Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Příruční zavazadla

Obsah článku Ukaž


Pokud se chystáte tuto letní sezónu na cesty, určitě se vám bude hodit pořádná taška, nebo kufr na cesty, který nezabere celý prostor vašeho kufru, nebo se vejde do základních rozměrů příručních zavazadel v letadle. Ať tak nebo tak, připravili jsme si pro vás dnes článek právě o těchto zavazadlech.

V dnešním článku se dozvíme něco málo o rozměrech zavazadel do letadla a představíme si veškeré druhy i alternativy příručních zavazadel.

Chcete-li zajistit, že se z bodu A do bodu B dostanete hladce, výběr toho nejlepšího příručního zavazadla, které se hodí drobným písmem, sníží cestovní stres. Přeskočte googlování a postupujte podle tohoto průvodce, abyste věděli, jakou velikost kufru si vzít na příští cestu – není potřeba žádné TSA vyjednávání, prosby nebo, co je nejhorší, kontrola na poslední chvíli.

Příruční zavazadla: Porovnání 10 nejlepších příručních zavazadel podle hodnocení, testů a recenzí zákazníků

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali 10 nejlepších příručních zavazadel. Jak jsme tato palubní zavazadla vybírali? Vybrali jsme je podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Tato příruční palubní zavazadla jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Tyto produkty si můžete následně seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit palubní zavazadla podle orientační ceny s DPH a vybrat si tak nejlevnější a zároveň nejlepší příruční zavazadlo.

NázevVzhledRozměryHmotnost (v kg)Objem zavazadla (l)Typ zavazadlaOrientační cena (s DPH)Dostupnost
Titan Kabinový kufr Calexx 4w S Black 33lPříruční zavazadlo Titan Kabinový kufr Calexx 4w S Black 33l55 x 38 x 20 cm1,933Palubní1494Zobrazit v obchodech
T-class CTS 0010 sada černá S, LPříruční zavazadlo T-class CTS 0010 sada černá S, L53 x 36,5 x 20 cm2,3105Palubní2999Zobrazit v obchodech
Travelite Vector 4w S palubní kufrPříruční zavazadlo Travelite Vector 4w S palubní kufr55 x 40 x 20 cm2,640Palubní2339Zobrazit v obchodech
Dakine Carry On Roller black 42lPříruční zavazadlo Dakine Carry On Roller black 42l56 x 35 x 23cm2,942Palubní3192Zobrazit v obchodech
T-Class 618 M TSA zámekPříruční zavazadlo T-Class 618 M TSA zámek55 x 37 x 21 cm2,735Palubní1400Zobrazit v obchodech
American Tourister Kabinový kufrPříruční zavazadlo American Tourister Kabinový kufr40 x 55 x 20 cm2,635,5Palubní3599Zobrazit v obchodech
T-class 3030 M růžováPříruční zavazadlo T-class 3030 M růžová56 x 39 x 29 cm2,8845Palubní1500Zobrazit v obchodech
T-class VT21191 M champagnePříruční zavazadlo T-class VT21191 M champagne55 x 37 x 21 cm2,335Palubní1200Zobrazit v obchodech
Titan kufr Highlight 4W S anthracite 38lPříruční zavazadlo Titan kufr Highlight 4W S anthracite 38l55 x 40 x 20 cm2,238Palubní3119Zobrazit v obchodech
Travelite kufr Air Base S Anthracite 37lPříruční zavazadlo Travelite kufr Air Base S Anthracite 37l55 x 39 x 20 cm2,137Palubní3119Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení příručních zavazadel od jejich uživatelů.

Nejlepší palubní zavazadla podle Heureky

Jakou velikost má příruční zavazadlo / palubní zavazadlo?

Ačkoli u různých leteckých společností můžete najít centimetr/palec nebo dva rozdílu, standardní velikost domácího příručního zavazadla je 22″ x 14″ x 9″ – toto zahrnuje i rukojeť a kolečka. Tento limit velikosti zajišťuje, že vaše taška – a v ideálním případě všechny ostatní — budou moci být bezpečně uloženy v přihrádce nad hlavou pro váš let. Zdaleka největší výhodou cestování s příručním zavazadlem je možnost přepravit své věci sami, aniž byste je svěřili letecké společnosti a doufali, že vám dorazit do cíle včas a v jednom, nepoškozeném kusu.

Jaký je hmotnostní limit pro příruční zavazadlo – palubní zavazadlo?

Pro mnoho velkých vnitrostátních leteckých společností – například Delta, Southwest, JetBlue – neexistují žádná omezení hmotnosti pro příruční zavazadla. Jen ho budete muset umět zvednout nad hlavu do úložného koše. A ve většině případů, i když letecké společnosti na svých webových stránkách uvádějí konkrétní limit v librách nebo kilogramech, pravděpodobně nebudou vážit vaše příruční zavazadla. Dokud se vaše smečka nezdá být přecpaná, pravděpodobně jste v pořádku. Hmotnost je u malých příměstských letadel mnohem důležitější, většinou kvůli bezpečnostním předpisům.

Co je to osobní věc?

Mnoho leteckých společností umožňuje kromě vašeho příručního kufru také osobní věc. Může to být taška na notebook, kabelka, aktovka, plážová taška – cokoli chcete, pokud je obecně malá. Omezení osobních položek se u jednotlivých leteckých společností liší a některé se rozhodnou neuvádět vůbec žádná specifika. V těchto případech je obecným pravidlem položka menší rozměrem a hmotností než vaše příruční zavazadlo. Pro rodiny, které létají s kočárkem nebo taškou, nebo zvláštními předměty, jako jsou svatební šaty nebo hudební nástroj, si mohou být jisti, že většina dopravců vám je umožní vzít si je spolu s příručním zavazadlem a osobním předmětem, ale doporučujeme vám kontaktovat letecká společnost předem, aby to potvrdila.

Nejlepší příruční zavazadlo?

Stejně jako u každého cestovního vybavení má každý jiný názor na nejlepší značky zavazadel, ale nejlepší nákup pro vás je nakonec ten, který vyhovuje vašim potřebám jako cestovatele. Pokud jste neustále na cestách, investujte do odolné tašky, která dokáže udržet krok. Pokud si vezmete jednu nebo dvě dovolené ročně, můžete jet s něčím dostupnějším. V dnešní době se nemusíte držet starých značek, abyste získali kvalitní kufr. Mnoho nadějných nabízí opravdu solidní možnosti, ať už dáváte přednost softside nebo hardside zavazadlům, dvoukolovým rollaboardům nebo čtyřkolovým spinnerům. Před nákupem si poznamenejte rozměry v porovnání s aerolinkami, kterými létáte, abyste měli jistotu, že nakupujete bezpečně.

Co lze v příruční tašce mít?

Reguluje se také to, co si dáte do příruční tašky. Kromě stejných pravidel, která platí pro odbavená zavazadla, která zakazují střelné zbraně, lithiové baterie a další potenciálně nebezpečné předměty, musíte při balení příručního zavazadla dbát na tekutiny. Bez ohledu na vaši destinaci nemůžete prostřednictvím zabezpečení přinést nádoby s tekutinou, pastou, aerosolem, gelem nebo krémem větší než 3,4 unce. Ujistěte se, že si také ověříte specifická pravidla vašeho dopravce, takže nebudete nuceni u brány nic vyhazovat.

Cestovní taška na kolečkách

Designové prvky

Přiznejme si, že většina lidí se na dovolené přebaluje, a pokud máte spoustu věcí k zabalení a/nebo věci zvláštního tvaru, které by se nešikovně vešly do kufru, je taška perfektním řešením. Tašky jsou navrženy tak, aby převážely všechny druhy vybavení, zejména pokud nosíte vybavení pro více než jeden druh sportu. Taška na kolečkách je ještě lepší, protože ji pravděpodobně před odjezdem zabalíte celou, takže se jednodušeji používá. Pokud si zabalíte nalehko, pro vaše pohodlí jsou k dispozici malé přepravní tašky na kolečkách a s těmito taškami si je můžete vzít přímo do letadla s sebou, aniž byste to museli kontrolovat.

Funkce

Většina vaků nabízí výhody, které zahrnují nadměrně velká, odolná kola a robustní podvozek, který vám umožní tašku tahat přes téměř jakýkoli typ povrchu, aniž byste ji poškodili, dokonce i dlažební kostky a beton. Obvykle mají boční a přední rukojeti, které jsou odolné a nezlomí se; klipy, které vám umožní připevnit k nim další malé tašky, aby se s vaším nákladem snáze manipulovalo; robustní zipy, které jsou vyrobeny pro mnoho použití a mají vydržet velmi dlouho; a popruhy, které vám umožní udělat vak trochu kompaktnější, a proto se s ním snadněji manévruje. Viz také   Jak uchovávat Fudge (tipy pro krátkodobé a dlouhodobé skladování).

