Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Erotická kosmetika? Věřte, že tohle partnera odrovná!

Sex v životě člověka hraje důležitou roli, ať už v upevňování partnerských vztahů, tak i v existenční oblasti. Občas se ale v partnerském životě stává, že sexuální prožitek není tak intenzivní jako na začátku vztahu, nebo je nepříjemný. Proto je ideálním pomocníkem erotická kosmetika. Je založena na přírodních látkách, které dokážou rychlím a jednoduchým způsobem pomoci.
Díky rozmanitému množství produktů, které e-shopy nabízí máte opravdu z čeho vybírat. K použití se vám nabízí v podobě lubrikačních i jiných gelů, krémů i erotických masážních olejů.
Erotická kosmetika se dá používat kdykoliv a kdekoliv podle vašich představ a možností.
Zde Vám nabízíme pár tipů, jak zapomenout na nepříjemné pocity a užit si svou chvíli ve dvou naplno.

Užijte si koupel

V letních měsících se nabízí koupel s parterem, při které můžete využít afrodiziakální sprchový gel.

Díky esenciálním olejům, které tyto sprchové gely obsahují, do Vašeho těla odstanete smyslnou vášeň a nespoutanou energii. Probudíte své erotické touhy a zároveň své tělo dostanete do příjemné relaxace, pokožka bude vláčnější a plná vzrušující vůně. Pro svého partnera budete neodolatelní.

Pro milovníky čokolády

Čokoláda je odjakživa spojena s erotikou, blahodárně působí na lidský mozek a bere se za účinné afrodiziakum. Díky požitku se také uvolňují hormony štěstí. Dokonce terapie pomocí pravé čokolády má blahodárné účinky na zdraví, podporuje činnost srdce a detoxikuje tělo. Masáží se také pokožka zbavuje zrohovatělé kůže, šupinek a vrásek.

Je možné ji použit jakýmkoliv způsobem.
Udělejte si s partnerem vzájemnou masáž těla, kreslete si na tělo obrázky, piště milostné vzkazy.

Fantazii se meze nekladou. Rozmazlujte a buďte rozmazováni.

Lubrikační gel, pomocník k nezaplacení

Pořekadlo „kdo maže, ten jede“ je se sexem ideální spojení. Díky lubrikačním gelům může být z nepříjemných pocitům, kdy není partnerka dostatečně vlhká, příjemnější zážitek.
Lubrikanty s příchutí Vám zpříjemní orální sex, můžete vybírat z velkého množství. Máte rádi ranní kávu, tak proč si nevytvořit ranní sexuální hrátky s příchutí kávy?

Pomocí různých vůní je možné i zakrýt nepříjemný zápach, když jste tak moc nažhavení na svého partnera a už nemáte čas na sprchu.

Gely Vám mohou být i mnohem více nápomocné, než si myslíte. Speciální gely, které vytváří přátelské prostředí pro spermie, mohou pomoci i početí děti.

Vybírat také můžete gely se stimulačními a hřejivými účinky.
Díky hřejivému pocitu, který ve Vašich intimních částech těla vyvolává pocit tepla, příznivě ovlivňuje krevní oběh a zvyšuje citlivost, Vás čeká přímo až výbušný orgasmus.

V nabídce je možné také najít stimulační gely, které pomohou erotickému prožitku speciálně ženám.
Pomohou se stimulací klitorisu a bodu G.

Jsou i skvělý pomocníci při problémy s pánevním dnem, kdy není dostatečně úzká. Na to jsou ideální lubrikační gely pro zúžení vagíny.

Na trhu je v dnešní době opravdu velké množství lubrikačních gelů, díky kterým se Vaše intimní chvíle stane smyslnou a povzbuzující.

Gel jako vibrátor?

Ano. Velice zajímavou novinkou je tekutý vibrátor. Jedná se o unisex gel, který se aplikuje na intimní oblast jemnou masáží, po jeho použití vytváří úžasné stimulační pocity s vibračními vlnami, které zesilují váš orgasmus. Gel zprostředkovává jedinečný pocit a větší potěšení pro pár. Dopřejte svým i partnerovým intimním partiím vzrušující pocit pulzování bez jediného doteku. Naneste vibrační lubrikant a užijte si vášnivou předehru. Slastný brnivý pocit ve vás bude zvyšovat touhu po partnerovi a uvolní vaši divokost. Zažijte nové pocity při vašich erotických hrátkách.

Uvolněte tělo i mysl s masážními oleji

Masážní tělové oleje Vám pomohou navodit tu správnou intimitu.

Erotické masáže mohou být skvělou předehrou. Někdy se říká, že je masáž lepší než sex, což je možné. Během masáže se totiž uvolňují stejné látky jako při sexu.
Nejrůznější vůně Vám i Vašemu partnerovi skvěle uvolní svaly a připraví tělo na smyslný milostný zážitek a příjemně provoní místnost.

Oleje mají super vlastnost, že nezasychají a skvěle kloužou. Pokožka po nich zůstává příjemná a vyživená. Můžete jej použít na celé tělo. Nohy i ruce jsou také skvělá erotogenní místa.

