Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání kamer do auta

Umístění ve srovnání: 8. místo

Navitel MR250
Autokamera Navitel MR250

Zobrazit v obchodech

Popis autokamery Navitel MR250

Zajímavá autokamera, která je integrovaná do zpětného zrcátka – Navitel MR250. Díky tomu je kamera málo viditelná a ostatní účastníci provozu si ji nevšimnou na první pohled.

Kamera Navitel MR250 patří mezi unikátní kamery do auta.

Kamera vám zaznamená vše i za automobilem. Jedná se tedy o duální kameru do auta, která zaznamenává vše, co se kolem šustne.

Rozlišení přední kamery – 1920 x 1080. Rozlišení zadní kamery je 1962 x 1482. Kamera zároveň zaznamenává i zvuk.

Multifunkční videorekordér do auta Navitel MR250 s vysoce kvalitním záznamem je ideální pro majitele automobilů, kteří hledají vysoce kvalitní a levné řešení. Zařízení má integrovaný detektor pohybu, který umožňuje záznam videa bez přítomnosti řidiče.

Balení kamery do auta a obal

Zařízení je dodáváno v podlouhlém obdélníkovém obalu, na kterém najdete úplné informace o kameře do auta Navitel MR250.

  • Kamera do auta Navitel MR250
  • Zadní kamera do auta
  • Video kabel
  • USB kabel
  • Přísavky
  • Šrouby
  • Uživatelská příručka – manuál
  • Záruční list

Vzhled kamery Navitel MR250

Navitel MR250 dostal do vzhledu kovový rám, na kterém je upevněn dekorativní tmavě šedý plast. Zařízení není těžké a získalo kompaktní velikost. Tenké tělo perfektně zapadne do interiéru jakéhokoli automobilu a jeho stylový a vysoce kvalitní design dokáže zaujmout vaše cestující.

Na přední straně zařízení je zpětné zrcátko, uprostřed kterého je integrován 5palcový IPS displej. Níže uvidíte označení ovládacích tlačítek, která vám nedovolí splést se při jejich používání.

Obecně řečeno, Navitel MR250 má skvělý vzhled, zaoblené hrany a kvalitní materiály. Kvalitní zpracování zařízení plně odůvodňuje cenu tohoto modelu kamery do auta od značky Navitel.

Recenze autokamery Navitel MR250

Začněme tím hlavním, videozáznamem. Zařízení získalo do vybavení vynikající čip, který vám umožňuje nahrávat videa ve vysokém rozlišení Full HD. Kvalita záznamu je vynikající. Ani jedna SPZ projíždějícího vozu nezůstane rozmazána. 160stupňové zorné pole umožňuje zachytit vše, co se děje před vaším vozidlem na silnicích.

Dobré výsledky vykazuje také nahrávání v noci. Kvalita obrazu je dostatečná, aby poskytovala videozáznamy jako důkaz vaší neviny.

Další výhodou kamery Navitel MR250 je, že do zařízení je integrován detektor pohybu, což bude vynikající způsob, jak se chránit, když necháte auto na parkovišti bez dozoru.

Doporučujeme vypnout funkci automatického podsvícení, abyste ušetřili výdrž baterie, což vám také umožní pořizovat snímky bez jakéhokoli rizika a bez upozorňování na sebe.

Měli byste také vzít v úvahu ještě jeden faktor, Navitel MR250 dostal do vybavení 400 mAh baterii, která neumožní nahrávání po dlouhou dobu bez přísunu energie z nastartovaného auta.

Za kolik se autokamera prodává?

Kameru do auta Navitel MR250 NV si můžete pořídit za cenu, která se pohybuje kolem 2 190 Kč s DPH.