Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání kamer do auta

Umístění ve srovnání: 10. místo

Mio MiVue J85 Wi-Fi
Autokamera Mio MiVue J85 Wi-Fi

Zobrazit v obchodech

Popis a hodnocení kamery do auta MiVue J85

Tato kamera do auta zaznamenává materiál ve dne i v noci. Široký úhel kamery 150 ° a jas objektivu F1,8 vám umožní zachytit každý detail na silnici. Vaše cesta je zaznamenána v kvalitě 2,5K QHD 1600p, takže bude zaznamenán každý detail a každá sekunda na silnici.

Speciální design kamery do auta MiVue J85 neomezuje zorné pole řidiče. Zařízení může být instalováno za zpětným zrcátkem, aby se zabránilo nepořádku nebo překážce ve výhledu na čelní sklo, aby se zachovalo plné zorné pole.

Kamera do auta MiVue J85 je vybavena vysoce kvalitním optickým snímačem STARVIS CMOS, který poskytuje vynikající kontrast a jasné a syté barvy i při slabém osvětlení. Kvalitní záběry jsou zásadní, ať už si je chcete jen uchovat jako záznam pro zábavu, nebo je předat pojistiteli spolu s reklamací.

Svá videa můžete okamžitě zálohovat do svého smartphone nebo je sdílet prostřednictvím aplikace MiVue Pro. Přenos záznamu z kamery do auta do telefonu nebo počítače nikdy nebyl jednodušší. Bezdrátová aktualizace přes WI-FI zajistí, že firmware MiVue J85 bude vždy aktuální a bude mít maximální rychlost přenosu dat.

Dostaňte se bezpečně do cíle díky pokročilým bezpečnostním systémům zabudovaným do kamery  – ADAS.

Kamera do auta MiVue J85 Wi-Fi má následující systémy: antikolizní systém, asistent jízdního pruhu, únava řidiče a Stop & Go – připomínající nám vozidlo jedoucí před námi.

Pokud chcete, jsou v každém záznamu zaznamenány důležité informace, jako je poloha GPS a rychlost.

Záznam rychlosti může nebo nemusí být na záznamu viditelný – záleží na tom, jakou možnost zvolíte. Na rozdíl od jiných autokamer, které jsou dnes na trhu, je celý modul GPS umístěn uvnitř zařízení. Pro větší klid je funkce GPS vylepšena o upozornění na rychlost a body kamery, které vám pomohou dodržet rychlostní limit na silnici.

Náhlá změna pohybu nebo náhlé přetížení může znamenat nehodu: když vestavěný tříosý snímač otřesů detekuje náhlé přetížení, záznam z kamery se automaticky uloží se v samostatném adresáři, který nelze přepsat novým záznamem. Vaše data jsou tedy v naprostém bezpečí.

Díky pokročilým algoritmům a důmyslným řešením inženýrů Mio kamera MiVue J85 automaticky přejde do režimu parkování a zaznamená obraz, když je detekován pohyb před vozidlem nebo dojde k nárazu. Tím je zajištěno, že jsou shromažďovány důkazy, i když jste daleko od vozidla.

Pokud necháte auto na parkovišti, můžete si být jisti, že na něj někdo dohlíží. A tím kdo na něj dohlíží je tato autokamera.

Pokud zrychlíte nebo se přiblížíte k radaru, kamera vás upozorní hlasem.

Cena kamery Mio MiVue J85

Kolik tato kamera do auta stojí peněz? Tato kamera se prodává za cenu 3 590 Kč s DPH.