Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Dron Aerium L900 GPS 4K

Aerium L900: Recenze dronu AERIUM L900 GPS 4K – zaujme výdrží baterie i kompaktními rozměry

Naše hodnocení

Ať už sháníte funkční a cenově dostupný dron pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého, značka AERIUM nabízí hned několik variant, které těmto požadavkům odpovídají.

Dnes se zaměříme konkrétně na model AERIUM L900 GPS 4K, který nabízí slušnou výdrž baterie a jednoduché párování s mobilem skrze Wi-Fi. Umí toho ale mnohem víc – všechny důležité vlastnosti a funkce si dnes popíšeme, abyste si mohli udělat komplexní představu o tom, jak ho můžete vy nebo vaši blízcí nejlépe využít.

Proč si pořídit dron?

Chtěli byste si z dovolených a výletů odvážet krásné záběry z ptačí perspektivy? S tím vám pomůže právě dron, se kterým pořídíte originální rodinné fotografie, sportovní videa nebo záznamy úchvatných přírodních míst – stačí dodržovat pravidla o létání dronů a jinak se vaší fantazii meze nekladou.

Drony dnes zvládne ovládat úplně každý, a není tedy důvod, proč byste si nemohli pořídit vlastní model. Jen po jeho nákupu nezapomeňte provést potřebnou registraci pilota i dronu, abyste se vyhnuli jakýmkoli legislativním potížím. Pak už zbývá vzlétnout a užívat si letu.

Teď už ale zpátky k tématu, tedy naší recenzi dronu AERIUM L900 GPS 4K. Co vám toto šikovné zařízení může nabídnout?

Snadná manipulace i ovládání

Model AERIUM L900 GPS 4K je skvělou volbou pro všechny budoucí piloty, kteří s dronem plánují vyrážet na delší výlety – je totiž velice lehký a díky praktickému balení i skladný. Přesto však dokáže nabídnout obstojný výkon i poměrně vysokou rychlost.

Dron recenze Aerium-L900 GPS 4K-ovladani

Ovládání Aerium L900 GPS 4K

Ovládání tohoto modelu je snadné a zvyknete si na něj už v rámci několika vzlétnutí. Po spárování kamera přenáší obraz na displej vašeho telefonu přes rozhraní Wi-Fi, takže dobře víte, kam letíte a co právě fotíte či natáčíte. Pořízené fotografie a videa se do telefonu rovnou i odesílají, díky čemuž je nemusíte zdlouhavě exportovat a opět importovat do vašeho zařízení.

Automatický návrat a nastavení trasy dronu Aerium L900 GPS 4K

Možná vám přijde, že se drony snadno mohou ztratit, když se jim například vybijí baterie. Tento model však umí takové situaci předejít, a to díky funkci automatického návratu na místo vzletu. Pokud tedy přístroj ztratí signál nebo mu začne docházet šťáva, zcela sám se vrátí až k vám.

Pokud si chcete užívat dechberoucí výhledy a plně se soustředit na natáčení, můžete si dopředu nastavit trasu, které se dron bude následně držet bez vašich zásahů – v podstatě poletí na „autopilota“.

Aerium L900 GPS 4K: Různé úrovně rychlosti i slušná výdrž baterie

Létání s dronem může být ze začátku náročnější. Abyste měli přístroj více pod kontrolou, můžete přepínat mezi různými rychlostmi stiskem jediného tlačítka.

Pomalejší módy oceníte především v případě, kdy ho chcete využít v uzavřeném prostoru, kde je třeba opatrných a drobných pohybů. Venku naopak uvítáte vyšší stupně rychlosti, díky kterým se nebudete zbytečně zdržovat.

I přes drobnou konstrukci má dron AERIUM L900 GPS 4K skvělou výdrž. Baterie má dostatečnou kapacitu na to, aby vám poskytla až 32 minut plnohodnotného letu – to je mnohem více, než je u dronů této velikosti běžné.

Skvělé výdrži nahrává chlazení pomocí několika otvorů pro odvod tepla. Ani při delším letu se tedy nepřehřívá, díky čemuž nespotřebuje zbytečné množství energie.

Recenze dronu Aerium L900 GPS 4K příslušenství

Připravit, pozor, vzlétáme!

Tak na to ještě čekáte? Drony jsou dnes už skoro povinnou výbavou každého milovníka fotografování a natáčení. Model AERIUM L900 GPS 4K a řadu dalších dronů s kamerou si můžete zakoupit na e-shopu Vzdušín.cz.

S objednávku se nemusíte ostýchat ani v případě, že dron chcete koupit jako vánoční dárek. Pokud by obdarovanému neudělal radost, můžete nerozbalený dron zcela bezplatně vrátit až do 31.1.2023. Výběrem vás provede zkušená technická podpora, která vám zodpoví případné otázky ohledně zboží i samotných objednávek.

Parametry dronu Aerium L900 GPS 4K

Název modeluAERIUM L900 GPS 4k
Vzhled dronu Aerium L900 GPS 4KAERIUM L900 GPS 4k
VýrobceAerium
Dostupné barvy dronuČerný
Baterie v balení2 baterie
Podpora Wi-FiAno
Výška dronu57 mm
Hloubka dronu250 mm
Šířka dronu302 mm
Rozlišení videaFull HD (1080p)
Frekvence5 GHz
Hmotnost dronu250 g
Integrovaná kameraAno
Max. doba letu28 minut
Rozlišení fotografie4K (3840 x 2160)
Zorný úhel120 °
BarvaČerná
GPSAno
Formát fotografiíJPG
Formát videaMP4
Ovládání přes smartphoneAno
Ovládání přes ovladačAno
Třída provozního omezeníC0 (A1)
Obsah balenídron, náhradní vrtule, 2x baterie, napájecí kabel, manuál, dálkové ovládání, transportní kufřík
Hodnocení dronu Aerium L900 GPS 4K od Testino.cz5 hvězd
Orientační cena4 990 Kč

Ceny dronu Aerium L900 GPS 4K

Cena tohoto dronu se pohybuje kolem 4 990 Kč včetně DPH.

AERIUM L900 GPS 4K – výsledné hodnocení dronu od značky Aerium

Dron Aerium L900 GPS 4K si od nás odnáší plných 5 hvězd. Je to velmi dobrý dron za přijatelnou cenu a umístil se v našem srovnání mezi nejlepší drony.