Styl/účel

Vzhledem k tomu, že jsou určeny pro výlety, jako je kempování a rybaření, mají vaky odolnější vzhled a jsou vyrobeny s extra robustností, takže vydrží vše, co s nimi uděláte. Vaky, původně vyrobené pro ozbrojené síly, jsou odolné, protože je obvykle kupují a používají lidé, kteří je mají tendenci hodně podstupovat.

Velikosti příručního zavazadla

Velikosti zavazadlového prostoru jsou podobné velikostem jiných typů zavazadel, pohybují se od 30 palců do přibližně 36 palců na výšku. Často se jejich interiéry měří podle toho, kolik krychlových palců materiálů drží, a toto číslo se může pohybovat od 5 300 krychlových palců do více než 6 700 krychlových palců, což znamená, že je snadné najít něco ideálního pro vaše potřeby.

Materiály

Tašky jsou obvykle vyrobeny z velmi pevného ripstop nylonu nebo balistického nylonu a vnitřní kapsy jsou obvykle vyrobeny ze síťoviny a snadno se do nich vejdou další předměty, zejména malé předměty, které by se jinak mohly ztratit při míchání, a předměty, které potřebují trochu „dýchat“, nebo dokonce položky, ke kterým potřebujete mít snadný a rychlý přístup. Jsou extra robustní a navrženy tak, aby se trochu bouchly, aniž by se trhaly nebo trhaly, což je možná jejich nejlepší vlastnost.

Příruční zavazadla na kolečkách

Designové prvky

Kolová zavazadla využívají především tradiční cestovatelé, ti, kteří cestují z osobních důvodů nebo služebně. Obvykle mají spoustu kapes na toaletní potřeby, léky atd. a jsou navrženy tak, aby zvládly jakýkoli typ systému přepravy zavazadel na letišti. Kolová zavazadla jsou vhodná pro cestování do městských oblastí a na cesty a představují pohodlný a snadný způsob, jak dostat své osobní věci a oblečení z bodu A do bodu B.

Funkce

Většina palubních zavazadel na kolečkách se skládá z jedné nebo více z následujících funkcí: D-kroužky a kompresní popruhy pro lepší manipulaci se zavazadly Kola s dezénem, ​​která snadno manévrují i ​​na nerovném terénu Reflexní pásky, které zvyšují viditelnost, když je tma Extra pevné rukojeti vyrobené tak, aby je bylo možné tisíckrát uchopit, aniž by se zlomily Další funkce, jako jsou nárazníky, vodicí lišty, podběhy kol a chrániče rohů, díky nimž jsou zavazadla pevnější.

Styly/účel

Kolová zavazadla jsou perfektní bez ohledu na typ cesty, kterou plánujete, ať už dlouhou nebo krátkou, neformální nebo formální, a ať už cestujete letadlem nebo automobilem. Je to dobrý, pevný, víceúčelový typ zavazadla, který mohou využít a ocenit jak osobní, tak obchodní cestující.

Velikosti

Existuje tolik velikostí zavazadel na kolečkách, kolik je společností, které tento produkt vyrábějí, ale obecně platí, že velikosti se pohybují od 18 do 32 palců na výšku a vnitřní velikosti se pohybují od 2 200 krychlových palců do více než 6 300 krychlových palců, takže jsou ideální jak pro ty, kteří chtějí zavazadlo odbavit, tak pro ty, kteří si ho chtějí vzít s sebou do letadla.

Materiály

Zavazadla na kolečkách jsou obvykle vyrobena z plachtoviny, která je odolná proti povětrnostním vlivům a neobsahuje PVC. Díky tomu se taška snadno čistí zevnitř i zvenčí a uvnitř obvykle obsahují síťované přihrádky na vaše menší předměty. Dokonce i zipy jsou obvykle utěsněny, takže vydrží velmi dlouho, což znamená, že můžete tašku používat roky – dokonce desítky let – aniž by se rozbila.

Příruční zavazadlo – palubní zavazadlo

Designové prvky

Příruční zavazadlo je určeno k jedinému účelu – pohodlí. Pokud cestujete a nechcete kontrolovat svá palubní zavazadla, je příruční zavazadlo vaší nejchytřejší možností. Vzhledem k tomu, že většina leteckých společností omezuje velikost příručních zavazadel maximálně na 22” x 14” x 9”, vyrábí se příruční zavazadla v tomto rozsahu velikostí, aby pro vás byla pohodlnější. Jsou také navrženy pro cestovatele, kteří mají tendenci se balit nalehko, nechtějí platit poplatky za zavazadla nebo jsou velmi mobilní. Funkce

Mezi vlastnosti typické příruční tašky patří nadměrně velká, odolná kolečka, která se mohou převalit přes všechno od betonu po dlažební kostky; vnitřní úložné kapsy na menší předměty; vnější kapsy, do kterých se vejdou předměty, jako jsou časopisy a občerstvení; a kompresní popruhy na vnitřní straně, které pomáhají zajistit vaše věci, aby se tolik neposouvaly. Většina z nich má také ID okna pro vaše identifikační údaje a extra silná držadla, která se neutrhnou ani při pádu klobouku.

Styly/účel

Příruční zavazadla ( palubní zavazadla ) se dodávají v různých velikostech a barvách a s mnoha různými funkcemi, ale jsou speciálně navržena pro lehké cestovatele. Jejich stylové typy jsou vyrobeny s ohledem na tyto aspekty a většina lidí považuje tento typ zavazadel za ideální pro krátkodobé i dlouhodobé cesty. Díky tomu je cestování mnohem jednodušší a čas u pokladny mnohem kratší, což je oboustranně výhodná situace pro všechny. Celkově vzato je příruční zavazadlo pro většinu cestovatelů nejjednodušším typem zavazadel, s nimiž lze cestovat, bez ohledu na vaši konečnou destinaci.

Velikosti

Vzhledem k tomu, že příruční zavazadlo nemůže překročit určitou velikost, většina z nich může být vysoká od 18 do 22 palců a většina z nich pojme předměty o objemu 2 200 až 6 300 krychlových palců. Mnoho lidí najde velikost, která je ideální pro každou cestu, kterou podniknou, zatímco jiní používají tento typ zavazadel pouze na krátké cesty, kde si nebalí příliš mnoho oblečení nebo jiných osobních věcí. Materiály

Stejně jako ostatní typy zavazadel jsou příruční zavazadla obvykle vyrobena z kombinace polyesteru a nylonu, která je vyrobena tak, aby vydržela vše, čím je proložíte, a je také pevná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Některá příruční zavazadla jsou vyrobena z tvrdého ABS plastu podobného skořepině, takže je téměř nemožné se rozbít nebo poškodit. Stejně jako ostatní zavazadla jsou i příruční zavazadla vyráběna v různých barvách, aby vyhovovaly preferencím a vkusu každého, včetně odstínů, jako je červená, fialová a modrozelená.

Příruční batohy na kolečkách

Designové prvky

Batohy na kolečkách, vyrobené speciálně pro základní výlety nebo dobrodružnější cestování, kombinují pohodlí tašky na kolečkách s funkcí, že si ji můžete přehodit přes ramena, kdykoli je to nutné. Pokud jste na letišti a najednou narazíte na eskalátor, jednoduše ho nahoďte a stoupněte si na eskalátor pro snadnější pohyb po schodech nahoru a dolů. Jsou také perfektní, když máte dlouhou cestu pěšky nebo jste uprostřed hustého provozu, protože je lze zvednout ze země a umožňují vám bez problémů manévrovat davy.

Funkce

Stejně jako běžná zavazadla jsou i rolovací batohy vybaveny funkcemi, které zahrnují vnitřní popruhy pro udržení vašich věcí na místě, odolné zipy, které jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a síťované kapsy na přenášení menších předmětů a předmětů, ke kterým chcete mít přístup, až se dostanete na letiště. . Mohou také obsahovat speciální kapsy na mobilní telefony a hudební zařízení, stejně jako robustní teleskopickou rukojeť, která je vyztužena gumovou rukojetí. Batohy na kolečkách jsou vyrobeny pro pohodlí, ale jejich mobilní velikost nic neubírá na tom, že jsou pevné a spolehlivé.

Styly

Batohy na kolečkách se dodávají v široké škále stylů, a protože je často používají děti, mohou mít dokonce světlé, barevné provedení a také různé vzory vhodné pro děti, které mohou zahrnovat grafiku, jako jsou zvířata, sport, škola. – související předměty, srdce, květiny a geometrické vzory. Jsou esteticky příjemné a zároveň užitečné, díky čemuž jsou cenné bez ohledu na váš věk.

Účel

Jak většina lidí ví, batohy na kolečkách jsou ideální pro lidi, kteří se chtějí sbalit nalehko, ale přesto mohou svá zavazadla nosit jako běžný batoh. Snadno se používají a jsou extrémně pohodlné, jsou vyrobeny tak, aby vydržely a jsou velmi atraktivní, nemluvě o rozumnějších cenách než mnoho jiných typů zavazadel, což je další výhoda výběru rolovacího batohu.

Velikosti

I když jsou batohy na kolečkách vyrobeny tak, aby je bylo možné nosit na přenášení a pohodlně je přenášet, stále pojmou spoustu věcí. Obvykle mají vnitřky o velikosti 40 až 42 palců a mohou se pohybovat od 17 do 21 palců na výšku, což z nich dělá perfektní schránku na přenášení téměř všeho, co potřebujete zabalit na další cestu.

Materiály

Přestože batohy na kolečkách mohou být vyrobeny z různých materiálů, jsou téměř vždy vyrobeny z měkkého, ale pevného materiálu, jako je nylon nebo polyester, nebo z kombinace několika různých materiálů. Kvůli své velikosti jsou jen zřídka vyrobeny z tvrdého materiálu, i když když se rozhlédnete kolem sebe, možná takový najdete.

Tašky a pouzdra na tablety a přenosné počítače

Designové prvky

Úžasná část na nakupování obalů a tašek na tablety a notebooky je výběr, který je k dispozici, který je mnohem větší, než si většina lidí uvědomuje. Tašky typu zavazadla, které jsou vyrobeny k ochraně notebooků a tabletů, jsou vyrobeny z různých typů materiálů a dodávají se v provedeních, které zahrnují rukávy různých velikostí, tašky, batohy, rolovací tašky na notebooky a pouzdra a tašky vyrobené speciálně pro různé velikosti tablety. Ať už hledáte cokoli, abyste ochránili svůj notebook nebo tablet, můžete to snadno najít, zejména pokud hledáte online, a také jsou k dispozici v různých barvách.

Funkce

Možná, že věc, díky které tyto položky vyčnívají, je skutečnost, že každá z nich se zdá být trochu jiná než ta předchozí, a mohou zahrnovat popruhy pro umístění tašek přes rameno, a tím usnadnit jejich přenášení, rukojeti, které to usnadňují. Taška se snadno drží jako kabelka nebo malý kufr, zipy, které usnadňují vstup a výstup z tašky, kapsy, které vám umožní nosit věci, jako jsou pera a vizitky, a někdy další funkce, jako jsou klopy, které vám umožňují pro uložení per a tužek na vnější straně tašky, abyste se k nim snadno dostali, když je budete potřebovat. Ať už hledáte jakékoli pohodlí, je velká šance, že ho najdete, když hledáte tašku na notebook nebo tablet, zvláště pokud nakupujete v renomovanějších obchodech.

Styly

Styly těchto položek zahrnují: Tašky na notebooky: tyto se dodávají ve velikostech od 10 palců do více než 17 palců a dodávají se s nebo bez držadel, stejně jako v široké škále barev, vzorů a designů. Batohy na notebook: Tyto položky jsou o něco větší než běžné batohy a mají další kapsy na papír a cokoli jiného, ​​co byste mohli potřebovat, jakmile nastavíte svůj notebook k použití. Pouzdra na notebook: jedná se o plochá pouzdra, která se dodávají s držadly, kapsami, zipy a popruhy nebo bez nich, takže si je můžete pořídit jako standardní nebo ozdobné, jak chcete. Pojízdné obaly na notebook: jsou o něco větší než brašny na notebooky, mají dostatek prostoru pro váš notebook a příslušenství, které k němu patří, takže jsou velmi cenné, zvláště pokud hodně cestujete. Pouzdra a tašky na tablety: různé produkty vyrobené speciálně pro váš tablet; téměř vždy je lze rozložit a vytvořit tak stojan, abyste jej mohli postavit na rovnou plochu a prohlížet si jej, aniž byste jej museli držet v rukou.

Účel

Hlavním účelem těchto tašek je samozřejmě udržet váš tablet nebo notebook v bezpečí a odděleně od ostatních věcí, které jste si sbalili, a usnadnit tak přístup k nim, když čekáte na nástup do letadla nebo když nastoupíte do sedadlo. To je pravděpodobně hlavní důvod, proč přicházejí v tolika velikostech a stylech, protože každý uživatel bude mít jiné potřeby a různé důvody, proč si tašku vůbec koupil. Mnohé z nich jsou také dostatečně malé na to, abyste je mohli nosit s sebou, i když máte další zavazadla, a protože jsou vyrobeny speciálně pro ochranu elektronických zařízení, i když je upustíte, budete vědět, že váš notebook nebo tablet bude chráněn. Jsou zvláště užitečné pro obchodní cestující, kteří potřebují být ve vzduchu na svém zařízení, protože pouzdra mají obvykle ideální velikost pro snadné vybalení a opětovné zabalení vašeho zařízení.

Velikosti

Protože se notebooky a tablety dodávají v mnoha různých velikostech, jsou v mnoha velikostech k dispozici také brašny, které je chrání a přenášejí. Od pouzder, která pouze drží samotné zařízení, až po ta, která pojmou i další předměty, mohou být tlustá nebo tenká, malá nebo velká, obyčejná nebo obsahující popruhy a kapsy. Stručně řečeno, můžete získat jakoukoli velikost, kterou potřebujete, a vyrobit si ji jako standardní nebo podle libosti při nákupu těchto pouzder. Více než většina ostatních typů zavazadel se tašky na tablety a notebooky dodávají v tolika různých velikostech, že je nemožné nenajít něco, co se hodí právě pro zařízení, které vlastníte.

Materiály

Obaly na notebooky a tablety mohou být vyrobeny z vinylu, polyesteru nebo nějakého typu směsi, ale mnohé jsou také vyrobeny z neoprenu. Jejich materiály jsou vždy pevné a robustní, ale lehké, protože tašky musí být vyrobeny z něčeho univerzálního, co umožňuje jejich snadné přenášení a snadné otevírání a zavírání mnohokrát během každé cesty.

Přepravní pytle

Designové prvky

Tašky se dodávají v široké škále provedení, ale nemají tažnou rukojeť nebo kolečka, jako mají jejich rolovací protějšky. Jsou navrženy tak, aby se daly velmi snadno přenášet, a proto jsou k nim obvykle připevněna držadla a také se snáze skladují a nemají žádné pevné části, skládají se velmi malé, takže je můžete uložit do prostoru s omezeným prostorem. . Jsou určeny nejen pro horolezce a vysokoškoláky, ale také pro ty, kteří mají nízký rozpočet, protože vaky všech velikostí bývají velmi levné.

Funkce

Existují desítky typů sportovních tašek, ale většina z nich má jednu nebo více z následujících věcí: pevné popruhy pro snadné přenášení, odolné zipy, které mají vydržet, vnější kapsy, které umožňují uložit i polo- velké předměty v nich a vyztužené vnitřky, takže je ještě těžší je zničit.

Styly

Tašky se dodávají v mnoha různých stylech, protože se používají k mnoha různým účelům. Mohou být dlouhé a trubkovitého tvaru, vysoké a tlusté nebo mohou mít tvar běžného batohu nebo zavazadla. Protože je často používají členové ozbrojených sil, přicházejí v dostatečném množství stylů, aby vyhovovaly všem jejich potřebám, a to je další důvod, proč jsou tak dobře vyrobené a silné.

Účel

Hlavním účelem sportovní tašky je snadné použití a záruka, že ji můžete provléknout téměř čímkoli a že vydrží. Pokud máte tendenci být na zavazadla drsní, taška může být perfektním řešením, a protože jsou k dispozici v mnoha designových, barevných a velikostních variantách, můžete také snadno získat něco, co vám připadá atraktivní.

Velikosti

Vzhledem k tomu, že vaky mají mnoho tvarů, jejich velikostní rozměry často vypadají podobně, ale větší vaky mohou mít uvnitř až 8 000 krychlových palců prostoru. Mohou být vysoké nebo krátké, kulaté nebo obdélníkové a mohou mít tolik velikostí a tvarů, že je nemožné nenajít něco přesně pro vaše potřeby. Duffel bagy jsou také vyráběny ve velikostech, které umožňují pohodlné nošení bez ohledu na délku cesty nebo dokonce na to, jak snadno se chcete pohybovat po letišti nebo jiném místě, kde se nacházíte. Pokud se potřebujete rychle pohybovat v davech, to poslední, co chcete, je velká, objemná a těžká taška, kterou musíte nosit celou dobu s sebou, protože vás může rozhodně zpomalit. Taška je nejjednodušší způsob, jak zabalit vše, co budete na cestu potřebovat, a mít zavazadlo přesně takové velikosti, jakou potřebujete, aniž by bylo příliš velké nebo neskladné.

Materiály

Jako většina ostatních typů zavazadel může materiál použitý v pytlích zahrnovat polyester, vinyl a mnoho druhů směsí, ale pytle mohou být také vyrobeny z plátna. Plátno je pevné a spolehlivé a je téměř nemožné ho roztrhnout nebo roztrhnout. Plátno je také k dispozici v široké škále barev, a i když přetáhnete tašku vyrobenou z plátna, včetně tažení po podlaze, mělo by vám vydržet v pohodě po celou dobu vaší cesty. Jedná se o velmi silný materiál, takže výborně chrání vše, co je uvnitř tašky, a je prakticky nemožné jej zničit, díky čemuž je perfektním materiálem pro vaky.

Cena příručního zavazadla

Příruční zavazadla do 1 500 Kč s DPH

Už i v této kategorii lze najít kvalitní příruční / palubní zavazadlo všech typů, ale pozor. Stále se nacházíme v nejlevnější kategorii a tak se lze objevuje nespočet nekvalitních produktů, které by vám nemuseli vydržet ani jedno použití. Doporučujeme tedy začínat na ceně 500 Kč a to jen v případě, že bude palubní zavazadlo vyrobeno z kvalitní textilie.

Cena příručního zavazadla od 1 500 do 2 300 Kč s DPH

Zde už by se měli nacházet jen kvalitní palubní zavazadla ze všech možných materiálů, různých velikostí, tvarů i typu zavírání. Ale i lze zde narazit na nějaký nekvalitní kus, ačkoliv už je to velmi nepravděpodobné.

Cena příručního zavazadla od 2 300 do 4 000 Kč s DPH

Zde už lze najít velmi kvalitní kufry i tašky a palubní zavazadla z prvotřídních materiálů, kterým muže být i kůže. Většina těchto cestovních zavazadel má i nějakou přidanou hodnotu, kterou cenu zavazadla obhajuje. Může to být důmyslný bezpečnostní prvek, či zvláštní prvotřídní kůže, nebo také moderní značka.

Cena příručního zavazadla od 4 000 Kč s DPH a více

Pokud si chcete pořídit nejlepší palubní zavazadlo na trhu, můžete se dostat na hodnotu i před pár tisíc. Zde už se nelze splést! V této cenové kategorii už ale nebude na výběr z tolika designů, protože cílová skupina této kategorie je již velmi malá.

Příruční zavazadla: Palubní příruční zavazadlo a pár slov na závěr

V tomto článku jste se dozvěděli o tom, jak si vybrat nové příruční zavazadlo. Pověděli jsme si o důležitých parametrech, které je dobré znát pro výběr tohoto druhu zboží. Doufáme, že jsme vám s tímto úkolem výběru nového palubního zavazadla pomohli.

Nyní už vám k nákupu stačí pouze pár kroků. Stačí si pouze váš vysněný produkt v podobě nového palubního zavazadla zakoupit v některém z online obchodů a naplnit v něm virtuální nákupní košík.

Z tabulky s porovnáním výše se proklikněte na srovnávací portál Heureka, kde si můžete porovnat příruční zavazadla a jejich ceny včetně recenze a uživatelských zkušeností s konkrétním příručním zavazadlem. Dozvíte se tam také, která palubní zavazadla jsou kde skladem a za jakou se prodávají cenu v různých obchodech.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Mohlo by vás také zajímat