Vybírat můžete z olejů na různé použití.
Hřejivé masážní oleje příjemně zahřejí kůži, jsou vhodnější do chladného počasí anebo při použití venku. Dá se využít i na masáž erotogenních partií.

Mámě na výběr i z jedlých olejů. Kdy si po masáži můžete užívat vzájemných jemných polibků a doslova olízat místa, která zbožňujete.

Erotické svíčky nejen na zpříjemnění atmosféry

Kromě masážních olejů, jsou na dnešním trhu i erotické masážní svíčky – jedinečná záležitost, která by neměla chybět v žádné ložnici.

Tyto svíčky nemají s klasickou svíčkou nic společného. Hlavní ingrediencí je kokosový olej, který je bohatým zdrojem esenciálních výživných látek a zabraňuje tak stárnutí pokožky. Dále bambucké máslo, které pokožku regeneruje, hydratuje a zvyšuje její elasticitu a v neposlední řadě vitamín E, který zklidňuje a chrání suchou pokožku.

Svíčky se používají jednoduše, stačí zapálit a čekat. Olej se ohřeje na dostatečnou nízkou teploty, aby nepoškodil pokožku. Poté můžete svíčku nanášet dle svých představ. Třeba po vzoru lítí horkého vosku.

Výhodou svíček je jejich opakované použití, při kterém se nezmění jejich vlastnosti.
S romantickou hudbou nebudete použití masážní svíčky litovat.

Podlehněte vůni parfému

Parfém má zvláštní moc. Dokáže vám změnit náladu, naladit vás do pohody anebo svádět partnera.

Výběr správného parfému Vás může odměnit žhavým randem a při dodržení ideálních postupů, máte větší šanci na úspěch:
– Vůni si vybírejte podle svojí povahy, pak vám bude opravdu slušet.
– Noste vůni vždycky při sobě a použijte ji kdykoliv během dne.
– Vůni aplikujte vzadu na krk, na pulzní body, na dekolt a do vlasů. Právě na těchto místech se vonné molekuly pod vlivem tepla neustále aktivují.
– Nezapomeňte se navonět předtím, než půjdete do postele.

Zvýšit sexuální přitažlivost je možně také za pomocí feromonových parfémů.

Vzbuzují zájem u opačného pohlaví, zvyšují libido a touhu po sexu. Nemají žádný zápach. Pečlivě vybrané pachové složky, které tyto parfémy obsahují působí na podvědomí mužů i žen. Mužské feromony způsobují, že ženy samy začínají svádět muže a vnímají ho jako výjimečně přitažlivého.

Ženské feromony zvyšují hladinu testosteronu u mužů, díky čemuž projevují o danou ženu zájem, zbožňují ji, stávají se starostlivými.

Ideální pomocník na zvýšení sebevědomí. Stačí si jen najít ten správný pro Vaši osobnost.

Stimulujte libida pomocí aroma

Éterické oleje se již hodně dlouho považují za afrodiziakální pomůcky. Dokáží navodit poklidnou a mazlivou atmosféru vůněmi, které zvýší vaši šanci na vyvrcholení, a dokonce ho i znásobí! Mužům zase pomohou s erekcí.

Pro vytvoření sexy atmosféry můžete pár kapek vonného oleje vmíchat do horké lázně. Můžete jím také potřít vnitřek sprchy. Když pak spustíte horkou vodu, vytvoříte voňavou páru. Použít se také dají při masážích.

A neposlední řadě jimi můžete navodit erotickou atmosféru už při příchodu do místnosti pomocí difuzérů.
Ať už si vyberete jakoukoli vůni, v jakékoliv formě, může být vaším skvělým pomocníkem v boji proti únavě a sexuální lenosti!

Něco pro ‘běžec na krátkou trať

V dnešní době se dá použít erotická kosmetika i na takové problémy, jako je předčasná ejakulace, nebo slabá sexuální výdrž. Předčasná ejakulace může mít špatný vliv na psychiku muže i ženy. Proto jsou na trhu přípravky, které dokáží s těmito problémy pomoci. Pořídit je můžete ve formě sprejů,

nebo gelů přímo na oddálení ejakulace.
Optimální spojení aktivních složek přináší možnost kontrolovat ejakulaci, znecitliví penis, takže sexuální podněty nejsou nadměrně intenzivní – což je nejčastější příčina předčasné ejakulace.

Partnerka tak bude mít intenzivnější prožitek ze sexuálních hrátek a mužům dodá velké sebevědomí a hrdost.

Rada na závěr

Udělejte si pomocí erotické kosmetiky hru a objevování! Připravte erotické chvíle nebo jen ten čas, co jim bude předcházet, tak, abyste rozproudili smysly a smyslnost. Zkoušejte, co funguje na vás a co na partnera. Chce to trochu času a netlačit na úspěch. Klíčem je spíš pozorné vnímání a hravost. Možná to vyjde a zažijete něco silného. Berte to jako vzájemné objevování, učení a hru!
Užijte si milování a erotické hrátky bez zbytečných obav, použijte kvalitní přípravky s přírodním složením.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat