Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Šlehače

šlehačeŠlehač se stal nepostradatelným pomocníkem v téměř každé kuchyni. Nahradil zdlouhavé a namáhavé ruční šlehání metličkami. Pokud je vaším hobby vaření, je pro vás šlehač nezbytným pomocníkem.

Kromě usnadnění práce a úspory času jsou navíc těsta a krémy díky preciznímu našlehání nadýchanější, bez hrudek a mají mnohem lepší strukturu. Kdo začal šlehač používat, nebude se už chtít ke šlehání metličkami vrátit.

V základní výbavě ručních šlehačů bývá dvojice šlehacích metel a hnětacích háků. Mohou mít ale i další nástavce, které funkce šlehače rozšíří ještě například o mixování a sekání. Jeden přístroj tak v kuchyni zastane několik dalších kuchyňských pomocníků. Díky tomu v kuchyni uspoříte místo a peníze.

Nejlepší šlehače: 10 nejlepších šlehačů

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali 10 nejlepších šlehačů. Jak jsme tyto modely vybírali? Vybrali jsme je podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Tyto modely jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Tyto produkty si můžete seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit produkty podle orientační ceny s DPH.

NázevVzhledPříkon (W)Počet rychlostíOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Bosch MFQ 4030Šlehač Bosch MFQ 40305005939Zobrazit v obchodech
Bosch ErgoMixx MFQ36440Šlehač Bosch ErgoMixx MFQ3644045051090Zobrazit v obchodech
Bosch MFQ 4080Šlehač Bosch MFQ 408050051748Zobrazit v obchodech
Bosch MFQ2210Šlehač Bosch MFQ22103754559Zobrazit v obchodech
ROHNSON R 5510Šlehač ROHNSON R 55105005399Zobrazit v obchodech
Bosch ErgoMixx MFQ36400Šlehač Bosch ErgoMixx MFQ364004505699Zobrazit v obchodech
ETA 0044Šlehač ETA 00442503399Zobrazit v obchodech
Hyundai HM 706Šlehač Hyundai HM 7062205314Zobrazit v obchodech
Braun HM 3137Šlehač Braun HM 313750051588Zobrazit v obchodech
Bosch MFQ 4730Šlehač Bosch MFQ 473057551299Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení šlehačů od jejich uživatelů.

Jak vybrat šlehač

Na trhu naleznete celou řadu různých šlehačů a proto nemusí být úplně jednoduché vybrat si ten pravý šlehač do vaší domácnosti. Proto jsme pro vás sepsali tento návod, kde se dozvíte jak vybrat šlehač. Podíváme se na důležité parametry jako je typ šlehače, nástavce, příslušenství, cena a mnoho dalších parametrů.

Co od šlehače očekáváte (nebo Na co budete šlehač nejčastěji používat)?

Při rozhodování, který šlehač koupit, vybírejte podle toho, k čemu ho budete nejčastěji používat a kolik místa by měl ve Vaší kuchyni zabrat. Pokud si nejste jisti, pořiďte si raději šlehač s bohatší výbavou. Důležité také je, pro kolik osob se šlehačem budete jídlo připravovat. Množství strávníků přizpůsobte i objem nádoby šlehače, počet otáček a jeho příkon.

Obsluha šlehače by měla být jednoduchá, pohodlná a jeho konstrukce dostatečně bytelná.

Typy šlehačů

Jednotlivé modely se liší příslušenstvím, výkonem, hlučností, snadností obsluhy, kvalitou konstrukce, materiálem, velikostí/skladností a designem.

Ruční šlehač

Ruční šlehač je kuchyňský přístroj určený ke šlehání sněhu z bílků, mléčné pěny, bramborové kaše, šlehačky, pomazánek, krémů a různých druhů těst. V základní výbavě mívá 2 šlehací metličky a 2 háky na hnětení tužších těst. Pořídit si můžete i multifunkční šlehač s bohatým příslušenstvím, který zastane funkci tyčového mixéru a sekáčku.

Ruční šlehače mají jednodušší konstrukci než stojanové šlehače, snadno se ovládají, jsou cenově dostupné, dobře se čistí a zaberou málo místa. Práce s nimi však vyžaduje více času a při delším šlehání může být namáhavější, protože šlehač po celou dobu šlehání držíte v ruce.

Nástavce a příslušenství

Šlehací metly

Šlehacími metlami krásně vyšleháte sníh z bílků, mléčnou pěnu, šlehačku, krémy a řidší – například litá nebo piškotová těsta. Metličky mohou být různě tvarované a doplněné o kuličky, které zajistí lepší šlehání.

Hnětací háky

Hnětací háky mají spirálový tvar zakončený hákem a jsou masivnější než šlehací metly. Díky tomu jsou vhodné ke zpracování tuhých těst.

Balonové metly

Dalším doplňkem mohou být balonové metly, které oproti klasickým metlám disponují větším počtem šlehacích ramen.

Nástavec tyčového mixéru

Velmi praktický je nástavec tyčového mixéru. Rozmixujete jím většinu potravin – připravíte ovocné koktejly, kojeneckou výživu, majonézu, pomazánky, pyré, rozmixujete polévku nebo zeleninu či hrudky v omáčce. Tento nástavec se u ručních šlehačů obvykle nasazuje na zadní stranu přístroje. Pro mixování horkých polévek a omáček je vhodnější odolnější kovový nástavec. Se speciálním nástavcem můžete rozsekat ořechy, bylinky nebo udělat ledovou tříšť. Častým doplňkem k tyčovému mixéru bývá i praktická mixovací nádoba. U tyčového mixéru obvykle musíte po celou dobu mixování držet pulzní spínač. Proto při koupi šlehače s tímto příslušenstvím věnujte pozornost i jeho zpracování.

Sekáčky (choppery)

Součástí příslušenství ke šlehačům může být také nádobka se sekacími noži. Výborně nasekají ovoce, zeleninu, ořechy, koření či bylinky na přípravu pesta. Výkonnější modely pak dokáží nasekat i menší množství masa nebo nadrtit led.

Další typy šlehačů

Stolní šlehač

Pokud Vám nevyhovuje ruční šlehač, pořiďte si výkonnějšího pomocníka – stolní šlehač. Kromě šlehače je tvořen základnou, do které je umístěna velká mísící nádoba. Je užitečný při jakémkoliv pečení – na šlehání krémů i těst. Vložíte do něj suroviny, šlehač zapnete a můžete se věnovat něčemu jinému. Je levnější a zabere méně místa, než kuchyňský robot a přesto Vám výrazně usnadní v kuchyni práci. Podle toho, jaké příslušenství obsahuje, kromě šlehání může i sekat, mixovat a nadrtit ledovou tříšť.

Kuchyňský robot – Váš multifunkční pomocník

Kuchyňské roboty bývají větší, vyšší, odolnější, výkonnější a tím i vhodnější pro delší mixování než stolní mixéry. Záleží, s jak bohatým příslušenstvím a s jakými funkcemi si robot vyberete. Moderní roboty šlehají, mixují, drtí, sekají, melou, krájí, odšťavňují, vyrobí zmrzlinu nebo mohou mít funkci vaření. Můžete v nich tak současně vařit a míchat. Samozřejmě u těchto robotů musíte počítat s vyšší pořizovací cenou, náročnější údržbou a horší skladností přístroje. Ideální je, pokud máte přístroj trvale umístěný na kuchyňské lince, což není z prostorových důvodů možné ve všech kuchyních. Roboty bývají opatřené bezpečnostní pojistkou – spustí se jen tehdy, pokud jsou všechny díly správně nasazené.

Smoothie maker

Mixér na smoothie hojně využijí především milovníci zdravého životního stylu. Rychle a jednoduše si s jeho pomocí vyrobíte osvěžující smoothie nebo nutriční nápoj. Mixér je levný a snadno se ovládá.

Materiál šlehače

Jedním z předpokladů pro bezproblémový chod šlehače a jeho dlouhou životnost je, aby byl vyroben z materiálu s vyšší odolností vůči mechanickému a tepelnému poškození. Samozřejmě je nutné, abyste šlehač používali a udržovali pouze způsobem určeným výrobcem. Například ne každý typ je určený pro drcení ledu nebo mixování horkých pokrmů. Pokud budete v mixéru zpracovávat horké pokrmy, místo plastu zvolte raději odolný tritan nebo sklo, které nereagují s potravinami – nepřejímají jejich pachy a barvy.

Plastové šlehače

Nejlevnější typy plastových šlehačů bývají vyrobené z méně kvalitního plastu, který nemá tak dlouhou životnost, jako šlehače z kvalitních a odolných materiálů. Nejsou příliš vhodné pro mixování horkých pokrmů a mohou se od potravin zabarvit. Dobře se však udržují a mají nízkou pořizovací cenu.

Nerezové šlehače

Nerezové šlehače jsou oproti plastovým šlehačům dražší a náročnější na údržbu. Vyznačují se však vysokou odolností, precizním zpracováním a luxusním vzhledem, přičemž vybírat můžete z mnoha barev. Nejčastěji bývají šedé, černé, bílé nebo červené. Kovové šlehače mívají delší životnost než šlehače plastové.

Materiál metel

Metly jsou jednou z nejdůležitějších součástí šlehače. K přístroji se připevňují do otvorů pomocí rychloupínacího systému, který zaručuje jejich jednoduchou a nenáročnou výměnu. U jakéhokoliv typu šlehače se zaměřte na to, aby jeho šlehací metly, háky a další příslušenství, které přichází do bezprostředního kontaktu s potravinami, byly vyrobené z kvalitní nerezové oceli. U nutričních mixérů by nože měly být ještě pokryty titanovou vrstvou, aby se při mixování nezničily vitamíny a minerální látky. Kvalitní materiál zajistí dlouhou životnost a snazší údržbu.

Hmotnost šlehačů

Od druhu materiálu, ze kterého je šlehač vyrobený, se odvíjí i jeho hmotnost. V případě ručního mixéru by měl být mixér co nejlehčí, aby se s ním dobře pracovalo. Proto při výběru šlehače zvažte, jak často budete šlehač používat a jestli upřednostníte kvalitnější těžší nerezový před šlehačem plastovým.

Jak výkonný šlehač budete potřebovat (nebo Jak výkonný šlehač si pořídit?)?

Čím víc funkcí a příslušenství šlehač má, tím by měl být výkonnější. Ve výkonnějších šlehačích mnohem lépe a rychleji zpracujete i odolnější tužší suroviny. Kvůli vyššímu příkonu šlehač spotřebuje větší množství elektrické energie. Příkon ručních šlehačů se pohybuje od 125 W do 750 W. Jak velký příkon spotřebič má, najdete pod označením „W“ (watty).

Počet otáček

Počet otáček za minutu, tedy kolikrát se metly ve šlehači za minutu otočí, si na šlehačích volíte sami. Počet otáček zvyšujete nebo snižujete podle druhu zpracovávané suroviny, protože každá vyžaduje jinou rychlost šlehání. Pro našlehání krémů a pomazánek postačí 10 000 otáček za minutu. Chcete-li však například nadrtit led nebo nasekat ořechy, pak budete potřebovat přístroj s rychlostí od 20 000 otáček za minutu. Stisknutím tlačítka Turbo nebo Puls dojde k okamžitému zvýšení otáček na maximum.

Hlučnost

I hlučnost je u šlehače důležitým parametrem. Především pokud šlehač používáte často a nechcete rušit rodinu či sousedy. Hlučnost šlehačů při jejich plném výkonu se pohybuje od 65 do 85 dB (decibelů). Čím vyšší počet otáček navolíte, tím je šlehač hlučnější.

Počet rychlostí

Nastavením rychlosti měníte počet otáček podle aktuální potřeby. Různé druhy potravin vyžadují různou rychlost míchání. Kolika rychlostní šlehač je právě pro Vás ideální, záleží na tom, na přípravu jakých pokrmů ho budete nejvíc využívat. Pro občasné použití Vám postačí šlehač se 3 rychlostmi. Budete-li šlehač používat často a zpracovávat různé druhy potravin, pořiďte si šlehač, na kterém můžete navolit i 15 rychlostí.

Všechny šlehače by měly mít pomalý start, který usnadňuje přidávání dalších přísad, aniž by došlo k jejich rozptýlení mimo míchací nádobu.

Dražší přístroje mívají LED ukazatel, kde na displeji vidíte aktuální rychlost šlehače.

Čištění šlehače

Nejlépe se udržují ruční šlehače – stačí odejmout a umýt šlehací metly nebo háky a tělo šlehače otřít vlhkou utěrkou. Oproti tomu u stolních přístrojů je při údržbě potřeba odmontovat větší množství příslušenství.

Hmotnost a stabilita šlehače

S lehčími typy ručních šlehačů je práce pohodlnější a méně namáhavá než při použití těžších modelů. Plastové šlehače jsou sice lehčí, ale nejsou už tolik odolné, jako šlehače kovové. Ideální je najít kompromis mezi váhou a kvalitou přístroje.

Důležitá je i stabilita šlehače. Při vyšších otáčkách nebo při zpracovávání tvrdších surovin šlehače často vibrují. V té chvíli je práce s nimi náročnější a méně komfortní. U stolních šlehačů z tohoto důvodu výrobci nožky mixéru opatřují protiskluzovými patkami.

Obecně platí, že čím je přístroj těžší a robustnější, tím je lepší jeho stabilita.

Cena šlehače

Ruční šlehač si můžete pořídit již od 200 Kč. Tyto levnější šlehače mívají pouze základní výbavu a nižší výkon 250 – 300 W. Dražší šlehače již obvykle disponují bohatším příslušenstvím zahrnujícím různé nástavce a šlehací místu. Jejich příkon se pohybuje kolem 350 W.

Do nejdražší cenové kategorie se řadí velmi výkonné modely s příkonem 500 – 700 W a s možností volby více rychlostí. Mnohdy je však cena při stejných technických parametrech navýšena kvůli preciznímu provedení a originálnímu designu vyhlášených značek.

Délka přívodního kabelu

K pohodlné práci se šlehačem přispívá i délka přívodního kabelu, který by měl být dostatečně dlouhý, aby použití přístroje v kuchyni nelimitoval nebo nepřekážel. Pokud kabel nedosáhne k zásuvce, musíte pro spotřebič nebo práci s ním najít jiné místo, případně použít prodlužovací kabel, což vše zbytečně komplikuje. Elektrické šlehače by Vám práci měly usnadnit a urychlit, ne přidělávat. Proto při koupi šlehače určitě zohledněte i délku přívodního kabelu.

Bezpečnost šlehače

Uživatele i kuchyňský spotřebič chrání několik bezpečnostních prvků. Některé mixéry nelze spustit, dokud nejsou všechny jejich součásti správně nasazené. Základním bezpečnostním prvkem je ochrana proti přehřátí elektrospotřebiče. K bezpečnější práci s kuchyňskými přístroji napomáhají i rukojeti s protiskluzovými nožičkami.

Při koupi šlehače pečlivě zkontrolujte kvalitu ovládacích prvků, odolnost zacvakávacích mechanismů, provedení závitů a těsnost spojů. Aby Vám Váš kuchyňský pomocník sloužil dobře a co nejdéle, je důležité používat ho v souladu s určením přístroje a správně udržovat.

Šlehače: Jak šlehač používat?

Než začnete šlehač používat, vždy si přečtěte návod k použití. Před spuštěním šlehače si tahem ověřte, jestli jsou metly ve šlehači pevně zasazené. Přístroj spusťte, až když jsou metly ponořené v surovinách, které budete šlehat. Tím zabráníte jejich rozstříknutí mimo nádobu. Během šlehání metly držte nad dnem nádoby, aby se nepoškrábalo.

Šlehače: Značky šlehačů

S jakými značkami šlehačů se setkáte na našem trhu? Pojďme se na ně podívat, ať se v nich lépe vyznáte.

Šlehače Sencor

Šlehače Sencor

Značka Sencor pochází původně z Japonska. Zabývá se prodejem a výrobou spotřebního zboží a vznikla v roce 1969 v Japonsku. Od 90. let tuto značku vlastní česká firma Fast ČR. Sencor se zabývá prodejem mnoha spotřebičů, které jsou dobře cenově dostupné. Koupíte od něj i ruční mixér a ruční šlehače. Mezi nabízeními šlehačemi se značka Sencor dokáže prodrat mezi modely, které nabízejí dobrý poměr cena / výkon. Na našem trhu naleznete více jak desítky různých modelů šlehačů od značky Sencor. Mezi nejpopulářnější modely patří tyto ruční šlehače: Sencor SHM 5203, Sencor SHM 5206WH, Sencor SHM 5270, Sencor SHM 5205, Sencor SHM 6203 SS a další.. Modely od Sencoru nabízí různé funkce jako je různý počet rychlostí, pulzní spínač, tlačítko turbo a mnoho dalšího. Naleznete je skladem v mnoha prodejnách.

Šlehače Bosch

Šlehače Bosch

Pokud je vaším hobby vaření, budete potřebovat kvalitní ruční šlehače. Ty naleznete hlavně u značky Bosch.

Firma Bosch je nejen u nás velmi dobře známá. Jedná se o Německou firmu založenou Robertem Boschem. Bosch produkuje výrobky již téměř 130 let. Dělá mnoho domácích spotřebičů, které potřebujete každý den ve své domácnosti včetně ručních šlehačů a dalších mixérů. Od tohoto výrobce si můžete vybrat dostupné šlehače jak pro hobby nadšence tak i pro profesionální použití. Mezi nejčastěji prodávané šlehače od značky Bosch se řadí tyto produkty: Bosch MFQ 4030, Bosch MFQ 4080 nebo Bosch ErgoMixx MFQ 36460.

Mezi jejich hlavní výhody patří tichý chod, různý počet rychlostí či různé stupně nastavení. Zákazníci si produkty od značky Bosch velmi chválí.

Ruční mixér a ruční šlehač od značky Bosch je skladem v mnoha internetových a kamenných prodejnách.

Šlehače Braun

šlehače Braun

Značka Braun je další populární značkou, která nabízí své ruční šlehače a další mixéry. Kromě toho nabízí značka Braun mnoho dalších spotřebičů do kuchyně. Od značky Braun si vyberete zejména tyto modely ručních šlehačů: Braun HM 3135 nebo Braun HM 3000 a další modely ručních šlehačů. Tyto modely naleznete skladem v mnoha prodejnách.

Šlehače od značky Concept

šlehače Concept

Značka Concept je významným dodavatelem domácích spotřebičů na náš trh včetně ručních mixérů a ručních šlehačů. Concept je českou značkou založenou kolem roku 1991. Značka Concept má význačné portfolio domácích spotřebičů a výjimkou nejsou ani samotné šlehače. Od značky Concept zakoupíte šlehače, které mají dobrý poměr ceny a výkonu. Od této značky zakoupíte například tyto šlehače: Concept SR 3130 nebo Concept SR 3140. Tyto modely naleznete skladem v mnoha prodejnách. Modely nabízejí různý počet rychlostí a jejich chod je docela tichý.

Šlehače Russell Hobbs

Ruční šlehače Russell Hobbs

Russell Hobbs je britskou značkou, která vyrábí mnohé přístroje do vaší kuchyně. Vyrábí například rýžovary, smoothie makery, šlehače nebo pomalé hrnce. Výrobky od této značky jsou dobře cenově dostupné a zároveň tato značka dbá na inovace a použití nejnovějších technologií. Tato značka například uvedla první rychlovarnou konvici na trh ve Velké Británii v roce 1960. V současné době je tato značka jedničkou na trhu ve Velké Británii a získává postupně na oblibě po celém světě včetně Česka. Značka prodává například tyto modely ručních šlehačů: Russell Hobbs 25200, Russell Hobbs 25202 nebo Russell Hobbs 24670. Tyto modely jsou nabízeny skladem v mnoha internetových prodejnách.

Ruční šlehače ETA

Ruční šlehače ETA

Kdo by neznal českou značku ETA? Mnozí z nás si ji pamatujeme si jako výrobce vysavačů. Tato firma se dnes zabývá výrobou mnoha domácích spotřebičů včetně ručních šlehačů. S ručními šlehači ETA si dopřejete skvělá a chutná jídla. Umí toho doopravdy hodně a pokud hledáte dobrý poměr cena / výkon a hezký design, pak jsou ruční šlehače od značky ETA vhodnou volbou. U značky ETA se setkáte zejména s těmito modely ručních šlehačů: ETA 2089 Cuore, ETA 1089 90000 CUORE, ETA 1089 90010 Cuore, ETA 0089 90000 CUORE a další. Kromě ručního šlehače od značky ETA zakoupíte i ruční mixér.

Mezi přednosti produktů patří tichý chod, tlačítko turbo, různé stupně nastavení rychlostí, dostatečný příkon a výkon a snadná dostupnost v mnoha prodejnách.

Ruční šlehače Electrolux

Ruční šlehače Electrolux

Electrolux je znám nabídkou různých domácích spotřebičů včetně bílého zboží.

Electrolux je švédský koncern založený v roce 1919. Firma se zabývá výrobou chladniček, myček, praček, klimatizací a výjimkou nejsou ani rychlovarné konvice či ruční šlehače a další kuchyňské náčiní.

Ruční šlehače od značky Electrolux se vyznačují kvalitním zpracováním a mnoha funkcemi jako je turbo tlačítko, různé stupně rychlosti apod. Electrolux též hodně dbá na bezpečnost. Modely ručních šlehačů Electrolux se mohou pyšnit jednoduchým ovládáním a praktickým designem.

Uživatelé většinou hodnotí značku Electrolux velice kladně a modely od ní naleznete skladem v mnoha nejen internetových prodejnách.

Ruční šlehače Mora

Dalšími poměrně populárními šlehači mezi zákazníky jsou produkty od značky Mora. Od této značky si zakoupíte především tyto modely ručních šlehačů: Mora MRP 350 X a další.

Ruční šlehače Tefal

Ruční šlehače Tefal

Firma Tefal je známá tím, že v roce 1954 vynalezla nepřilnavou pánev. Zabývá se výrobou mnoha domácích spotřebičů, které jsou hezké a zároveň kvalitní a cenově dostupné. Od této firmy najdete také hodně modelů ručních šlehačů a dalšího kuchyňského příslušenství. Ruční šlehače od značky Tefal jsou velmi kvalitní a nabízí mnoho užitečných funkcí. Od této značky si vyberete zejména tyto modely:

Ruční šlehače Philips

Ruční šlehače Philips

Známá nizozemská firma Philips se zabývá výrobou mnohých produktů z oblasti elektroniky. Například sluchátka, adaptéry, počítače, zubní kartáčky, nabíječky, tiskárny, vysílačky, zastřihovače, projektory, reproduktory, antény, žárovky, videokamery, holicí strojky, mp4, audio a mnoho dalšího včetně ručních šlehačů. Naleznete od ní i ruční mixér. Firma Philips byla založena v roce 1891 ve městě Eindhoven. Firma působí ve více jak 60 zemích světa. Od firmy Philips zakoupíte několik desítek modelů ručních šlehačů a mixérů. Všechny produkty působí hezkým a čistým designem. Ruční šlehače Philips se svojí přijatelnou cenou a hezkým designem rozhodně neudělají ostudu u vás v kuchyni.

Které další značky můžete nalézt v prodejnách?

  • Rohnson – ROHNSON R 5510, ROHNSON R-5520
  • Gorenje – Gorenje M 400 ORAB, Gorenje M 450 W
  • Beko – Beko HMM7420W, Beko HMM7350X, Beko HMM5400W
  • Orava – Orava SL-109, Orava SL 103
  • Hyundai – Hyundai HM 706
  • Philco – PHILCO PHHM 6325, Philco PHHM 6300, Philco PHHM 6301, Philco PHHM 630 MJ
  • Philips – Philips HR1578/00, Philips HR3740/00, Philips HR3745/00, Philips HR1576/20

Šlehač a pár slov na závěr

V tomto článku jste se dozvěděli o tom, jak si vybrat šlehač na domácí použití. Pověděli jsme si o důležitých parametrech, které je dobré znát k výběru tohoto druhu zboží.

Doufáme, že jsme vám s tímto úkolem výběru nového šlehače pomohli a vy si teď vyberete kvalitní model, který bude přesně podle vašich představ a bude vám fungovat dlouho bez jediné závady.

Nyní už vám k nákupu stačí pouze pár posledních kroků. Stačí si pouze váš vysněný produkt zakoupit v některém z online obchodů a naplnit v něm virtuální košík. Šlehač naleznete skladem v mnoha internetových e-shopech.

Z tabulky s porovnáním výše se proklikněte na srovnávací server Heureka, kde si můžete porovnat jednotlivé obchody a jejich ceny včetně recenzí a uživatelských zkušeností s konkrétním modelem šlehače. Dozvíte se tam také, kde jsou šlehače skladem a za jakou se prodávají cenu (vývoj ceny vás upozorní například na různé slevové akce).

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat