Vyhledejte produkty, recenze nebo články

Paralyzéry


paralyzerJak se ubránit bez nutnosti znát bojová umění? Jak ochránit sebe a své blízké bez nutnosti použití zbraně? Můžete se spoléhat na štěstí nebo počítat s tím, že vám policie vždy včas pomůže, ale pokud se dostanete do nebezpečné situace, nemusí vám v tu dobu zrovna nikdo být nablízku.

Proto je dobré myslet preventivně. V tom vám pomohou užitečné nástroje. Jedním z nich je paralyzér. Je to účinné zařízení, které rychle zklidní agresora a ochrání vás i vaše blízké.

Je to nesmrtící obranný prostředek. Nemusíte k němu mít nějaký výcvik či dokumenty a zkoušky. Paralyzér si může zakoupit každý. Paralyzéry jsou v dnešní době stále více oblíbené. Jsou kompaktní a efektivní proti agresorům.

V tomto článku se podíváme na nejlepší modely paralyzérů a také se podíváme na to, jak vybrat paralyzér pro obranné použití. Podíváme se zde na důležité parametry, které je dobré znát k výběru nového paralyzéru.

S paralyzérem se již nikdy nebudete bát vyjít ven a to zejména v noci za tmy.

Paralyzéry: Nejlepší paralyzéry podle hodnocení zákazníků

V tomto srovnání jsme pro vás vybrali 10 nejlepších paralyzérů. Jak jsme je vybírali? Vybrali jsme je podle hodnocení a dostupných recenzí uživatelů a zákazníků. Tyto modely jsme následně seřadili do přehledné tabulky. Tyto paralyzéry si můžete seřadit podle vašich preferencí. Pokud vás například zajímá nízká cena, můžete si seřadit produkty podle orientační ceny s DPH a vybrat si tak nejlevnější a zároveň nejlepší paralyzér.

NázevVzhledOrientační cena (s DPH)Dostupnost
BRANSE Elektrický paralyzér PANTHERParalyzér BRANSE Elektrický paralyzér PANTHER1090Zobrazit v obchodech
ESP SCORPY MaxParalyzér ESP SCORPY Max1290Zobrazit v obchodech
ZAP Dobíjecí Light Extreme 1 000 000 VParalyzér ZAP Dobíjecí Light Extreme 1 000 000 V3499Zobrazit v obchodech
Streetwise Paralyzér Sting Ring 18 000 000Paralyzér Streetwise Paralyzér Sting Ring 18 000 0002190Zobrazit v obchodech
Branse Streetwise Police Force 10 mil VParalyzér Branse Streetwise Police Force 10 mil V3990Zobrazit v obchodech
Police elektrický paralyzér RD 2013 1 mil V.Paralyzér Police elektrický paralyzér RD 2013219Zobrazit v obchodech
ESP SCORPY 200Paralyzér ESP SCORPY 2001170Zobrazit v obchodech
ESP POWER 200Paralyzér ESP POWER 2001021Zobrazit v obchodech
ESP POWER MaxParalyzér ESP POWER Max1260Zobrazit v obchodech
Beast PantherParalyzér Beast Panther940Zobrazit v obchodech
Po kliknutí na odkaz “Zobrazit v obchodech” budete přesměrováni na srovnávací portál Heureka. Na něm si můžete porovnat ceny jednotlivých obchodů a přečíst si recenze a hodnocení paralyzérů od jejich uživatelů.

Paralyzéry: Nejlepší paralyzéry podle Heureky

Pokud nevidíte srovnání paralyzérů, pak máte zřejmě zapnuté blokování reklamy.

Jak vybrat paralyzér?

Pokud si chcete vybrat nový paralyzér, ale nevíte jak ho vybrat, pak jste tu správně. Zde se podíváme na důležité parametry, které je nutné znát pro výběr nového paralyzéru. Abyste nemuseli hodiny studovat parametry pro výběr paralyzéru, sepsali jsme pro vás vše důležité na jedno místo. O tom jak vybrat se tady dozvíte vše. Přečtěte si tuto příručku pro výběr ať víte, na co se zaměřit.

Paralyzéry se liší hlavně výkonem, velikostí, typem výkonu, provozní dobou, výdrží a typem baterie, nebo generovaným napětím a hlavně cenou.

Napětí paralyzéru

Hodnoty napětí nám udávají, jak silně zasáhne paralyzér útočníka. Pokud chcete, aby jste měli jistotu, že paralyzér zneškodní útočníka i přes oblečení, je dobré si vybrat paralyzér s vyššími hodnotami napětí. Sortiment na našem trhu nabízí modely s napětím od 200 000 V do 500 000 V.

Elektrický proud

Veliké dávky elektrického proudu jsou nejen pro lidské tělo nebezpečné. Paralyzéry jsou proto limitovány maximální hodnotou proudu 10 mA. Většinou si vyberete paralyzéry, které nabízejí hodnotu proudu kolem 3 mA. Nikdy si nevybírejte modely s proudem nad 10 mA. Jednak budete porušovat zákon a navíc takové paralyzéry jsou velmi nebezpečné pro lidské zdraví. Zásah příliš silným elektrickým proudem může způsobit vážné popáleniny a dokonce i smrt.

Baterie

Na trhu jsou k dispozici paralyzéry, které jsou napájené integrovaným akumulátorem (dobíjecí) nebo 9 voltovou baterií. První se vyznačují vysokou odolností proti nízkým teplotám. Zakoupením tohoto typu si navíc zajistíte delší dobu fungování. Existují také paralyzéry, které jsou napájeny z 9 V baterií.

Je dobré, když si zakoupíte paralyzér, které vás dokáže informovat aktuálním stavu baterie a upozornit vás na nízký stav baterie.

Doba fungování

Tento parametr hodně závisí na tom, jak je zařízení používáno. Nejběžnější je maximální provozní doba zařízení za předpokladu, že používáte režim úspory energie.

Velikost paralyzéru

Velikost paralyzéru je důležitým parametrem i když se to tak nemusí na první pohled zdát.

Menší paralyzér snáze schováte. Dobře se s ním manipuluje.

Na druhou stranu větší paralyzéry vás nenutí být tak blízko útočníka a můžete ho paralyzovat z větší vzdálenosti, což je pro vás daleko bezpečnější.

Funkce paralyzéru

U nabízených paralyzérů si v dnešní době můžete vybírat z celé řady různých dodatečných funkcí. Tyto funkce vám pomohou být ještě více v bezpečí před případným útočníkem nebo agresivním zvířetem.

S jakými funkcemi se u paralyzérů nejčastěji setkáte?

  • Pepřový sprej – Některé modely nabízejí vestavěný pepřový sprej, který vám pomůže zneškodnit útočníka na větší vzdálenosti.
  • Vestavěná svítilna – Velmi užitečný doplněk je LED svítilna. Ta vám umožní osvětlit tmavá místa, takže lépe uvidíte nebezpečí.
  • Poutko – Bezpečnostní poutko vám umožní předejít tomu, aby vám paralyzér sebral útočník.
  • Alarm – Zvukové či světelné upozornění nebo kombinace obojí. Upozorní okolí a vyděsí útočníka bez nutnosti použít paralyzující efekt paralyzéru.

Cena paralyzéru

Tento parametr určitě bude zajímat každého návštěvníka. Kolik by měl váš nový paralyzér stát? Kolik do něj investovat peněz? Podíváme se zde na přehled cenových kategorií a co jednotlivé kategorie nabízejí za modely paralyzérů. Díky tomu získáte základní přehled o tom, v jaké cenové kategorii si paralyzér zakoupit.

Cena paralyzéru do 500 Kč s DPH

Ty nejlevnější paralyzéru můžete zakoupit velmi levně. Ty nejlevnější se prodávají za cenu, která nepřesáhne 500 Kč s DPH. Tyto modely ačkoliv jsou levnější, tak fungují spolehlivě. Napětí u nich se pohybuje od 200 tisíc V do 1 mil. V. Najdete u nich ovšem menší výběr funkcí, ale i zde naleznete modely, které jsou vybaveny například LED svítilnou nebo zabudovaným pepřákem.

Cena paralyzéru od 500 Kč s DPH do 1 000 Kč s DPH

Co vám nabídne tato středová cenová kategorie? Zde jsou paralyzéry s dobrým poměrem cena výkon. Nabízejí lepší napětí a výběr z širší nabídky užitečných funkcí. Modely v této kategorii jsou také velmi často dobře hodnoceny jejich zákazníky na různých recenzních portálech. Vyberete si zde paralyzéry se zabudovanými bateriemi nebo s 9 voltovými bateriemi.

Cena nad 1 000 Kč s DPH

V této cenové kategorii nad 1 000 Kč s DPH naleznete velmi dobré modely, které ochrání doopravdy každého. Tyto modely jsou obvykle vybaveny různými kvalitními funkcemi jako je například pepřový sprej, kvalitní LED svítilna, alarm a mnoho dalšího. Obvykle zde výrobce dbá i na ergonomický design a dobrou skladnost paralyzéru.

Proč si zakoupit paralyzér?

Nebezpečí na nás čeká téměř na každém kroku. Z tohoto důvodu si zařízení, jako jsou elektrické sebeobranné paralyzéry, získávají obrovskou popularitu u širokého spektra spotřebitelů. Tento typ zařízení je skvělou volbou, která nám pomůže zvládnout i ty nejrizikovější situace. Moderní paralyzéry zajišťují kvalitu použitých prvků a jejich spolehlivost. Produkty sebeobrany jsou vyspělejší a spolehlivější než obranné plyny. Tato skutečnost vyplývá hlavně z použití elektřiny v paralyzérech. Tato zařízení poskytují svým uživatelům delší imobilizaci protivníka. Na rozdíl od pepřového spreje však paralyzéry vyžadují přímý kontakt s tělem útočníka, což se v některých situacích může ukázat jako velká obtíž.

Mezi největší výhody paralyzérů je třeba rozlišovat malou velikost tohoto vybavení. Díky své velikosti se zařízení snadno vejde do malé dámské kabelky, batohu nebo kapsy bundy. Sebeobrana s použitím paralyzéru spočívá v znehybnění agresivního člověka. K tomu se používá vysoké napětí od 20 000 do 500 000 V. Elektrický proud protékající tělem útočníka je však velmi nízký. V důsledku činnosti paralyzéru je nervový systém pravidelně paralyzován, což agresorovi brání v normálním fungování mnohem déle než v případě použití populárních plynů sebeobrany.

Jak jsme si již zmínili, sebeobrana při používání paralyzéru spočívá v malém množství elektrického proudu, který protéká tělem útočníka. Volba výkonu je však dalším aspektem, který stojí za zvážení. V současné době na trhu máme kapacitu od 20 000 do 50 000 V. V závislosti na našich individuálních potřebách a požadavcích je výběr daného řešení velmi individuální záležitostí. Výrobci, kteří splnili očekávání svých zákazníků, se rozhodli použít moderní alternativy a vybavit standardní paralyzéry dalšími funkcemi. Tento typ vybavení zahrnuje zabudovaný pepřový sprej. Tímto způsobem zařízení zaručuje schopnost okamžitě reagovat na krizové situace, a to jak při přímém útoku, tak z větší vzdálenosti.

Paralyzér: Paralyzéry a pár slov na závěr

V tomto článku jste se dozvěděli o tom, jak vybrat paralyzér pro obranu vás i vašich blízkých. Pověděli jsme si o důležitých parametrech, které je dobré znát pro výběr tohoto zboží.

Doufáme, že jsme vám s tímto úkolem výběru nového paralyzéru pomohli a vy si teď vyberete kvalitní model pro sebeobranu, který bude přesně podle vašich představ a bude vám fungovat dlouho bez jediné závady. Doufáme, že vám tento přístroj pomůže se ochránit před útočníky.

Nyní už vám k nákupu stačí pouze pár kroků. Stačí si pouze váš vysněný produkt v podobě paralyzéru zakoupit v některém z online obchodů a naplnit v něm virtuální košík.

Z tabulky s porovnáním výše se proklikněte na srovnávací server Heureka, kde si můžete porovnat jednotlivé obchody a jejich ceny včetně recenzí a uživatelských zkušeností s konkrétním modelem paralyzéru. Dozvíte se tam také, které modely jsou kde skladem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.1]

Mohlo by vás také zajímat