Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Mopy Vileda: To nejlepší pro vaše podlahy

Všichni musíme (bohužel) jednou za čas vytřít. I když máte třeba ve všech pokojích koberce, minimálně v kuchyni a koupelně se vytírání jednou za čas nevyhnete. Ať už vás tato domácí práce baví či nikoli, s kvalitním mopem to jde o poznání lépe. Když totiž zainvestujete do pořádného pomocníka, vytřete rychle větší plochu a ani se nemusíte kvůli ždímání hadru ohýbat. S mopy Vileda, které poznáte podle typické červené barvy, je vytírání pro každého zkrátka hračka.

Mopy vileda: Porovnání 10 nejlepších mopů Vileda podle hodnocení, testů a recenzí zákazníků

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali 10 nejlepších mopů značky Vileda. Jak jsme tyto mopy vybírali? Vybrali jsme je podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Tyto mopy vileda jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Tyto produkty si můžete následně seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit mopy podle orientační ceny s DPH a vybrat si tak nejlevnější a zároveň nejlepší mop od značky Vileda.

NázevVzhledTyp ždímáníTyp mopuOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Vileda 161023 Ultramat XL TurboMop Vileda 161023 Ultramat XL TurboKlasickýPlochý995Zobrazit v obchodech
Vileda 155737 Ultramax set boxMop Vileda 155737 Ultramax set boxKlasickýPlochý545Zobrazit v obchodech
Vileda 151153 Easy Wring & Clean Turbo mopMop Vileda 151153 Easy Wring & Clean Turbo mopPedálTřásňový699Zobrazit v obchodech
Vileda 167751 Turbo 3v1 MicrofibreMop Vileda 167751 Turbo 3v1 MicrofibrePedálTřásňový848Zobrazit v obchodech
Vileda Ultramat TURBO 163425Mop Vileda Ultramat TURBO 163425PedálPlochý789Zobrazit v obchodech
Vileda 160932 Ultramax XL set boxMop Vileda 160932 Ultramax XL set boxKlasickýPlochý550Zobrazit v obchodech
Vileda 1.2 Spray Max mop box 166144Mop Vileda 1.2 Spray Max mop box 166144SprejovýPlochý633Zobrazit v obchodech
Vileda Mocio Microfibre and Power Set 160474Mop Vileda Mocio Microfibre and Power Set 160474RotačníTřásňový190Zobrazit v obchodech
Vileda Super Mocio Universal mop 148060Mop Vileda Super Mocio Universal mop 148060RotačníTřásňový125Zobrazit v obchodech
Vileda 168621 JetCleanMop Vileda 168621 JetCleanElektrický mopElektrický mop4599Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení mopů Vileda od jejich uživatelů.

Proč si vybrat právě mop Vileda?

Mopy Vileda nabízejí hned několik výhod. Nemusíte je ždímat v ruce, takže nebudete potřebovat ani rukavice. Návleky jsou vyrobeny ze silných mikrovláken, které snadno odstraní nečistoty, a navíc vám díky možnosti vyprání vydrží stovky vytírání.

V nabídce produktů naleznete ploché, třásňové i rotační mopy. Pro to nejjednodušší použití jsou mopy k dispozici v jednom balení s kbelíky, které je za vás snadno vyždímají. Pokud nechcete nosit kbelík s vodou, lze využít také mop s nádobkou na čistící přípravek.

Návleky na mopy Vileda lze snadno prát v pračce, takže je během chvíle máte znovu čisté. Stačí zapnout pračku maximálně na 60 stupňů. Po čase je pro udržení toho nejlepšího výsledku vyměňte za nové.

Vileda: Osvědčená značka pro péči o domácnost

Značka Vileda působí na trhu s domácími potřebami už skoro 80 let. První samostatná pobočka v České republice se pak otevřela v roce 1996. Za ta léta se produkty Vileda dostaly do řady českých i zahraničních domácností. V sortimentu značky najdete prostě vše, co potřebujete pro úklid.

Možná však nevíte, že značce Vileda vděčíme za vynález třásňového mopu. Ten společnost uvedla na trh v roce 1973 pod názvem Mocio. S tímto jménem prodává Vileda třásňové mopy dodnes. S těmi dnešními je však ještě jednoduší vytírat.

Své zákazníky si značka získala především promyšleným systémem, který jejich produkty nabízí. Vy tak při uklízení neztrácíte drahocenný čas ani energii.

