Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání alkohol testerů

Umístění ve srovnání: 2. místo

Alkohol tester Sencor SCA BA50FC
Alkohol tester Sencor SCA BA50FC

Zobrazit v obchodech

Popis alkohol testeru Sencor SCA BA50FC

Sencor SCA BA50FC. Další dobrý alkohol tester, který se umístil v našem srovnání alkohol testerů. Tento alkohol tester je vybaven profesionálním elektrochemickým senzorem. Tento typ senzoru nabízí velmi přesné měření alkoholu v dechu. Je vybaven přehledným LCD displejem, který vám zobrazí všechny důležité informace, které potřebujete vědět k měření.

Jaká je jeho odchylka? Tento alkohol tester od značky Sencor je velmi přesný. Jeho maximální hodnota odchylky je 0,08‰ BAC.

Doba měření se pohybuje jenom kolem 5 až 7 sekund. LCD displej nabízí velmi dobře čitelné číslice hodnoty alkoholu.

Tento alkohol tester nabízí praktické dobíjení baterie. Můžete ho nabíjet jednoduše přes USB kabel z notebooku nebo z jiných zařízení, která mají USB výstup.

Další výhodou je automatické samočištění alkohol testeru. V balení naleznete dva náhradní náústky.

Parametry alkohol testeru Sencor SCA BA50FC

Tento alkohol tester Sencor SCA BA50FC nabízí tyto parametry:

  • LCD displej
  • Automatické vypnutí
  • Rychlost měření – 5s
  • Elektrochemický senzor
  • Hmotnost: 82 gramů
  • Rozměry alkohol testeru: 110 x 53 x 19 mm
  • Paměť výsledků

Recenze uživatelů na model Sencor SCA BA50FC

Zákazník:

Měření je relativně rychlé, zahřívá se to tak 10 sekund, pak je třeba do toho asi 5 sekund dýchat a dalších 5 sekund se vyhodnocuje výsledek. Výdrž baterie na jedno nabití se zdá být dobrá.
V balení jsou dva plastové náhubky (což stačí pro používání v rodině, dají se normálně omýt, takže nejsou třeba žádné náhradní představující jen zbytečný plastový odpad), pro nabíjení je třeba vlastní nabíječka (např. od mobilu).

Zákazník:

Alkohol tester jsem koupil podle toho, co máme u nás ve firmě. Používáme ho tam pro zaměstnance a funguje dobře. Jsem s ním velmi spokojený.

Zákazník:

Síce ho mám velmi krátce, ale funguje tak jak má. Má dobře čitelnej displej, dobré ovládání a řekl bych, že je velmi přesný. Porovnával jsem to s dalším profi alkohol testerem. Dají se k tomu dokoupit náhradní náústky, což považuji za plus tohoto výrobku. Dají se dokoupit i čidla za dobrou cenu. Tento model alkohol testeru plně dostačuje mým potřebám.

Cena Sencor SCA BA50FC

Kolik alkoholtester Sencor SCA BA50FC stojí na našem trhu? Můžete si ho koupit za cenu kolem 1 099 Kč s DPH.