Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání elektrokoloběžek

Umístění ve srovnání: 1. místo

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365
Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Zobrazit v obchodech

Popis elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Společnost Xiaomi v posledních letech značně investuje do svých elektrických koloběžek. Čínská značka Xiaomi chce dát uživatelům co nejvíce produktů aby měli z čeho vybírat – v různých cenových kategoriích.

Zde se podíváme na elektrokoloběžku Xiaomi Electric Scooter 2 M365. Zařízení, které je dokonale uprostřed mezi nejlevnějším elektrickou koloběžkou Xiaomi a nejdražší a nejsilnější variantou elektrokoloběžky. Jak si toto zařízení vedlo během intenzivní jízdy a stojí za něj utratit peníze?

Parametry koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Kloběžka na elektrický pohon Xiaomi Mi Electric Scooter 2 vám umožní cestovat asi 30 kilometrů na jedno nabití. Celá konstrukce elektrické koloběžky váží kolem 12,5 kilogramu – je to docela dobrý kompromis mezi mobilitou a skutečnými možnostmi.

Maximální rychlost, kterou lze na elektrické koloběžce dosáhnout, je 25 kilometrů za hodinu. Mi Electric Scooter 2 mohou používat uživatelé vážící až 100 kilogramů.

Skvělý zážitek z jízdy poskytuje 250 Wattový elektrický motor. Vše je nabíjeno napájecím zdrojem o velikosti příslušenství pro průměrný notebook.

Xiaomi MI Electric Scooter 2 používá pevné pneumatiky a kotoučovou brzdu.

Celá konstrukce koloběžky je sestrojena podle certifikátu IP54 a jste schopni ji složit během několika málo sekund. Po složení elektrické kolobězky Mi Electric Scooter 2 zabírá opravdu málo místa, ale samotné řídítka by mohl být více ergonomicky tvarovaná. Pak by se mobilita zařízení skutečně výrazně zvýšila.

Za kolik se tato elektrokoloběžka od Xiaomi prodává?

Tato elektrická kolobězka se prodává na našem trhu za cenu, která se pohybuje kolem 8569 Kč s DPH.