Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Co si zabalit do zahraničí či na dovolenou?

Na nic nezapomeňte! Aneb co si nezapomenout sbalit do zahraničí

Všichni rádi cestujeme a poznáváme nová místa tak, jako to dělaly generace před námi a budou i ty po nás. Jestliže se i vy řadíte mezi nadšené cestovatele, jistě nám dáte za pravdu, že největší stres je spojen s přípravou na cesty a strachem o to, na co všechno při balení zapomeneme. Chystáme-li se do zahraničí, tento pocit ještě narůstá.

Vy se ale bát nemusíte, jelikož jsme si pro vás na našem webu připravili několik tipů na věci, které by vám při cestách do zahraničí rozhodně neměly chybět.

Kvalitní batoh – základ každého výletu

Jste-li tím typem cestovatele, jemuž je spaní v hotelech a pobyt v přeplněných městech naprosto cizí, bez kvalitního batohu, do kterého můžete sbalit vše potřebné se zkrátka neobejdete.

Zajo Eiger Backpack 45l rudá

Pro tyto typy cest vám silně doporučujeme prostorný batoh Zajo Eiger Backpack s úložným prostorem 45 l, jenž patří na špičku českého trhu.

 

Jestliže naopak cestujete na lehko a postačil by vám skladný batoh, který se vejde kamkoli, skvělou volbou pro vás bude Salomon Trailblazer.

Myslete i na elektroniku

Ať už se nám to líbí nebo ne, elektronika se stala nedílnou součástí našich životů. Mnoho lidí si všechny jízdenky, rezervace a jiné dokumenty uchovává pouze v mobilu, jiní jej zase využívají pro mapy svých toulek. Tak jako tak je nutné zajistit jeho bezproblémovou funkčnost.

Hledáte-li odolný mobil, který se nezalekne vody ani nárazů, skvělou volbou pro vás bude Doogee S88 Pro, který se ve své třídě řadí k absolutní špičce.

Pokud toužíte po fotkách jako z reklamy a mobil vašim potřebám prostě nevyhovuje, doporučujeme sáhnout po kvalitním fotoaparátu, jako je například Canon EOS 2000D, s nímž budou vaše fotografie působit ještě profesionálněji.

Vše přehledně a ihned po ruce s organizéry

Je-li pořádek vaše druhé jméno, proč si jej na cestách kazit? Díky organizérům budete mít všechny své věci vždy přehledně po ruce.

Aby se vám všechny vaše kosmetické prostředky nerozkutáleli po kabelce nebo zavazadle, doporučujeme praktický organizér do kabelky KIK KX8633, který zabírá jen minimum místa a je ideální volbou na všechny cesty.

Pokud na cesty vyrážíte autem, praktický organizér do kufru si zkrátka zamilujete a už nikdy nebudete chtít cestovat autem bez něj.

 

S dobrou knihou utíká čas rychleji

Cestování vlakem nebo autobusem umí být pořádně nudné a úmorné. Naštěstí si čas můžete zkrátit volbou kvalitní knihy, díky níž se vaše cesta může stát výpravou do kouzelné země nebo napínavým thrillerem při vyšetřování komplikovaného zločinu. Na trhu najdete knihy všech žánrů a délek, ze kterých si vybere jednoduše každý.

Jestliže patříte k fanouškům napínavých severských detektivek, můžete si cestu zkrátit nejnovější knihou Jo Nesba Žárlivost a jiné povídky, jež se okamžitě stala hitem našich srdcí.

Skvělou volbou pro zkrácení času na daleké cestě mohou být také cestopisy, pomocí které vám mohou posloužit jako zábavnější mapy, jež nasměrují vaše kroky. My vám doporučujeme například poutavý cestopis Marie Machytkové Sama v Tokiu.

Pozor na zásuvky

Mobilní telefony a fotoaparáty nám pomáhají uchovávat vzpomínky a dělit se o ně s našimi blízkými. Pokud se však chystáte například do Asie nebo USA, nesmíte zapomenout na rozdíl v napětí v tamních zásuvkách, proto vždy myslete na vhodný cestovní adaptér, jako je například maximálně univerzální EMOS P0053.

Lehké sady pro vaši oblíbenou kosmetiku

Máte-li strach, že na cestách do zahraničí neseženete vaše oblíbené krémy či sprchové gely, doporučujeme využití šikovných cestovních sad, jako je Gabriella Salvete Travel Beauty Kit Bottles, do nichž si své oblíbené značky můžete odlít.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat