Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Smoothie makery


10 nejlepších smoothie makerů

Vybrali jsme a porovnali 10 nejlepších modelů smoothie makerů, které jsou dostupné na našem trhu. Jak jsme je vybírali? Smoothie makery jsme vybrali podle dostupných hodnocení uživatelů. Tyto modely jsme následně porovnali a seřadili do přehledné tabulky, kterou si můžete seřadit podle vašich preferencí. Pokud preferujete například nízkou cenu, můžete si smoothie makery seřadit podle orientační ceny s DPH.

NázevVzhledObjem nádoby (v litrech)Příkon (W)DisplejPočet rychlostíOrientační cena (s DPH)Dostupnost
G21 PerfectionSmoothie maker G21 Perfection2,51700Ne54939Zobrazit v obchodech
Sencor SBL 7170GGSmoothie maker Sencor SBL 7170GG0,6800Ne2999Zobrazit v obchodech
Concept SM 3365Smoothie maker Concept SM 33650,6300Ne1799Zobrazit v obchodech
SENCOR SBU 7677CHSmoothie maker SENCOR SBU 7677CH1,51500Ano72999Zobrazit v obchodech
Sencor SBL 7177CHSmoothie maker Sencor SBL 7177CH0,6800Ne2999Zobrazit v obchodech
Domo DO 436 BLSmoothie maker Domo DO 436 BL0,6300Ne1957Zobrazit v obchodech
Concept SM 3500Smoothie maker Concept SM 35001,81300Ne31999Zobrazit v obchodech
Bullet NB907CPSmoothie maker Bullet NB907CP0,9900Ne11790Zobrazit v obchodech
SmoothieJet PřenosnýSmoothie maker SmoothieJet Přenosný0,38Ne1299Zobrazit v obchodech
FitStream E1Smoothie maker FitStream E10,380,74Ne1869Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací server Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení smoothie makerů a smoothie mixérů od jejich uživatelů.

Nejlepší smoothie makery podle Heureky

Pokud nevidíte srovnání smoothie makerů, pak máte zřejmě zapnuté blokování reklamy.

Smoothie maker je mixérem, který vám připraví skvělé smoothie. Smoothie nápoj obsahuje prospěšné živiny pro vaše tělo. V jedné sklenici tak dostanete v přirozené formě vysokou koncentraci vitamínů a živin ve formě osvěžujícího nápoje z ovoce nebo zeleniny. Tento nápoj si pak můžete jednoduše vzít sebou do práce nebo do školy.

K výrobě skvělého smoothie nápoje budete potřebovat kvalitní smoothie maker. Na to, jak vybrat smoothie maker, se zaměříme v tomto článku. S rostoucí oblibou smoothie nápojů je na trhu stále více výrobců, kteří nabízejí různé smoothie makery. V tomto článku se zaměříme na důležité parametry a na nejlepší modely smoothie makerů na našem trhu v tomto roce.

Proč si zakoupit smoothie mixér?

Pro koupi smoothie mixéru / makeru existuje několik důvodů. Pokud ještě nejste rozhodnuti pro koupi smoothie makeru, podívejte se na tento seznam, který vás určitě přesvědčí, že smoothie maker si najde místo ve vaší domácnosti.

Proč smoothie maker? 7 důvodů proč si ho zakoupit

Jaké jsou důvody pro koupi smoothie makeru? Přečtěte si následujících 7 důvodů, které vás určitě přesvědčí.

 • Jednoduchá příprava smoothie bez špinění nádobí
 • Smoothie maker se dá jednoduše přenášet
 • Příznivá cena
 • Snadná údržba a čištění, dá se dát do myčky
 • Jednoduše se skladuje
 • Vytvoříte si lahodné nápoje z ovoce nebo zeleniny
 • Ovoce a zelenina se umixuje velmi rychle

Hodnocení a recenze nejlepších smoothie makerů

1. Delimano NutriBullet 600

smoothie maker mixer Delimano NutriBullet 600

Delimano NutriBullet 600 je velmi kvalitním smoothie makerem, se kterým  připravíte nejen smoothies, ale i dětské přesnídávky, zmrzlinu a další. Jedná se o kvalitní stolní mixér, který se hodí na mixování smoothies. Mixér je vybaven technologií Nutribullet. Tato technologie vám zajistí maximální využití všech fytoživin, které jsou uvnitř semínek, slupek atd.

Příkon tohoto modelu je 600 W a jeho hmotnost je 2,5 kg. Objem mísy mixéru je 0,7 l. U tohoto modelu se nedá měnit a regulovat rychlost mixování. Model má 20 000 otáček za minutu. Mixér zvládá pohodlně drtit i led.

Jaké jsou recenze u modelu Delimano NutriBullet 600 od jeho uživatelů? Tento model má velmi kladné hodnocení. Uživatelé oceňují silný výkon. Mixér zvládne posekat doopravdy vše, výjimkou nejsou ani chia semínka nebo bylinky. Smoothie zvládne připravit již do 15 sekund. Model Delimano NutriBullet 600 určitě doporučujeme všem, kdo chtějí konzumovat velmi lahodné smoothies.

2. Sencor SNB 6606 NP

smoothie makery Sencor SNB 6606 NP

Na druhém místě v našem srovnání se umístil mixér Sencor SNB 6606 NP. Jedná se o stolní mixér na smoothie. Kromě smoothies zvládne připravit i polévky, omáčky, zmrzliny, dětské příkrmy a další. Tento model mixéru je vybaven několika přednastavenými programy, které vám ulehčí používání tohoto mixéru. Model je vybaven šesticí velmi kvalitních nožů, které vám zaručí, že se z potravin dostane maximální množství živin do vašich smoothies a umí rozsekat celé ovoce nebo zeleninu. V balení naleznete také 5 velmi praktických nádob s víčkem. Tyto nádoby si můžete vzít kamkoliv sebou. Lze si je tak vzít do práce nebo na výlet. Zdravý nápoj můžete mít tedy kdekoliv po ruce. Tento model mixéru má příkon 1 200 W. Hmotnost je 4,25 kg. Objem nádoby je 1,2 l. Přepínač umožňuje regulovat rychlost při mixování, což je velmi pohodlné. Materiál nádoby je tritan. Délka přívodního kabelu je 1,2 m. Model je vybaven též pulsním spínačem a umožňuje také i drcení ledu.

Jedná se o skvěly smoothie mixér, který má dobrý poměr cena výkon. Model se prodává za cenu kolem 1 333 Kč s DPH.

3. Sencor SNB 4301RD

smoothie maker Sencor SNB 4301RD

Další smoothie maker od značky Sencor. Tentokrát se jedná o model Sencor SNB 4301RD. Jedná se o odlehčenou verzi předchozího smoothie mixéru Sencor SNB 6606. Model je vybaven šesticí vysoce kvalitních snímatelných nožů z nerezové oceli a nože jsou pokryty vrstvou titanu. Model je vybaven též dvěma nádobami, ve kterých můžete smoothies jednoduše přenášet, protože jsou vybaveny praktickými uzávěry. Jedna nádoba má objem 0,8 l a druhá 1 litr. Nádoby můžete pohodlně umývat v myčce na nádobí. V tomto mixéru připravíte kromě smoothies i polévky, omáčky nebo kojeneckou výživu pro vaše děti. Model má jednoduché ovládání. Mixér je velmi dobře cenově dostupný. Chybí u něj programy nebo regulování otáček u mixování. Mixér má příkon 1 000 W. Objem mísy je 1 l. Počet otáček u tohoto modelu je 20 000 za minutu. Délka přívodního kabelu je 1,2 m.

Jeho cena se pohybuje kolem 800 Kč s DPH. Jedná se o velmi dobrý mixér se skvělým poměrem cena / výkon. Uživatelé tento model hodnotí jako velmi dobrý. Většina zákazníků oceňuje vysoký výkon tohoto modelu. Některým uživatelům se nelíbí vyšší hlučnost, která se pohybuje kolem 95 dB.

4. Tefal Ultrablend Cook BL962B38

smoothie mixer Tefal Ultrablend Cook BL962B38

Tefal Ultrablend Cook BL962B38 je pokročilým mixérem, který je určený pro náročné uživatele. Kromě smoothies zvládne i mnoho dalších náročných úkolů. Zvládá i regulovat teplotu uvnitř mixéru. Jedná se totiž o vysokorychlostní ohřívací kuchyňský mixér. Tento mixér nabízí až 45 tisíc otáček za minutu. To vám připraví extra jemná smoothies. S tímto mixérem připravíte smoothies, polévky, pyré, omáčky, kompoty, sójové a mandlové mléko a mnoho dalšího. Tento mixér je vybaven šesti nerezovými noži ve třech úrovních. Mixér umožňuje mixovat studené i horké jídlo a potraviny. Tento model od Tefalu je vybaven 8 automatickými programy včetně funkce automatického čištění. Skleněná nádoba je odolná vůči teplotním šokům. Příkon tohoto modelu je 1 300 W. Výhodou je, že tento model je vybaven i přehledným LCD displejem, který vám ukáže všechny potřebné informace jako je zbývající čas, aktuální rychlost, aktuální program a mnoho dalšího. Model je též vybaven mnoha bezpečnostními prvky. Model nabízí i ovládání rychlosti. Můžete si zvolit až 10 různých rychlostí. Objem mísy je 1,75 l. Hmotnost celého přístroje je 6,2 kg.

Jedná se o velmi kvalitního všestranného domácího pomocníka. Dokáže umixovat úplně vše. Orientační cena tohoto modelu se pohybuje kolem 4 885 Kč s DPH.

5. Sencor SBL 2205VT

smoothie maker Sencor SBL 2205VT

Pokud si chcete připravit smoothies s přístrojem za co nejlepší cenu, pak vám může vyhovovat model mixéru Sencor SBL 2205VT. Jedná se o šikovný smoothie maker od značky Sencor. Kromě smoothies z ovoce nebo zeleniny s ním připravíte polévky, omáčky, koktejly, salsu, dětskou výživu a další. Jedná se o velmi jednoduchý smoothie maker, který je prodáván za skvělou cenu. Uvnitř mixéru se nacházejí 4 nože, které jsou z nerezové oceli a dají se jednoduše vyjmout. V balení naleznete 2 lahve. Jedná má objem 0,6 litru a druhá 0,3 litru. Můžete je použít i na výlet nebo do práce, protože lahve jsou vybaveny uzavíratelnými víky. Díky svému tvaru pasují i do držáků na nápoje v automobilech. Model má příkon 300 W. Hlučnost je 85 dB. Model není vybaven regulací rychlosti a neumí ani drtit led. Smoothies však zvládá připravit velmi dobře. Pokud potřebujete jednoduchého pomocníka na smoothie, pak je tento mixér velmi dobrou volbou za skvělou cenu. Jeho cena se totiž pohybuje jen kolem 540 Kč s DPH!

6. ETA 4011 90010 Blendic

smoothie maker ETA 4011 90010 Blendic

ETA 4011 90010 Blendic je velmi dobrý smoothie maker. Má dobré parametry za přijatelnou cenu, proto je vhodné tomuto mixéru věnovat pozornost. Stejně jako ostatní modely, zvládá i tento kromě smoothies přípravu i polévek, omaček, přesnídávek atd. Příkon tohoto modelu je 1 000 Wattů. V balení naleznete 2 lahve, které jsou z plastového materiálu. Obě dvě jsou o objemu 0,7 l. Mixér umí i drtit led. U modelu lze nastavovat rychlost mixování. Model je vybaven přepínačem s 3 úrovněmi nastavení rychlosti. Model je vybaven pulsním spínačem pro maximální výkon mixéru. Připravené smothies si můžete vzít s sebou kamkoliv jdete nebo jedete. Model je vyroben z nerezového materiálu, což mu dodává na atraktivním vzhledu. Přívodní kabel má delku 0,9 m. Hlučnost mixéru je 85 dB. Hmotnost přístroje je 2,5 kg.

Cena tohoto modelu mixéru na smoothie ETA 4011 90010 Blendic se pohybuje kolem 1 290 Kč s DPH.

7. Sencor SBU 7790 NP

mixer Sencor SBU 7790 NP

Stolní multifunkční mixér Sencor SBU 7790 je vhodný na smoothie, polévky a další pokrmy. Jedná se o model s větším objemem nádoby. Nádoba má totiž objem 2 litry. Model je vybaven regulátorem rychlosti. Lze nastavovat až 8 rychlostních stupňů. Na přístroji naleznete také displej, který vám ukáže všechny důležité informace.

Nádoba má objem 2 litry a je vyrobena z tritanu. Příkon tohoto modelu je 1 800 Wattů. Mixér zvládá i drcení ledu. Mixér je vybaven několika přednastavenými programy. Díky nim si můžete připravit lahodné smoothie, ovocné džusy nebo zde naleznete i program na výrobu domácí mouky. Dále vám programy ulehčí drcení ořechů nebo si vyrobíte lahodný milkshake. Cena tohoto modelu Sencor SBU 7790 se pohybuje okolo 2 000 Kč s DPH.

8. Sencor SHB 4362GR

rucni mixer Sencor SHB 4362GR

Ruční tyčový mixér nejen na smoothie Sencor SHB 4362GR je praktickým pomocníkem do vaší kuchyně. Tento ruční mixér má 800 W příkon. Jeho hmotnost je 0,9 kg. Model umožňuje 10 různých nastavení rychlosti. Objem nádoby je 0,8 litru. Délka přívodního kabelu je 1,2 m. Nádoba na smoothie je vyrobena z plastu. S tímto mixérem připravíte smoothie, polévky, džusy a další. Sencor SHB 4362GR je velmi hezkým a stylovým mixérem, který je ergonomický a dobře se tedy drží. Výhodou je, že mixér je velmi tichý.

Cena tohoto tyčového mixéru se pohybuje kolem 700 Kč s DPH.

9. G21 Perfect smoothie

smoothie mixer G21 Perfect smoothie

Hledáte opravdu kvalitní a výkonný smoothie maker? Pak by vám mohl vyhovovat mixér G21 Perfect Smoothie. Tento mixér je mercedesem mezi smoothie mixéry. S výkonným pomocníkem namixujete jakoukoliv potravinu. Zvládá mixování, míchání, sekání a drcení. Můžete s tímto přístrojem připravit i přesnídávky pro děti, zmrzlinu, dezerty, pomazánky nebo sorbet. Objem mísy na mixování je 2,5 litru. Mísa je vyrobena z plastu. Hlučnost tohoto přístroje je 80 dB. U tohoto modelu si můžete jednoduše nastavit rychlost. Model má 10 rychlostí. Model zvládá až 35 tisíc otáček za minutu. Smoothie maker zvládá drcení ledu, sekání, krájení a je vybaven pulsním spínačem. Příkon je 1 500 Wattů. V mixéru můžete mixovat jak studené, tak i teplé pokrmy (například polévky). Můžete v něm dokonce umlít i maso nebo ořechy. Model nabízí skvělý poměr cena / výkon a velmi snadno se čistí.  Jedná se o velmi praktický a výkonný stolní mixér.

Model G21 Perfect Smoothie je velmi dobře hodnocen jeho uživateli. Líbí se jim například skvělý poměr ceny a výkonu. Dále oceňují, že rozmixuje skoro vše a je velmi jednoduchý na ovládání. Co se naopak zákazníkům nelíbí? Někomu se nelíbí vyšší hlučnost. Někteří uživatelé kritizují to, že se při mixování obsah zahřívá, což nemusí být dobré například v létě, kdy je horké počasí.

Cena tohoto modelu se pohybuje kolem 4 266 Kč s DPH.

10. Tefal BL 811 D38

mixer Tefal BL 811 D38

Kvalitní stolní vysokorychlostní mixér od značky Tefal, konkrétně Tefal BL 811 D38, je vyroben z nerezové oceli. Připravíte s ním skvělá smoothies. Objem nádoby je docela veliký, má totiž 2 litry. Nádoba je vyroben ze skla a dá se tedy pohodlně mýt v myčce. Model je vybaven 6 nožemi, které jsou vyrobeny z nerezové oceli. Tyto nože jsou umístěny ve třech různých úrovních. Čepele nožů jsou schopny dosáhnout rychlosti až 28 tisíc otáček za minutu. Model je vybaven velmi výkonným motorem, který má příkon 1 200 Wattů. Model je vybaven regulací rychlosti, která umožňuje přepínat v 10 polohách. Zvládá drcení ledu a je vybaven pulsním spínačem. Model nabízí 3 automatické programy, které vám ulehčí práci při tvorbě smoothie, drcení ledu nebo přípravě sorbetu. Dodatečný program také umožňuje automatické čištění.

S tímto modelem si vykouzlíte lahodné smoothie do pár minut.

Cena modelu Tefal BL 811 D38 se pohybuje kolem 1 890 Kč s DPH.

Jak vybrat smoothie maker

Na trhu naleznete celou řadu různých smoothie makerů, které mají různé parametry. Díky tomu nemusí být úplně jednoduché si vybrat ten ideální smoothie maker. Proto jsme pro vás sepsali následující návod, ve kterém se dozvíte ty nejdůležitější parametry pro výběr smoothie mixéru. S tímto návodem si vyberete ten nejlepší produkt, který vám vydrží dlouho a připravíte si s ním chutné smoothie nápoje.

Typ smoothie makeru

Prvním důležitým parametrem, nad kterým je nutné se zamyslet, je typ smoothie makeru. Můžete si vybírat ze dvou typů. Vyberete si buď stolní smoothie mixér nebo tyčový smoothie mixér.

Můžete si vybírat z těchto typů smoothie makerů:

 • Stolní smoothie mixér
 • Tyčový smoothie mixér

Stolní smoothie mixér

Stolní smoothie maker je speciálním mixérem, který dokáže umixovat obsah do tekuté a hladké formy. Díky tomu nedochází k narušení vláken u ovoce či zeleniny. Výhodou stolního mixéru na smoothie je, že má mnohem vyšší výkon než tyčový mixér. Nevýhodou je o něco vyšší cena a vyšší hmotnost. Tento typ se prodává i s mixovacími nádobami, které se dají uzavřít víkem a můžete si je tak vzít kamkoliv s sebou. Nevýhodou tohoto typu je, že není multifunkční a hodí se jen na přípravu smoothie. Pokud chcete multifunkční přístroj, poohledněte se po tyčovém smoothie makeru.

Tyčový smoothie mixér

Tyčový mixér (též známý jako ruční mixér) na smoothie zvládne mixovat přímo v misce nebo v hrnci. Tyto mixéry většinou zvládnou i drtit led. Výhodou tohoto typu ručního smoothie mixéru je, že kromě smoothie zvládnou umixovat i polévky, omáčky, kaše a další. Vyrobíte s nimi i dětskou výživu. Jejich výhodou je multifunkčnost a poměrně příznivá cena. Nevýhodou tohoto typu je menší výkon.

Příkon smoothie makeru

Příkon je důležitým parametrem u každého smoothie makeru. Tato specifikace nám udává to, kolik elektrické energie přístroj potřebuje ke svému fungování. S příkonem souvisí i výkon. Čím vyšší je příkon, tím více toho dokáže daný model umixovat a dokáže tak mnohem déle fungovat bez toho, aby se přehřál. V obchodech bývá nejčastěji uváděn pouze příkon, protože jeho hodnota je vyšší než hodnota výkonu, protože přístroj nikdy nedosáhne 100% účinnosti. Obecně nás zajímá výkon, ale nejčastěji se musíte orientovat podle příkonu při výběru smoothie makeru. Příkon se udává ve Wattech (W).

Na trhu si můžete zakoupit modely smoothie mixérů, které mají příkon od 100 W až do 2 300 W a některé modely nabízejí i více. Čím vyšší model má příkon, tím lépe. Je však důležité myslet i na to, že vyšší příkon zvýší odběr elektrické energie.

Otáčky za minutu

Při výběru smoothie makeru se setkáte také s údajem, který udává hodnotu v otáčkách za minutu. Co tento údaj znamená? To si pojďme vysvětlit v tomto odstavci. Můžeme říci, že čím je tento údaj větší, tím lépe pro vás, protože díky vyšším otáčkám za minutu dokáže mixér mixovat do hladka. Na přístrojích je většinou udáván maximální počet otáček za minutu a u některých přístrojů se setkáte s přepínačem, pomocí něhož můžete daný počet otáček za minutu regulovat. Díky tomu si budete moci zvolit ideální počet otáček za minutu a měnit ho podle toho, jaké suroviny zrovna chcete umixovat.

Hmotnost přístroje

Pokud vám jde o to, aby se s přístrojem lehce manipulovalo a byl snadno přenositelné, pak se zaměřte i na hmotnost smoothie makeru. Pokud je toto pro vás prioritou, pak si zvolte smoothie maker s co nejnižší hmotností. Takový přístroj se pak nejen snadno přenáší, ale i lehce skladuje. Můžete si zakoupit přístroje, které váží nejčastěji od 1,5 kg až do 2,5 kg a vyberete si i některé těžší modely.

Funkce a příslušenství

U smoothie makerů se setkáte s různými funkcemi. Sice jsou smoothie makery určeny hlavně k přípravě smoothies, ale mnoho z těchto přístrojů nabízí funkce podobné, jako mají běžné mixéry do kuchyně. Pokud již doma nemáte běžný mixér, mohou vám některé funkce smoothie mixérů přijít vhod. Mnoho modelů je totiž multifunkčních a nabízí funkce jako je drcení ledu nebo sekání.

S jakými funkcemi a příslušenstvím se u nabízených přístrojů setkáte?

 • Displej na smoothie makeru – Některé modely jsou vybaveny displejem, který vám ukáže důležité informace jako je zbývající čas, aktuální program, teplota a další.
 • Sekání – Některé mixéry nabídnou i funkci sekání. Díky ní pohodlně nasekáte ovoce, zeleninu, bylinky nebo oříšky.
 • Pulsní spínač – Pulsní spínač nabízí možnost vyššího výkonu. Díky tomu dojde k velmi efektivnímu promíchání surovin ve smoothie mixéru.
 • Funkce drcení ledu – Název funkce mluví sám za sebe. Funkce vám umožní drtit led. S touto funkcí se setkáte hlavně u výkonnějších modelů mixérů.

Ceny smoothie makerů

Nyní se pojďme zaměřit na cenové kategorie jednotlivých smoothie makerů. Co vám tyto modely nabídnou? To si povíme v této části článku. Před nákupem je dobré se rozmyslet, kolik peněz chcete do nového smoothie makeru vlastně investovat. Dražší modely jsou obvykle vyrobeny z lepších materiálů, nabízejí vyšší výkon a tudíž dokážou stravu rozmixovat velmi hladce.

Smoothie makery s cenou do 800 Kč

Co se dá očekávat od nejlevnějších modelů s cenovkou do 800 Kč? Tato kategorie nabízí zejména velmi základní modely. Vyberete si zde modely od značek Sencor, Bosch, Concept, Braun nebo Electrolux. Většina modelů má jen jednu funkci a to zapnutí a vypnutí. Nenaleznete zde moc funkcí navíc.

Cena od 800 Kč do 1 500 Kč

Modely s cenou od 800 Kč do 1 500 Kč nabízejí více funkcí. Většinou se jedná už o multifunkční modely, které nabízejí mixování jak smoothies, tak i polévek, kaší a některé modely dokážou drtit i led. Tyto modely mají vyšší výkon a dokáží splnit většinu požadavků běžného zákazníka. Vyberete si zde jak stolní, tak i ruční tyčové mixéry.

Cena nad 1 500 Kč

Nejdražší kategorie, která cenovkou přesahuje 1 500 Kč. V této kategorii si vyberete mnoho různých mixérů, které nabízejí funkce jako je regulace rychlosti, drcení ledu, pulsní spínač, sekání/krájení a další. Nádoby bývají poměrné objemné u této cenové kategorie. Takže pokud potřebujete veliký objem, jsou tyto mixéry pro vás. Většina modelů nabízí vysoké otáčky za minutu. Je také potřeba počítat s tím, že modely s vysokým výkonem a objemem mívají větší hmotnost. Na trhu si můžete vybrat i modely, které mají cenu vyšší jak 10 tisíc Kč a ty úplně nejdražší se dokáží vyšplhat i na cenovku přes 30 000 Kč.

Značky smoothie makerů

Na trhu se setkáte s celou řadou různých výrobců. Značka může hrát docela značnou roli v kvalitě přístroje. Proto je dobré sledovat i to, od jakého výrobce je daný model a zda tato značko produkuje kvalitní přístroje. Smoothie maker je stále populárnějším přístrojem do domácnosti a kuchyně, proto se setkáte na trhu stále s větším počtem výrobců a značek. Nyní si pojďme představit ty nejznámější a největší značky smoothie makerů. Podíváme se na to, co tito výrobci nabízejí a jak kvalitní jsou jejich modely.

Smoothie makery značky Bosch

bosch

Bosch je německá firma založená v roce 1886. Zabývá se výrobou mnoha kvalitních výrobků včetně smoothie mixérů. Pod značkou Bosch zakoupíte mnoho modelů mixérů určených na přípravu lahodného smoothie.

Od značky Bosch zakoupíte produkty s dobrým poměrem cena výkon. U mixérů Bosch se dbá na kvalitu včetně bezpečnostních prvků jako je ochrana proti přehřátí. Výrobky od značky Bosch jsou vysoce kvalitní. Zákazníci hodnotí tyto výrobky velice dobře. Mixéry od značky Bosch toho vydrží doopravdy hodně. Od značky Bosch si vyberete smoothie makery Bosch MSM 66150, Bosch MMB 42 G0B, Bosch MMBM 401 W a další.

Smoothie makery značky Delimano

delimano

Značku Delimano jste už zřejmě někde viděli. Jedná se totiž o jednu z největší a nejznámějších značek výrobců kuchyňských spotřebičů a produktů. Tento výrobce nabízí produkty po celém světě a není tedy překvapením, že nabízí kvalitní produkty i u nás. Od značky Delimano si vyberete modely smoothie mixérů Delimano NutriBullet 600, Delimano NutriBullet 900, Delimano NutriBullet RX 1700 a další.

Smoothie makery značky Sencor

Značka Sencor vznikla v Japonsku. Zabývá se prodejem a výrobou spotřebního zboží a vznikla v roce 1969 v Japonsku. Od 90. let tuto značku vlastní česká firma Fast ČR. Sencor se zabývá prodejem mnoha spotřebičů, které jsou cenově dostupné. Koupíte od ní i smoothie makery Sencor.

Od této firmy zakoupíte mnoho smoothie mixérů v různých cenových hladinách a provedeních. Zakoupíte od ní velmi dobře cenově dostupné modely smoothie makerů, které jsou zároveň kvalitní. Pokud nechcete utrácet moc peněz za smoothie maker, zřejmě si vyberete u značky Sencor. Od značky Sencor si nejčastěji vyberete tyto modely: Sencor SNB 6606 NP, Sencor SNB 4301RD, Sencor SNB 4302SS, Sencor SBU 7790 NP, Sencor SBL 2205VT, Sencor SHB 4362GR, Sencor SBL 3201GR a další modely smoothie makerů. Produkty od značky Sencor naleznete skladem ve většině tuzemských obchodů.

Smoothie makery značky Kenwood

Pokud nehledíte tolik na cenu a máte rádi hezký design a hledáte hezké spotřebiče do kuchyně, které se ve vaši kuchyni nebo firmě neztratí, pak jsou mixéry od značky Kenwood skvělou volbou. Značka Kenwood byla založena okolo roku 1947. Její hlavní nabídkou jsou spotřebiče do kuchyně. Mixéry na smoothie od značky Kenwood jsou velmi kvalitní. Nabízí dostatečně vysoký výkon a připraví vám velmi lahodné smoothie.

Smoothie makery od značky Concept

concept

Značka Concept je významným dodavatelem domácích spotřebičů na náš trh včetně smoothie makerů. Concept je českou značkou založenou kolem roku 1991. Značka Concept má význačné portfolio domácích spotřebičů a výjimkou nejsou ani smoothie mixéry. Od značky Concept zakoupíte smoothie makery, které mají dobrý poměr ceny a výkonu.

Smoothie makery od značky Russell Hobbs

Russell Hobbs

Russell Hobbs je britskou značkou, která vyrábí mnohé přístroje do vaší kuchyně. Vyrábí například rýžovary, smoothie makery nebo pomalé hrnce. Výrobky od této značky jsou dobře cenově dostupné a zároveň tato značka dbá na inovace a použití nejnovějších technologií. Tato značka například uvedla první rychlovarnou konvici na trh ve Velké Británii v roce 1960. V současné době je tato značka jedničkou na trhu ve Velké Británii a získává postupně na oblibě po celém světě včetně Česka. Značka prodává například tyto modely smoothie makerů Russell Hobbs 21350, Russell Hobbs 22240, Russell Hobbs 23470, Russell Hobbs 21352.

Recepty na skvělé smoothie nápoje

 

Závěrem

V tomto článku jsme si pověděli o tom, jak vybrat smoothie maker. Zaměřili jsme se na nejdůležitější parametry. Doufáme, že jsme vám pomohli vybrat ideální smoothie maker, který vám bude fungovat dlouho bez jediné závady a připraví vám spoustu lahodných smoothie.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat