Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Srovnání elektrických koloběžek

Umístění ve srovnání: 2. místo

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Zobrazit v obchodech

Popis elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Další elektrická koloběžka od Xiaomi v našem srovnání. Umístila se na druhém místě. Tato elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro umí jet rychlostí, která dosahuje 25 kilometrů za hodinu. Je vybavena zadním reflektorem a zadním světlem pro bezpečnou jízdu. K této koloběžce si můžete stáhnout i vychytanou aplikaci do vašeho chytrého telefonu, která vás bude informovat o nabití a další užitečných parametrech koloběžky. Můžete si na ní i jednoduše nastavit funkci tempomatu.

Je vybavena kvalitními gumovými pneumatikami, které dokáží efektivně tlumit nárazy z terénu ať jedete kdekoliv.

Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro ujede vzdálenost až 45 kilometrů na jedno nabití. Koloběžka se velmi snadno skládá a pohodlně ji můžete uložit. Pneumatiky mají průměr 8,5 palce a jsou vyrobeny z kaučukové směsi, která má velmi dobré tlumící vlastnosti.

Koloběžka Xiaomi nabízí 3 režimy rychlosti. Můžete si užívat vyhlídkovou jízdu nebo i sportovnější režimy, které dokáží pohánět zařízení velmi rychle.

Koloběžku pohání elektromotor s výkonem 300 W. Koloběžka má nosnost až 100 kg.

Cena elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Za kolik se tato elektrokoloběžka prodává peněz na českém trhu? Prodává se za cenu kolem 12 342 Kč včetně DPH. Najdete ji skladem v mnoha internetových obchodech.