou být hotové za několik hodin, zatímco jiné pokrmy, jako je například maso, mohou vyžadovat i několik celých dní. Je důležité pečlivě se podívat na návod k vaření v pomalém hrnci, abyste měli přesnou představu o tom, kolik času vaření vyžaduje.

Můžu použít pomalý hrnec na vaření všech druhů pokrmů?

Pomalý hrnec je vhodný pro vaření širokého spektra pokrmů. Můžete v něm připravovat maso, ryby, luštěniny, zeleninu i těstoviny. Je však důležité si uvědomit, že v pomalém hrnci se vaří pomocí nízkých teplot a dlouhého časového intervalu, takže některé pokrmy mohou vyžadovat předvaření nebo přidání vody během vaření.

Kolik pomalý hrnec stojí peněz?

Pomalé hrnce se obvykle pohybují v cenovém rozmezí od několika stovek do několika tisíc korun. Můžete si vybrat z široké škály pomalých hrnců v různých cenových hladinách podle svých potřeb a rozpočtu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.5]

Mohlo by vás také zajímat