Ploché mopy: Ideální řešení pro větší plochy

Asi nejpoužívanější variantou mopu je ten plochý. Vytírání s tímto typem je velmi rychlé a zvládnete s ním i rozsáhlejší plochy. Obdélníkový návlek navlhčí větší plochu najednou a díky mikrovláknům odstraní většinu nečistot už na první setření. Nevýhodou plochého mopu je však horší dostupnost zastrčených míst. Běžné domácí prostory s ním však hravě zvládnete.

Vileda Ultramax Set Box

Tato sada nabízí vše, co potřebujete k úklidu podlahy. Najdete v něm kbelík s mechanismem na snadné ždímání, takže na mokré návleky nemusíte vůbec sahat. Jednoduše stisknutím tlačítka plochou hlavici sklopíte a rychle ho ve kbelíku vyždímáte.

Samotný mop je pak opatřen trojdílnou tyčí, která lze šroubovat pro pohodlné vytírání. Vytáhnete ji až do délky 120 cm, a vy si tak nebudete při úklidu namáhat záda.

Návlek na mopu je vyroben z dvou různých typů vláken pro spolehlivé odstranění nečistot. Kromě mikrovláken jsou zde i abrazivní vlákna. Díky této kombinaci váš mop vyčistí mastnotu i 99 % všech bakterií.

Vileda 1.2 Spray Max mop

Nechcete se tahat s kbelíkem vody? Tak právě pro vás je tu Vileda sprejový mop. Díky praktické nádobce na vodu bude uklízení ještě rychlejší a snadnější. Nemusíte se bát tento produkt využít na jakoukoli podlahu. Skvěle se hodí na laminátové a vinylové podlahy stejně jako na parkety nebo dlaždice.

Příprava na vytírání trvá s Vileda sprejovým mopem jen pár vteřin. Stačí naplnit nádobku vodou a díky tlačítku v rukojeti si snadno navlhčíte podlahu i mop během chvilky. Rozprašovací tryska umístěná nad pratelným návlekem vytvoří mlhu, která rovnoměrně zvlhčí jakýkoli typ podlahy.

Návlek mopu je navíc vyroben ze speciálních vláken, které pouze s pomocí vody odstraní až 99 % všech nečistot. Pokud chcete stejně využít svůj oblíbený čistící prostředek, stačí přidat pár kapek přímo do nádobky. Hlavici s oboustranným návlekem lze navíc otočit o 180 stupňů, a vy tak můžete s jedním návlekem vytřít dvakrát větší plochu.

Rotační mopy: Vyždímejte mop rychlostí blesku

S rotačním mopem se při úklidu dostanete i na hůře dostupná místa. Umožní vám to speciálně tvarovaná kulatá hlavice. Ždímání navíc bude neuvěřitelně rychlé díky rotačnímu systému, který spustíte sešlápnutím pedálu. S rotačním mopem zkrátka rychle a snadno vytřete jak větší plochy, tak i hůře dostupná zákoutí.

Vileda Easy Wring&Clean Turbo mop

S tímto mopem snadno umyjete i velice znečištěnou podlahu. Více než 99 % bakterií a nečistot navíc odstraníte pouze s pomocí vody. Díky speciálnímu mikrovláknu, ze kterého je hlavice vyrobena, nepotřebujete čistící prostředky.

S rotačním mopem Vileda Turbo se nemusíte bát o své oblečení. Kbelík je vybaven zarážkou před stříkáním během namáčení a ždímání. Pedálem si snadno regulujete míru vlhkosti hlavice přesně podle vašich představ.

Když skončíte s úklidem, použitou vodu z kbelíku vylijete zabudovaným otvorem. Tím zamezíte jakémukoli vytrysknutí vody mimo odpad. Hlavici mopu po vytření snadno sundáte a vyperete v pračce pro opětovné použití.

Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1

Vileda Ultramax Turbo Microfibre kombinuje výhody plochého a rotačního mopu v jednom. Díky obdélníkovému plochému tvaru snadno vytřete i velké plochy během chvilky. Rotační mechanismus s pedálem na ždímání zase zajistí, že si mop navlhčíte přesně tak, jak budete chtít. A to vše během pár vteřin.

Nebojte se ale, že byste kvůli obdélníkovému tvaru nedosáhli do odlehlých míst. Hlavici lze otočit během vytírání až o 180 stupňů a vy se tak dostanete i do rohů a pod nábytek. Návlek je samozřejmě pratelný, abyste ho mohli využívat stále dokola.

Ani s tímto mopem není třeba používat chemikálie. Speciální mikrovlákna přesně přilnou k povrchu, a tím odstraní skoro všechny nečistoty i bakterie pouze s pomocí vody.

Třásňové mopy: Řešení pro nenáročné

Možná stále nedáte dopustit na třásňový mop, který byl dříve v každé domácnosti. I pro vás je zde ale inovativní provedení mopů Vileda, které vám úklid výrazně usnadní. Hlavice mopů kombinují různé typy vláken, a tím odstraní i ty nejodolnější nečistoty.

Třásňové mopy Vileda vás nadchnou především svojí nízkou cenou. To ale rozhodně neznamená, že by se jednalo o nekvalitní produkty. Díky jednoduchému, a přesto funkčnímu provedení mohou nabídnout velmi příznivou cenu i za sadu obsahující mop i kbelík.

Vileda Mocio Microfibre & Power Set

Tento mop nabízí jedinečnou kombinaci dvou různých třásní. Červená vlákna jsou abrazivní a zachytí všechny nečistoty včetně vlasů a chlupů. Bílá vlákna naopak odstraní z vaší podlahy všechny skvrny, a navíc i mastnotu.

Hlavice je uspořádaná do speciálního tvaru, abyste se s ní dostali i do nejzazších rohů. Díky tomuto mopu tak nikdy nebylo snazší vytřít prostory kolem noh stolu nebo židlí. Rukojeť dlouhá 125 cm vás ušetří jakéhokoli ohýbání. Třásně snadno vyždímáte zatlačením do mechanismu na kbelíku.

Vileda SuperMocio Universal mop

Vileda SuperMocio Universal mop představuje jednoduchého pomocníka pro každodenní vytírání. Vlákna, ze kterých se skládá hlavice, jsou z extra savého a odolného materiálu. Fungují tedy jako jakási houbička, a tak s tím mopem po několika setřeních odstraníte i odolné nečistoty.

Speciálně tvarovaná hlavice vám pomůže se dostat i do obtížně přístupných míst. Vlákna jsou navíc vhodná k použití na všechny typy podlah. Tento mop za vás zkrátka udělá spoustu práce za málo peněz.

Elektrické mopy: Uklízení nebylo nikdy jednodušší

Ani mopy neminula v posledních letech elektrifikace. I když většina z vás možná stále využívá elektřinu pouze při vysávání místo při vytírání, elektrické mopy nacházejí stále více příznivců.

Žhavou novinkou na trhu je Vileda JetClean, který kombinuje vysavač a mop v jednom. Tento vynález najednou vysaje nečistoty, vytře podlahu a rovnou ji i vysuší.

Dalším elektrickým pomocníkem je bezdrátový Vileda LOOPER. Jedná se o lehký sprejový mop, který má dvě rotační hlavice s návleky z mikrovlákna, které ihned odstraní všechny nečistoty. Produkt obsahuje baterie s výdrží až 35 minut na jedno nabití. Tlačítkem si navíc sami upravíte množství vody stříkané na podlahu.

Parní mopy: Hygienická podlaha během chvilky

Se všemi bakteriemi a viry zatočí horká pára z parního mopu Vileda Steam Plus. Mop se nahřeje už za 15 vteřin, a vy tak můžete začít ihned vytírat. Jedinečná technologie vyčistí vaši podlahu do posledního detailu.

Díky speciálnímu tvaru s mopem zajedete i pod nábytek a do rohů. Celá podlaha tak bude dokonale čistá a hygienická. Stačí pouze naplnit nádobku vodou a můžete začít vytírat. V průhledné přihrádce na vodu snadno zjistíte, zda je třeba ji doplnit.

Parní mop má 126 cm dlouhou rukojeť, a tak se nebojte, že byste se k němu museli ohýbat. Díky její odnímatelnosti navíc mop snadno uskladníte třeba i ve skříni.

Prohlédněte si i další produkty značky Vileda

Vileda za pár let oslaví sté výročí své existence. Z počátku nabízela především houbičky a hadříky. Dodnes patří k nejoblíbenějším produktům této značky například houbička na nádobí Glitzy. Ta díky speciálnímu složení zabraňuje vzniku bakterií. Také obsahuje čistící krystaly, díky nimž lze snadno umýt i odolné nečistoty jako jsou připáleniny.

V nabídce společnosti Vileda však najdete i sušáky na prádlo nebo prkna na žehlení. Dále si také můžete pořídit například stojany na tříděný odpad. Společnost Vileda dbá na ochranu životního prostředí svojí inciativou Love It Clean, a vy tak můžete také snadno přispět například správným rozdělováním odpadu.

Výrobky Vileda se pyšní dlouhou výdrží, a tím minimalizují vzniklý odpad. Rovněž společnost využívá k výrobě svých produktů recyklované materiály, díky čemuž šetří přírodní zdroje.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat